Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Ja znowu mam problem. a mianowicie mój mnich ma już 24 level (gram w HOU), expa na 25, i nie ma go na liście wyboru. czy teraz muszę go dualować (tylko w co?), polepszyć/pogorszyć reputację (jestem dobry aż do bulu, przeprowadzam staruszki przez ulicę,. daję nawiać wrogom którzy chcą się poddać (chociaż nie akurat taką możliwość to dawali w podstawce) a ostatnio nawet wampirów trochę kołkami zatłukłem. może więc aż za dobry?) czy też to jakiś bug, bo nigdy wcześniej (ani całą podstawkę ani SOU) mi się tak nie zdażyło mimo że też byłem dobry przy każdej możliwej okazji (takie małe zboczenie, jakoś nie potrafię być zły w grach, mimo że sobie wiecznie obiecuje że tego spróbuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh jestem genialny zapomniałem najważniejszego zapytać,
ta gra jest podobna do Joanny d''Arc ?, bo grałem w Joanny d''Arc i mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:09, Sebo7 napisał:

ahh jestem genialny zapomniałem najważniejszego zapytać,
ta gra jest podobna do Joanny d''Arc ?, bo grałem w Joanny d''Arc i mi się podobało

Jest całkiem inna, NWN wbrew temu co można wywnioskować po głównej kampanii nie jest grą akcji. To cRPG z prawdziwego zdarzenia, cały system NWN jest przygotowany w dużej mierze pod grę fabularną, a nie sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:29, Sebo7 napisał:

rpg to wiem, ale crpg ?


RPG - Role-Playing Game
cRPG - computer RPG
Poprzez RPG rozumie się zazwyczaj system RPG - najczęściej papierowy. Używając nazwy cRPG wiadomo, że mowa o grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:33, walgierz napisał:

> rpg to wiem, ale crpg ?

RPG - Role-Playing Game
cRPG - computer RPG
Poprzez RPG rozumie się zazwyczaj system RPG - najczęściej papierowy. Używając nazwy cRPG wiadomo,
że mowa o grze komputerowej.


hmm nie znałem definicji, sam zdefiniowałbym, że crpg to na przykład gothic, morrowind (dużo zalezy od zręczności gracza) , a RPG to BG, Neverwinter, ID... Dzieki za uswiadomienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joanny d''Arc miała fajną fabułe, ale beznadziejne jest to, że samemu pokonujesz całą armie przeciwnika, to jest nie realne
Walgierz
dzięki, za wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:15, tomoliop napisał:

hmm nie znałem definicji, sam zdefiniowałbym, że crpg to na przykład gothic, morrowind (dużo
zalezy od zręczności gracza)


Wspomniane gry to action rpg :)
Jak zauważyłeś sporo zależy od zręczności gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:32, walgierz napisał:

> hmm nie znałem definicji, sam zdefiniowałbym, że crpg to na przykład gothic, morrowind
(dużo
> zalezy od zręczności gracza)

Wspomniane gry to action rpg :)
Jak zauważyłeś sporo zależy od zręczności gracza.


W wiekszości recenzji figurują jako cRPG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakiś kod na podwyższenie sobie reputacji? chyba nie trzeba było lać tego kapłana przed świątynia (chociaż z drugiej strony to była świątynia złego boga), albo straszyć ekipy przed wejsćiem do podziemi na wyspie konstruktora (ci z kolei chcieli 1000 monet za friko, chociaż w sumie za duży wydatek by to dla mnie nie był) im z kolei tak nagadałem, że stwierdzili że skoro dotarłem dalej niż oni i wróciłem, to nie mają szans (i poszli sobie gdzie indziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:56, sodolis napisał:

> zna ktoś jakiś kod na podwyższenie sobie reputacji?
Nic takiego nie znalazłem, najbliżej jest charyzma ;-) http://www.gryzonie.pl/grykomputerowe/kody_1224.htm

ale mi trzeba z "oczka niżej" na praworządny dobry zmienić, bo mnicha mam a ten wymaga praworządnego (nieważne dobry czy zły) do awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2007 o 21:02, sig. napisał:

ale mi trzeba z "oczka niżej" na praworządny dobry zmienić, bo mnicha mam a ten wymaga praworządnego
(nieważne dobry czy zły) do awansu

Niestety nie wiem jak na to zaradzić, sam chodziłem druidem (neutral) Chyba nie powinieneś puszczać wolno złoczyńców, którzy prosili o litość, zabicie ich nie byłoby może "dobre" ale powinno być "praworządne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy się tym nie bawiłem, ale myślę, że to jest to czego szukasz:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=7206
Daj znać czy pomogło (mam nadzieję, że tak będzie), sam jestem ciekawy, w końcu każdemu może się zdarzyć, że bogu ducha winny przechodzień wzbudzi w nas agresję i takie coś może się przydać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować