Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

ja teraz jade na jakiś chinolach :P ale mam w domu jakieś stare ZG 30C22 z czasów komunistycznych :D nie wiem jakie one są ale wszyscy w domu je chwalą może ktoś je zna ? mają po dwa głośniki w wierzy, i potrzebują 30W także nie są jakimiś pozeraczami prądu, i zastanawiam sie czy nie kupić do nich wzmacniacza i ich nie uruchomić, bo te chinole chyba z Yamady, juz nie dają rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam logitech x-530 i do tego kartę muzyczną Sound Blaster X-Fi i dzwiek idzie jak miód :) bardzo przyzwoity stosunek ceny do jakości......przynajmniej nie jest to puste dudnienie jak z plastikow czy kartonowych pudełek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:28, Nester napisał:

ja mam creative Inspire T3030 2.1

Długo je masz? Jak się sprawują? Moja siostra chce kupić takie, może polecisz/odradzisz taką opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych głośników, bo i tak nie gram więc głośniki bardzo się nie przydają. Ale na drugim kompie(właśnie na tym na którym teraz pisze) są, ale nie wiem jakie(jakieś stare). Za to spełniają moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem creative INSPIRE P5800 i powiem ze fajnie chodzą takie filmy jak matrix to lecą nawet fajne efekty ale to nie to co kino domowe tam to są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójniczek, a na dwójniczku: Słuchawki 15Hz-20kHz oraz staruteńka wieża Philips FW362 z trójdrożnymi głośnikami stereo - brzmią wyśmienicie (CD i magnetofon w wiezy dawno temu wystawiły nogi do przodu ale jako amplituner spisuje sie nadal świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logitech X-530 (Cudo na patyku!). Ale ostatnio częściej słucham na moich słuchawkach Philips HP210. Bardzo ładny, miękki bas, a do tego całkiem fajnie oddany dźwięk 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He a to mój sprzęt. Philips SHP805 , jak użyłem je w zeszłym roku to ogulnie przeżuciłem się na słuchawki. Moim osobistym zdaniem na słóchawkach jest DUŻO lepsza jakość dzwięku. Nawed byłem zaszokowany jak w utworach muzycznych zaczołem słyszeć nowe nuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 14:47, Tomaszek92 napisał:

Czy może ktoś ma głośniki: Głośniki Philips 5.1 26W RMS Black (MMS260)
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25563&szerokosc=1024
Chciałbym się dowiedzieć czy mają dobrą jakość dźwięku i czy bas wydaje ładny dzwięk.


Nie tylko głośniki się liczą. Bardzo wiele zależy też od karty dźwiękowej. Więc jeżeli możesz wydać na głośniki 200 zł, to wydaj też dodatkow 80 na Audigy 2.
Ja osobiście używam: Logitech X-530 w połączeniu z najtańszym Creative X-Fi. Super jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabe głośniki Figaro Plus, ale jak przyjdzie kabelek pocztą, to podłączę komputer do mojej niezłej wieży Philips M399 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wielu lat Creative Cambridge Soundworks Four Point Surround FPS1600 oraz wmacniacz Pioneer + dwa głośniki Celestion 8 ohm chyba (juz takich nie produkują a szkoda bo są na prawdę bardzo dobre).
W najbliższym czasie zamierzam kupić jakąś lepszą kartę muzyczną, prawdopodobnie SB X-Fi Platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na posta "ziptofaf"
Te Augidy 2 to chyba to
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SB+AUDIGY+SE+OEM
Znalazłem w podobnej cenie Sound Blaster Live 24bit OEM
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SB+LIVE+24BIT
Obie karty te mają tylko cztery wejścia. Czy to wystarczy? Ja mam teraz głośniki 2.1 i zajmują dwa wyjścia. Która z tych podanych kart jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować