Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 20:18, Moredrughehe napisał:

Poradzcie mi: mam Creative Inspire 5800 i do tego zintegrowana Realtek ALC850. Jeśli je bardziej
podgłosze to trochę "pierdzą". Opłaca mi się kupić do tego Soundblastera Audigy 2? Porawi
to jakość dźwięku? Jeśli nie do dajcie jakiś inny sposób na poprawę jakości dźwięku bo to
co mam teraz mnie nie satysfakcjonuje.



Ale czy pierdzą basami?Mam taka samą płytę dzwiekowa i jak wezmę głosniej to buczy niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposobów jest mnóstwo. Wymiana kabli i styków na lepsze, ułożenie ich zdala od źródeł zakłóceń ale i lepsza karta pomoaze. Gorzej jeśli membrana jest uszkodzona, lub ma wadę seryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:42, NyGgA MiLy napisał:

> Poradzcie mi: mam Creative Inspire 5800 i do tego zintegrowana Realtek ALC850. Jeśli je
bardziej
> podgłosze to trochę "pierdzą". Opłaca mi się kupić do tego Soundblastera Audigy 2? Porawi

> to jakość dźwięku? Jeśli nie do dajcie jakiś inny sposób na poprawę jakości dźwięku bo
to
> co mam teraz mnie nie satysfakcjonuje.


Ale czy pierdzą basami?Mam taka samą płytę dzwiekowa i jak wezmę głosniej to buczy niesamowicie.


Tak pierdzą basami. I bardzo mnie to denerwuje. Może audiofilem nie jestem ale wolałbym słuchać jak najczystszego dżwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 13.10.2006 o 21:16, Moredrughehe napisał:


Tak pierdzą basami. I bardzo mnie to denerwuje. Może audiofilem nie jestem ale wolałbym słuchać
jak najczystszego dżwięku.


Albo zmniejsz w equalizerze basy lub na głosnikach pokrętłem,albo kup nową karte dzwiekową.Ale wątpie,czy cos to pomoże.Najlepiej pożycz od kumpla jakaś lepszą niezintegrowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 21:49, NyGgA MiLy napisał:

[ciach]
> Tak pierdzą basami. I bardzo mnie to denerwuje. Może audiofilem nie jestem ale wolałbym
słuchać
> jak najczystszego dżwięku.
>

Albo zmniejsz w equalizerze basy lub na głosnikach pokrętłem,albo kup nową karte dzwiekową.Ale
wątpie,czy cos to pomoże.Najlepiej pożycz od kumpla jakaś lepszą niezintegrowaną:)


Basy mam zmniejszone. Będę musiał kupić nową niezintegrowaną kartę. Ile kanałów ma Soundblaster Audigy 2? 6 czy 8? Lepiej kupić wersję OEM czy Retail? Oprogramowanie dołączone do wersji Retail jest do czegoś przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2006 o 09:13, Moredrughehe napisał:


Basy mam zmniejszone. Będę musiał kupić nową niezintegrowaną kartę. Ile kanałów ma Soundblaster
Audigy 2? 6 czy 8? Lepiej kupić wersję OEM czy Retail? Oprogramowanie dołączone do wersji Retail
jest do czegoś przydatne?



Jeśli cena Retaila jest wieksza od OEM''a o mniej niż 100 złotych,warto kupić Pełniejszą,a oprogramowanie zawsze się do czegos przydaje.A jeśli masz juz kupować,to z tych- http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=877
Są to Audigy Soundblaster po taniej cenie.Wiecej w linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:34, NyGgA MiLy napisał:

Jeśli cena Retaila jest wieksza od OEM''a o mniej niż 100 złotych,warto kupić Pełniejszą,a
oprogramowanie zawsze się do czegos przydaje.A jeśli masz juz kupować,to z tych- http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=877

Są to Audigy Soundblaster po taniej cenie.Wiecej w linku.


Dobra dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wbudowane do monitora lcd słony. Nie narzekam, dzwięk jest ok, głośniki sa dobre i mnie satysfakcjonują, aczkolwiek słyszałem lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka.A ja głośniczki stare,ale jare.A chodzi tu o Creative FPS1500.Chociaż teraz myślę nad nowymi głośniczkami też z Creative.Wogóle to jest spoko firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głośniki 7.1 Creative T7*** nie pamiętam numeru, ale przednie 3 są dwudrożne, grają głośno i ładnie, a w połączeniu z moim X-Fi tworzą zgrany duet ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp wydaje dźwięki przez wieżyczkę Samsunga z dolby pro-logic (2x 60, 1 x30, 2x15W mocy wyjściowej). Sprzęcik trochę już stary ale całkiem jary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować