Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Sorry z dubla ale mam jeszcze taki problem.
Co z tym zrobić??
Mam zaktualizowaną wersje gry, Kingmaker kupiony za 19,99 z XKN.Jak wchodzę na tą stronę to nic nie wiem, jak i gdzie to trzeba zarejestrować.

20071001194705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie jak kubie NWN 1 + dodatki to na ile czasu mi to starczy tzn. jak by mi się spodobało to po jakim czasie tak średnio mi się zacznie nudzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:54, Sebo7 napisał:

a jak myślicie jak kubie NWN 1 + dodatki to na ile czasu mi to starczy tzn. jak by mi się spodobało
to po jakim czasie tak średnio mi się zacznie nudzić ?



To jest trudne do określenia i zależy od upodobań. Ja grałem w NWN kilka lat na zmianę z D2, Civ3, HoMM4 i NWN była jedyną grą oprócz Diablo która zawsze była u mnie na dysku. Jeśli lubisz przechodzić tą samą grę kilka razy różnymi postaciami to powinno Ci się podobać. Jeśli jednak najważniejsza dla Ciebie jest nowa fabuła i raz przechodzisz grę to wystarczy jedynie na parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:54, Sebo7 napisał:

a jak myślicie jak kubie NWN 1 + dodatki to na ile czasu mi to starczy tzn. jak by mi się spodobało
to po jakim czasie tak średnio mi się zacznie nudzić ?


Oprócz tego, co wspomniał kolega jest też multiplayer, który znacznie przedłuża żywotność gry (na szczęście nie ma opóźnień z patchami). Gra warta polecenia, kupuj w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem NWN wray y dodatkami i jestem bardzo zadowolony. Na początku zacząłem jako wojowkin (potem mistrz broni) i zacząłem siekać sobie drogę mieczem dwuręcznym przez Neverwinter, Knieje Neverwinter etc.
Jedno trzeba przyznać. Nieważne, jaki dodatek - fabuła jest świetna, a już szczególnie postacie. Można się z nimi zżyć, a w dodatku Hordy Podmroku - poflirtować. :D
A gdy do tego dołączyć dobrą zabawę, niezłą muzykę to będzie to oznaczało to, że jednak warto jeszcze raz ją uruchomić i zaliczyć jednego queścika! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:49, MetaL2 napisał:

Sorry z dubla ale mam jeszcze taki problem.
Co z tym zrobić??
Mam zaktualizowaną wersje gry, Kingmaker kupiony za 19,99 z XKN.Jak wchodzę na tą stronę to
nic nie wiem, jak i gdzie to trzeba zarejestrować.

poczytaj w pomocy technicznej na stronie gramu tam cos pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:40, MetaL2 napisał:

Te stery nie pomogły ale znalazłem sposób.Wystarczy zwinąć grę do paska i z powrotem rozwinąć.


Taki sposób był mi doradzany przez Pmoc Techniczną, ale nie działał, gra działa mi tylko na tamtych sterownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno stałem się szczęśliwym nabywcą Diamentowej Edycji NW. Pełen nadziei zainstalowałem gierke na moim kompie i na kompie dziewczyny, wszystko dziala pięknie, gra nie wymaga dvd w napędzie, aż ....
Dziewczyna nie może sie do mnie podłączyć bo mamy ten sam cdkey!

Czy w Neverwintera nie można grać po LAN''ie na tym samym cdkeyu? Czy zeby zagrać z dziewczyną (bo po to w końcu kupiłem tą grę) musze kupić jej jeszcze jedna tą samą grę dla samego cdkeya?

Troche to dziwne, bo np w Starcrafcie mogliśmy grać bez problemów (tam jest coś takiego jak spawn) i jest wiele (chyba wszystkie gry jakie grałem) gier co można na jednej kopi graćpo LANie. W NW nie można?

Za odpowiedź szybką i zwięzłą z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak jedna gra, jeden cd-key, instalacja na jednym komputerze. Możesz zrobić jedną kopię zapasową ale nie możesz tej samej gry instalować na dwóch różnych komputerach, to jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:49, MetaL2 napisał:

Sorry z dubla ale mam jeszcze taki problem.
Co z tym zrobić??
Mam zaktualizowaną wersje gry, Kingmaker kupiony za 19,99 z XKN.Jak wchodzę na tą stronę to
nic nie wiem, jak i gdzie to trzeba zarejestrować.


Sam miałem ten sam problem,kiedy jeszcze nie było tego wpisu w Pomocy Technicznej - - - > oryginalny temat znajduje sie tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20737#u_10 wraz z rozwiazaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za 2 posty ,
bo jutro prawdwopodobnie kupię podstawkę NWN i głównie dla online i kiedyś na moje pytanie " da się grać online w podstawkę ? " otrzymałem odp., że tylko na podstawie kampani czy coś takiego ? czyli, że jak ? gra się tak samo jak w kampani dla jednego gracza tylko, że można spotkać inne osoby grające ?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ruinach pod jaskinią gnolli w wysokim lesie, pierwszy dodatek. Są tam takie pułapki, które po jednorazowym zadaniu obrażeń nie niszczą się tylko wciąż działają. Czy da się je rozbroić, nie wiem, bo ,,zepsuła'''' mi się Dorna ( nie mogę z nią rozmawiac, a chcę by się znowu przyłączyła) . Ale problemem moim jest to, że nie mogę odpocząć, bo ,,w pobliżu są wrogowie'''' (a wcale nie ma) i nie mogę się ruszyć, bo nie mam możliwości uleczenia się poprzez odpoczynek, a medykamentów też już żadnych nie mam. A do Dorgana nie wrócę bo mi się kryształy skończyły, jak je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam podstawkę i mam pytanie : w menu głównym jest tryb wieloosobowy i jak się wejdzie to trzeba profil stworzyć to chodzi o profil taki sieciowy ? bo jak chce stworzyć i wpisuję hasło i nick to pisze, że niewłaściwy czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 20:56, Sebo7 napisał:

mam podstawkę i mam pytanie : w menu głównym jest tryb wieloosobowy i jak się wejdzie to trzeba
profil stworzyć to chodzi o profil taki sieciowy ? bo jak chce stworzyć i wpisuję hasło i nick
to pisze, że niewłaściwy czy coś takiego


Możliwe że wybrany przez ciebie login jest zajęty, popróbuj kilka razy. Poza tym GameSpy lubi płatać figle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 20:57, Fagno napisał:

Możliwe że wybrany przez ciebie login jest zajęty,

rozumiem, to popróbuje różnych
pogra Ktoś ze mną w NWN 1 podstawkę przez sieć ?, żeby mi wytłumaczyć co i jak i poprostu pograć :)
bo ja narazie zielony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za 2 posty, ale udało mi się stworzyć konto, i tam w adresie e-meil nic nie wpisałem i gra sama dopisała jakieś tam @ i coś tam
i teraz jak daje dołącz do gry to się pojawia lista serwerów i teraz proszę o pomoc
- czym się te serwery różnią
- wszystkie te serwery co się pokazują są do podstawki ?
- który wybrać ?
- Ktoś ze mną pogra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować