Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

wydaje mi się ze ten temat wzbudza pewną kontrowensje:P znaczy co ma sie wpisać kto lubi mafie??
czy jak?
a może temat powinien nazywać się Mafia-Tamat ogólny...albo Mafia-wrażenia po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:42, Sztywny-pl napisał:

> > Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś
zabrał
> mi
> > kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?
> >Zaraz jak wyjdziesz ze stcji przbij opony w jego samochodzie
A nie lepiej mu głowę przebić? Albo można go też zepchnąć na inny samochód, przycelować i BACH
:P

Można, ale to jest baaaaaaaaardzo trudne. Sam tak próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:49, Raffiti napisał:

wydaje mi się ze ten temat wzbudza pewną kontrowensje:P znaczy co ma sie wpisać kto lubi mafie??
czy jak?
a może temat powinien nazywać się Mafia-Tamat ogólny...albo Mafia-wrażenia po latach


Czepiasz sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przez chwile myślałem, że chodzi o FM xD Hehe... te uzależnienie;] lubię każdąmafię tą komputerową, forumową i na żywo z kolegami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeglądałem całego tematu, ale jeśli nie wiecie to w empiku Mafię można kupić za 24, 90 zł. Naprawdę opłaca się kupić taką super wypaśną gierkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 14:23, azur64 napisał:

Jestem w misji z cygarami,znalazłem je, ale nie wiem jak je zdobyć.


Koleś który ich pilnuje każe ci ustawić kilka paczek z naprzeciwka w magazynie. Musisz pogadać z dwoma robotnikami, którzy stoją obok tych paczek i wykonają za ciebie całą robotę. Później wróć i powiedz o wykonaniu zadania - gość sobie pójdzie a ty będziesz miał czas żeby skrzynki z cygarami wsadzić na ciężarówkę i uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja najpierw zabiłem gościa, który chodził z tyłu budynku. Potem brygadzistę, a resztę załatwiłem Tommy Gunem:) Po co się męczyć jak misja i tak kończy się uczieczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:13, ShadowG napisał:

> > > Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i
ktoś
> zabrał
> > mi
> > > kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?
> > >Zaraz jak wyjdziesz ze stcji przbij opony w jego samochodzie
> A nie lepiej mu głowę przebić? Albo można go też zepchnąć na inny samochód, przycelować
i BACH
> :P
Można, ale to jest baaaaaaaaardzo trudne. Sam tak próbowałem.


Ja go bez problemu przyblokowałem ;] Nie wiem dlaczego to jest podobno baaaaaaaaardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:49, Raffiti napisał:

wydaje mi się ze ten temat wzbudza pewną kontrowensje:P znaczy co ma sie wpisać kto lubi mafie??
czy jak?
a może temat powinien nazywać się Mafia-Tamat ogólny...albo Mafia-wrażenia po latach

Ja Mafię lubiałem, bo ją miałem. Teraz jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 12:10, ShadowG napisał:

Ja go kilka razy próbowałem zabić w samochodzie, ale nigdy mi się nie udało. Załatwiłem go
dopiero po pościgu.


A w samochodzie się da????? Mi chodziło o to że ja go spychałem na bok, on walił w inny samochód i wychodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:20, Robek 009 napisał:

> Ja go kilka razy próbowałem zabić w samochodzie, ale nigdy mi się nie udało. Załatwiłem
go
> dopiero po pościgu.

A w samochodzie się da????? Mi chodziło o to że ja go spychałem na bok, on walił w inny samochód
i wychodził...


Przed poscigiem zanim wejde do budynku stacji strzelam w opony zoltego samochodu - w ten sposob tego kolesia zawsze doganiam przed tunelem - blokuje mu droge i wysiadam - on tez wysiada ;) Kilka strzalow Tommym i po sprawie ;)
Sorki za 2 posty pod rzad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować