Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Ja mam głośniki 5.11 Creative T6060 bardzo ładnie grają, mam je od dwóch lat (jak nie od trzech) i bardzo ładnie grają, jeszcze mi ani razu nie zacharczały, polecam je osobom które cenią sobie dobry dźwięk i efekty w grach naprawdę warto w nie zainwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:46, ziptofaf napisał:

> Czy w niedużych pokojach głośniki 5.1 spełniają swoją funkcje??
Nie. Ja w pokoju 4x4 metry (+ 40% miejsca zajętego przez meble) miałem głośniki 5.1 o dość
dużej mocy i był to duży błąd. Po pierwsze - problemy z ustawieniem tego wszystkiego. Po drugie
- echo. Dość nieprzyjemne. Pomogła zmiana pokoju ;) Ale do małych pomieszczeń polecam zestaw
2.1 (np. Logitech x-230 - super basy i czysty dźwięk). Będzie w sam raz.


włąśnie tego się obawiam, że sobie kupie fajny zestaw i się nie sprawdzi. Kurcze, ale jak to sprawdzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:08, BuuBuu napisał:

właśnie tego się obawiam, że sobie kupie fajny zestaw i się nie sprawdzi. Kurcze, ale jak to
sprawdzić ??

Dość prosto. Idź do sklepu i zapytaj, czy możesz ewentualnie oddać głośniki po kupieniu ich, gdyby się nie sprawdziły. W większości przypadków sprzedawcy się zgadzają. Wtedy będziesz miał problem z głowy.
PS Ale Logitech X-230 świetnie nadaje się też do małych pomieszczeń. Kumpel takie ma i są super. Za to 5.1 w cenie do 200 zł są dość kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym kupował 5.1 to logitech x-530 (na allegor 240zł). a x-230 kosztują 150 zł :P.

i właśnie yu jest problem. chce kupić na allegro bo jest taniej. a tam im raczej nie zwróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:14, BuuBuu napisał:

jakbym kupował 5.1 to logitech x-530 (na allegor 240zł). a x-230 kosztują 150 zł :P.


W cenie 240 zł wziąłbym chyba 5.1 - powinny być już całkiem niezłe. Co najwyżej będziesz je musiał ściszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobie. Jak szaleć to szaleć. Obecne głośniki mam 10lat i czas je zmienić. Ale mimo swojego wieku nadal grają bez zakłoceń. Ach kiedyś to robili sprzęt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:51, Frytkasis napisał:

Ja mam głośniki 5.11 Creative T6060 bardzo ładnie grają, mam je od dwóch lat (jak nie od trzech)
i bardzo ładnie grają, jeszcze mi ani razu nie zacharczały, polecam je osobom które cenią sobie
dobry dźwięk i efekty w grach naprawdę warto w nie zainwestować ;)


Ja mam z Manty ale chyba za głośno słuchałem bo jak teraz puszcze głośno coś mocniejszego to tak charczy że ch**a słychać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o głośniki Boynq Vase Surround, czy ktoś takie ma i jak ocenia ich pracę czy są w stanie zastąpić głośniki 5.1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:16, ziptofaf napisał:

> jakbym kupował 5.1 to logitech x-530 (na allegor 240zł). a x-230 kosztują 150 zł :P.

W cenie 240 zł wziąłbym chyba 5.1 - powinny być już całkiem niezłe. Co najwyżej będziesz je
musiał ściszać.


ja mam 5.1 i polecam,tylko orzstawcie je po pokoju bo jak beda w jednym miejsci to nie ma sensu ich kupowac,ja mam problem z karta Realtek HD audio,bo mokrofon nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - otóż mam 2 głośniki do kompa, ale ze względu na krótki kabel są zamienione miejscami - prawy gra lewy kanał i na odwrót. Można to jakoś łatwo odwrócić (jakieś ustawienie w panelu Realteka, albo w samym Windowsie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakieś w miarę dobre głośniki w granicy 100-150 zł, takie dla gracza i do słuchania muzyki ;). Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie kupiłem Canyon 2+1. Wytrzymały 2 miesiace i padły, nawet cholera zareklamować nie mogę bo posiałem gdzieś paragon :( a jak otworzyłem obudowę to sie przeraziłem: popuchniete kondensatorki, pokrzywione, zle polutowane przewody, w paru miejscach żadnej izolacji, całość elegancko posypana jakimiś trocinami z obudowy, kurzem i ogołnie brudem, pochlapane jakimś klejem (nawet membrany)...made in china niestety...odradzam. a głosniki już na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juke, ja jako szczęśliwa posiadaczka głośników Logitech X-540 powiem ,że są cudowne :p Grają czysto a tryb matrix dodaje uroku podczas słuchania muzyki. Jeśli cena ok 300 zł ci odpowiada , a i masz gdzie postawić pięć głośników to nie zastanawiaj się tylko je kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować