Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Skradać się na kuckach, używać turlania, strzelać powoli i celnie w łby, nie przeć ślepo do przodu tylko powoli i skutecznie przebijać się przez szeregi wroga, innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:14, rafekx 12 napisał:

> >

Spoiler

CZy ktoś zna jakąś taktykę na misje "Śmierć Sztuki"??Tam jest tylu bandziorów

> z giwerami...?


> Ale mógłbyś powiedzieć, w którym dokładnie momencie utknąłeś? Bo tak, to trochę
trudno
> doradzać.

No to gdzie z 5 gangsterów ze schodów zbiega...A wogle sa tam gdzie apteczki??


Taktyka KŁEJKA jak najbardziej dobra, a co do apteczek to są. Nie dam sobie głowy urwać, ale chyba są 2. Jedna jest napewno, ale trudno mi zlokalizować jej położenie.

Spoiler

Ona jest w takiej dużej sali, kiedy to drugi raz pojawia się Sam (filmik) w takim pokoju na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:14, rafekx 12 napisał:

> >

Spoiler

CZy ktoś zna jakąś taktykę na misje "Śmierć Sztuki"??Tam jest tylu bandziorów

> z giwerami...?


> Ale mógłbyś powiedzieć, w którym dokładnie momencie utknąłeś? Bo tak, to trochę
trudno
> doradzać.

No to gdzie z 5 gangsterów ze schodów zbiega...A wogle sa tam gdzie apteczki??

Jeżeli to ten moment, o którym myślę, zrób tak. Rozwal tego gościa naprzeciwko schodów na których stoisz. On ma bodajże Thompsona. Wtedy zbiegnę następni ich też rozwal celnymi seriami z Thompsona. Później przebiegnij n a druga stronę schodów nie zbierając broni, ponieważ z góry spadnie granat. Poczekaj aż wybuchnie, a potem rozwal następnych, którzy zejdą. Później wejdź po schodach.
A apteczka jest bodajże jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem Mafię,

Spoiler

zakończenie naprawdę potrafi złapać za serca a "pan" Salieri okazał sie prawdziwym skur**elem,ale szkoda Toma,miałem nadzieję że uda mu się przeżyć no ale cóż....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:52, rafekx 12 napisał:

No i przeszedłem Mafię,

Spoiler

zakończenie naprawdę potrafi złapać za serca a "pan" Salieri
okazał sie prawdziwym skur**elem,ale szkoda Toma,miałem nadzieję że uda mu się przeżyć
no ale cóż....:(


No, niestety okazał się takim człowiekiem. Ale w świecie mafii to jest normalne. A odnośnie samego zakończenia:

Spoiler

Również mnie to rozwaliło. Myślałem, że Tommy przeżyje, a tu taka niespodzianka. A szkoda, bardzo dobrze zrobiona postać, zresztą jak wszystkie w Mafii (tzn. grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:01, Robak 007 napisał:

> No i przeszedłem Mafię,

Spoiler

zakończenie naprawdę potrafi złapać za serca a "pan" Salieri

> okazał sie prawdziwym skur**elem,ale szkoda Toma,miałem nadzieję że uda mu się przeżyć

> no ale cóż....:(


No, niestety okazał się takim człowiekiem. Ale w świecie mafii to jest normalne. A odnośnie
samego zakończenia:
Spoiler

Również mnie to rozwaliło. Myślałem, że Tommy przeżyje, a tu taka
niespodzianka. A szkoda, bardzo dobrze zrobiona postać, zresztą jak wszystkie w Mafii
(tzn. grze)



A czy to prawda,że podobno w Mafii II będziemy sterować jednym z tych dwóch zabójców??Bo gdzieś tak czytałem[zdaje sie że nawet na gramie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 16:03, rafekx 12 napisał:


A czy to prawda,że podobno w Mafii II będziemy sterować jednym z tych dwóch zabójców??Bo
gdzieś tak czytałem[zdaje sie że nawet na gramie...]


Nie, nie sądze.

Co do tego zakończenia:

Spoiler

Bardzo drastyczne, jak go zabili to oniemiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:03, rafekx 12 napisał:

A czy to prawda,że podobno w Mafii II będziemy sterować jednym z tych dwóch zabójców??Bo
gdzieś tak czytałem[zdaje sie że nawet na gramie...]

Nie, raczej nie. Z tego co pamiętam, to akcja Mafii II będzie się rozgrywała w latach 50''tych, a głównym bohaterem będzie facet który dopiero co skończył służbę wojskową.
Ale nie powiem, ciekawie by było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:01, THE WITCHER1990 napisał:

> jak nazywa się patch który poprawia jakość grafiki w grze?
Modern Mod bodaj 2.0

A on zmienia tylko grafikę, czy dodaje jakieś nowe elementy? Jeżeli tak, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:02, Robak 007 napisał:

> > jak nazywa się patch który poprawia jakość grafiki w grze?
> Modern Mod bodaj 2.0
A on zmienia tylko grafikę, czy dodaje jakieś nowe elementy? Jeżeli tak, to jakie?


Modern Mod dodaje współczesne samochody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:03, rafekx 12 napisał:

A czy to prawda,że podobno w Mafii II będziemy sterować jednym z tych dwóch zabójców??Bo
gdzieś tak czytałem[zdaje sie że nawet na gramie...]


Nie, bo przeszedłem całą Mafię i widziałem kolesi i też widziałem na trailerze M2 i ich tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia, to i ja dodam słówko.

Spoiler

Dla mnie zakończenie było jednym z najlepszych, jeśli chodzi o gry. Tommy niepotrzebnie się przyznał, no ale cóż...teraz inaczej byśmy mówili, gdyby tak było (że zakończenie lipne itd.). A pamiętacie Paulie''go? Gdyby nie to, że kolega, który pierwszy skończył Mafię, powiedział mi o jego śmierci, wpadł bym w jakąś depresję. Paulie i Tommy to chyba najbardziej zapadający w pamięci bohaterowie z gier tego typu. Koniec rozwodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem grałem to była jedna z moich pierszych gier na kompie, gra cudna, fabuła bardzo dobra, najwięcej bólu sprawiła mi misja w którym się bierze udział w wyścigu, ale nie mówię że to najgorszy moment w grze, za 14 podejsciem się udało :D, aż pewnego dnia, qumpel mówi że zna łatwy sposób na wygranie wyscigu oto on ale nie wiem czy to prawda W jednym miejscu jest droga zagrodzona betonowymi słupkami ktore bez trudnu można przejechać i gdy tam się jest, naciskasz restart samochodu, i tak cofamy się na metę będąc pierszym wystarczy tylko przejechać te okrązenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 20:22, Pablo1989 napisał:

qumpel mówi że zna łatwy sposób na wygranie wyscigu oto on ale nie wiem czy to prawda
W jednym miejscu jest droga zagrodzona betonowymi słupkami ktore bez trudnu można przejechać
i gdy tam się jest, naciskasz restart samochodu, i tak cofamy się na metę będąc pierszym
wystarczy tylko przejechać te okrązenia.


Nie działa to w wydaniu gry z Kolekcja Klasyki, bo tu gra jest już spatchowana, a patch usuwa ten bład.
Jednak to nie problem, gdyż patch dodaje wybór poziomu trudności w wyścigu, i możliwość wyłączenie uszkodzeń samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:46, MTSMAFIOSO napisał:

Nie działa to w wydaniu gry z Kolekcja Klasyki, bo tu gra jest już spatchowana, a patch
usuwa ten bład.
Jednak to nie problem, gdyż patch dodaje wybór poziomu trudności w wyścigu, i możliwość
wyłączenie uszkodzeń samochodu ;)


Aaa, a ja se myślę, czemu innym to aż tyle zajęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować