Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Euforyczne recenzje Vanquish

13 postów w tym temacie

Grałem w demko i muszę powiedzieć, że gra jest przeładowana akcją. Co bardzo cieszy. Trochę sterowanie jest pokręcone i zbyt często się ginie, ale ogólnie gra jest świetna. Zrobiona w najlepszym japońskim stylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, euforyczne - czysty obiektywizm. Pofatygowałem się i wyliczyłem średnią - 81,77%.
Natomiast podczas podawania dzisiaj zestawienia ocen nowego Fallouta (wyszło mi 85,65% - czyli zauważalnie więcej) nikt już tego "euforycznymi" ocenami nie nazwał. Ktoś tu się zagalopował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 20:22, kodi24 napisał:

Demo zrobilo na mnie srednie wrazenie, kupie na ps3 jak spadnie do 50zl ;p

ps2 jeszcze się w cenie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakby dostała nawet 10, to i tak nie kupię. Dlatego: http://www.ps3site.pl/internet-potwierdza-van.../#more-55405"

Zauważ, że gra ma poziom super casual czy jakoś tak. Bardzo możliwe, że gość grał właśnie na takim poziomie by przejść grę jak najszybciej. Ja na normalu męczyłem się z drugą misją jakieś 40 min. A jest ich trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Euforyczne recenzje" buahahaha, ale się uśmiałem, ale jakoś nie widzę zupełnie powodów z jakich miałyby takie recenzje wypływać. Gierka jest mierna i nie wprowadza zupełnie nic nowego do rozrywki. Po samym demie widać, że jest to klon Armored Cora 4, tylko, że zamiast łażenia mechem, łazimy opancerzonym człowieczkiem. Grafika niby lepsza, jakoś nie robi na mnie wrażenia, a wręcz drażni niepotrzebna ilość "zasłaniaczy" i "ulepszaczy", które ukrywają minimalizm map. Dużo akcji? Gears of War jest bardziej pasjonujące i ma dużo lepszy klimat. Bardzo irytującą rzeczą jest straszliwie niewygodny system poruszania się i słabej kontroli ślizgów. Max dałbym 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł był obiecujący ale gra na 4 godziny? Żarty. 50zł, nie więcej.

Wczoraj grałem przez 6,5 w Heavy Rain i gra nie ma się ku końcowi (pomijając już sprawę taką, że jeszcze kilka razy będzie zagrana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 11:17, hallas napisał:

Tytuł był obiecujący ale gra na 4 godziny? Żarty. 50zł, nie więcej.

Wczoraj grałem przez 6,5 w Heavy Rain i gra nie ma się ku końcowi (pomijając już sprawę
taką, że jeszcze kilka razy będzie zagrana).


To dziwne bo ja gram w ta gre juz dobre 2 godziny, a jestem nadal w akcie 1, przy czym prawie wogole nie gine, a z tego co widzialem w trofeach jest aktow 5.

Co do Heavy Rain to jak juz poznacz kto jest morderca to caly czar gry pryska, gre mozna rowniez skonczyc w jeden dzien co ja zrobilem, ale ani troche nie chcialo mi sie w to grac drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować