Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Ja i tak w 2 bym zagrał. 2 Jest na innych zasadach. DnD 3.5. A z fabułą z pierwszych części nie ma nic wspólnego. No oprócz przyjaźni z tym koboldem który się Dekin bodajże nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:59, Rafal G napisał:

Sam nigdy się tym nie bawiłem, ale myślę, że to jest to czego szukasz:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=7206
Daj znać czy pomogło (mam nadzieję, że tak będzie), sam jestem ciekawy, w końcu każdemu może
się zdarzyć, że bogu ducha winny przechodzień wzbudzi w nas agresję i takie coś może się przydać;)

jak najbardziej działa, po wykonaniu wskazówek z dołączonego pliku pdf pojawią się nowy przedmiot (alignment manager) dzięki któremu można dodawać sobie punkty dobra/zła oraz praworządności/chaosu (+1 +5 i +10, ale można klikać na nie do znudzenia bo wyjście jest osobną opcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 10:01, sig. napisał:

jak najbardziej działa, po wykonaniu wskazówek z dołączonego pliku pdf pojawią się nowy przedmiot
(alignment manager) dzięki któremu można dodawać sobie punkty dobra/zła oraz praworządności/chaosu
(+1 +5 i +10, ale można klikać na nie do znudzenia bo wyjście jest osobną opcją).


To elegancko. Teraz to już tylko trzeba uważać kogo się leje;) Swoją drogą dziwne, że za zwykłe pobicie miejscowego kapłana może się tak drastycznie zmienić charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza że jego bóg do wzorów dobroci się nie zaliczał. jak dla mnie to pogorszyć reputację powinna raczej opcja przyłączenia się do nich (była taka). w sumie to spadł mi z praworządny dobry na neutralny dobry, może trzeba mu było proces zorganizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 10:33, sig. napisał:

zwłaszcza że jego bóg do wzorów dobroci się nie zaliczał. jak dla mnie to pogorszyć reputację
powinna raczej opcja przyłączenia się do nich (była taka). w sumie to spadł mi z praworządny
dobry na neutralny dobry, może trzeba mu było proces zorganizować ;)


Możliwe, że gdzieś po drodze nazbierałeś trochę "karnych" punktów, a incydent z kapłanem był kroplą, która przepełniła czarę. Tym bardzie, że grasz postacią z SoU, o ile dobrze pamiętam? Czasem dostaję takie punkty za takie rzeczy, że w życiu bym się nie spodziewał, że to może być złe lub nie-praworządne... Tak czy inaczej, najważniejsze, że udało się ocalić postać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:03, Długi18 napisał:

mam pytanie! Posiadam Neverwinter Nights 2 i zastanawiam sie nad kupnem Pierwszej części wraz
dodatkami, opłaca sie kupować??


Jedynka jest o niebo lepsza, mniej zabugowana, bardziej ''grywalna'' i ogólnie bardziej cacy od dwójki. Po wygrzebaniu odpowiednich modyfikacji i wplecieniu ich w moduły można uzyskać efekt bardziej estetyczny niż w NWN2 - to tak dla zwolenników "full grafy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy zapytac tuaj czy w pomocy technicznej ale tamten formularz mnie przeraza :D
W kazdym badz razie nabylem ladne nowe dodatki do NWNa na plycie DVD w promocyjnej cenie 19,90 i po zainstalowniu ich... hymm wogle nie dzialaja jak dotatki :D a przynajmniej nie do konca, otoz nie dodaje np. taki bzdetow jak nowe portrety, nowe atutty <te dostepne tylko na 1 lvl jak i inne np: walka na oslep, obrotowe kopniecie itp...> i pewnie wszystko inne co poza lokacjami SOU i HOD jest nieaktywne, czyli pewnie lvle i atuty epickie tazke ;/ ...
Podstawke do Gry mam na 3 cd ktora kupilem dawno temu za ok 70 zl i mialem tez "stare dodatki" po starej wysokiej cenie... ale zainewestowalem w nowe i jak widac CCC :D
Moze cos przeoczylem np. wielkie komunikat : AKTYWUJ WLASCIWOSCI DODATKOW!! ... ale nic takiego nie zauwazylem, jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem chenie poczytam :) pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:09, Black Druid napisał:


Z tego co pamiętam z dodatkami z Klasyki był o tyle problem że trzeba było jakiś tam patch dodatkowo zainstalować przy nich. A z twojego opisu sytuacji wynika że wszystko jest ok... są klasy prestiżowe ? Atuty i te bzdety to chyba dopiero od następnych lvl''i są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prestizowek :D
I niech mnie kule bija... od kilku ladnych lat gram w systemy D&D i wojownik na 1 lvlu zawsze dostawal premowioy atut ze swojej specjalnej listy, zreszta w poprzedniej wersjii NWN a tez go dostawal.... a tutaj dostelm kopa w zadek a nie atut ;/ sciagne jeszcze tego patcha pff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z NW, padły mi save''y... gra się ładuje, dochodzi do końca (wczytywania) i wyskakuje błąd: "Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta..." problem dotyczy wszystkich zapisanych gier. Da się coś z tym zrobić?? Jestem już dosyć daleko i niespecjalnie widzi mi się zaczynanie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:37, KrzYsieK8926 napisał:

Mam poważny problem z NW, padły mi save''y... gra się ładuje, dochodzi do końca (wczytywania)
i wyskakuje błąd: "Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta..." problem dotyczy
wszystkich zapisanych gier. Da się coś z tym zrobić?? Jestem już dosyć daleko i niespecjalnie
widzi mi się zaczynanie od początku.

NN*, my bad...
...sorry za podwójny post;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 mógłbym poprosić o jakieś zdjątka z gry ?, wiem, że są pod opisem z gry w sklepie gram.pl, ale mogłbym poprosić jeszcze trochę, tylko pare, jeżeli by nie było problemu
po 2 jak myslicie lepiej kupic od razu zestaw podstawka + dodatki, czy podstawka, a jak mi się spodoba do dopiero dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:15, Sebo7 napisał:

po 1 mógłbym poprosić o jakieś zdjątka z gry ?, wiem, że są pod opisem z gry w sklepie gram.pl,
ale mogłbym poprosić jeszcze trochę, tylko pare, jeżeli by nie było problemu
po 2 jak myslicie lepiej kupic od razu zestaw podstawka + dodatki, czy podstawka, a jak mi
się spodoba do dopiero dodatki ?


Ja bym ci raczej radził dwójkę, dużo lepsza. Dopiero potem 1.

Poradzi mi ktoś jak ubić Klautha? dałem mu już tą obumarłą kule, ma poważne rany, ale nie daje rady bo ma takie zaklęcie,które zawsze zabija (3 kregi woków mnie i nade mną elektryczna kula, to sie łączy i we mnie, zawsze śmierć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 13:57, kapistar1 napisał:

Mam jeszcze pytanie czy jest jakaś mocna klasa prestiżowa dla maga? Ew. maga/wojownika, bo
mam go 1 lvl ;P


Wydaje mi się, że taki mmiks będzie mało skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować