Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 milionów kont na Steamie

42 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2010 o 18:25, Dared00 napisał:

Steam nie zarabia na reklamach, bo na Steamie nie ma reklam.


Nie zarabia na reklamach? Jesteś pewien? A widziałeś, że MoH przed premierą miał wykupiony o 100% większą powierzchnię banerową niż reszta? Co ciekawsze, owej reszty nie było - została chwilowo wyłączona. No i co z wyskakującymi okienkami reklamującymi nowości i promocje? Nie wiem dokładnie, jaki jest udział reklam w steamowym sklepie, ale pewien jestem, że z tego również Valve ciągnie kasę.

Co zaś się tyczy samej platformy - Valve czeka jeszcze mnóstwo pracy nad stabilnością systemu i komunikacją w grach (czat, rozmowy). Budowa infrastruktury nie nadąża za wciąż rosnącymi potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś 4 gry na Steamie, ale go nie specjalnie lubię, zawsze miałem z nim problemy oraz wkurza mnie wyszukiwanie serwerów w grach Steamowych... I ta prędkość ściągania, po prostu nie lubię go >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mój kolega ma na Steamie taką prędkość której on nigdy na swoim łączu nie widział... U mnie też pobiera z najwyższą możliwą więc ja tu problemu nie widzę...

Jedynym problemem do Steama to np. update-y do TF 2... po prostu trochę nie pościągasz i masz listę (ja tak miałem jak nie grałem przez pół roku :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam od lat (od początku istnienia w 2008) i nie mam zastrzeżeń. Dzięki steamowi trafiałem na takie perełki jak GTA4 za 9euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie steam to jeden z najlepszych możliwych systemów.
Zdecydowanie lepszy od battlenetu , WL czy ea/ Ubi softu .

Dobre łącze - gry bez płyty dostępne w każdym miejscu , + nie trzeba mieć stałego połączenia żeby grać przez steam .
Do tego b dobre , nie zamulające system chatu (w porównaniu do WL , gdzie w trakcie w czytywania jakiekolwiek gry , nie można praktycznie porozmawiać )
Jak dla mnie same plusy
I oczywiście valve gra o community w przeciwieństwie do niektórych wydawców ( roar portal TF czy portal / alien swarm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:32, Anvi napisał:

Też korzystam od lat (od początku istnienia w 2008)

Czyżby? To jaki Steam istniał w latach 2003-2007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:36, Dared00 napisał:

> Też korzystam od lat (od początku istnienia w 2008)
Czyżby? To jaki Steam istniał w latach 2003-2007?

Może miał na myśli początek swojego istnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Steama, a i nie ma nic lepszego dla graczy przekonanych do cyfrowej dystrybucji niż ich(steamowe) świąteczne promocje, aż czekam na gwiazdke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2010 o 18:53, Henrar napisał:

Akurat gier nie musisz aktualizować - możesz to wyłączyć w opcjach gry (włączanych poprzez
Steama ofc).

Po czym Steam nie pozwoli ci uruchomić gry, bo nie będziesz miał najnowszego patcha. Ja dziekuje za taki "wybór"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2010 o 22:11, Darkstar181 napisał:

Po czym Steam nie pozwoli ci uruchomić gry, bo nie będziesz miał najnowszego patcha.
Ja dziekuje za taki "wybór"


To tak jak z Fordem T. Możesz wybrać każdy kolor byle był czarny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten Steam w ogóle nie podoba. Założyłem go bo byłem do tego zmuszony. A teraz nie mogę sprzedać tej gry co kupiłem. Gdyby była opcja wypisywania gry z konta to Steam byłby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam - świetna sprawa. Teraz wychodzi Fallout: New Vegas, wydany przez Cenegę. Wcześniej cenega miała problemy z patchami, kompatybilnością z modami i DLC a i samo tłumaczenie często nienajlepsze. Dzięki steamowi zmienię język na angielski i będę miał pełnowartościowy, wspierany technicznie produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować