Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Creative 5.1 SBS580 . Obecnie szukam kupca na te glosniki w celu pozykania gotowki , dla zdobycia modelu Creative 7.1 , ale nie wiem czy Inspire , czy zwykle .

I tak ode mnie , w sklepie gram.pl , brakuje mi wlasnie glosnikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wyborem, więc postanowiłem się zapytać w tym temacie. Zastanawiam się między 1. Logitech X-530, 2. Creative Inspire P5800 i 3. Creative Inspire T6100.

1. Drogie (tj. droższe od innnych, a w tej chwili nawet 30zł robi mi sporą różnicę), ale bardzo pozytywnie oceniane. Wygląd średnio mi przypadł do gustu, więc te troszkę odrzucam. Pozostaje główny wybór.

2. Dobre i sprawdzone (koledzy mają), przy tym niezły wygląd i parametry.
3. Niewiele o nic wiem, poza tym, że są troszkę mocniejsze od nr.1 i 2 i świetnie wyglądają.

Jeśli ktoś miał z którymiś głośnikami kontakt lub dokonywał podobnego wyboru to proszę o radę. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam glosniki zestaw 2 glosniki i bufor czy jak to sie nazywa i na nim pisze mode com i subwoofer speaker system ps:nieznam sie na glosnikach ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:14, Invin napisał:

Ja mam problem z wyborem, więc postanowiłem się zapytać w tym temacie. Zastanawiam się między
1. Logitech X-530, 2. Creative Inspire P5800 i 3. Creative Inspire T6100.

1. Drogie (tj. droższe od innnych, a w tej chwili nawet 30zł robi mi sporą różnicę), ale bardzo
pozytywnie oceniane. Wygląd średnio mi przypadł do gustu, więc te troszkę odrzucam. Pozostaje
główny wybór.

2. Dobre i sprawdzone (koledzy mają), przy tym niezły wygląd i parametry.
3. Niewiele o nic wiem, poza tym, że są troszkę mocniejsze od nr.1 i 2 i świetnie wyglądają.

Jeśli ktoś miał z którymiś głośnikami kontakt lub dokonywał podobnego wyboru to proszę o radę.
Z góry dziękuje.


Bierz Logitechy bo tylko w nich wszystkie głośniki są dwudrożne. W Creativach dwudrożne są tylko 2 przednie, jakość wykonania także nie powala, glownie chodzi mi o cienkie kabelki. Na allegro logitechy znajdziesz w bardzo przyzwoitych cenach wcale nie wyższych niż Creative. Ja osobiście dałem za nie w Vobisie 259 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Logitech X-530. Mam te głośniki i mają 2 niedoskonałości:
1. jak zostawi się je włączone to czasami słychać przez nie głośny trzask
2. nie ma do nich pilota, a gałka do natężenia basów jest z tyłu głośnika niskotonowego
A poza tym świetnie grają. Mam je od roku i nic się z nimi nie dzieje.
Co do pozostałych pozycji nie spotkałem się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować