Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 10:43, tomoliop napisał:

Kompletnie się z tą opinia nie zgadzam, dwójka to wszystko co w jedynce dobre + ładna oprawa
graficzna, więc jedynka wymięka. Też dlatego, że na nowych komputerach ostro przycina i sa
spore problemy z Al.


Zastanówmy się... błędy, ledwo działający toolset, fabuła ciekawa inaczej, duże wymagania sprzętowe, grafika miejscami ładniejsza w NWN jedynce po wgraniu odpowiednich dodaktów (ładniejsza pod względem estetyki, nie techniki). Klient MG do tego fatalny, mam NWN2 i jedynkę, gram w jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:43, tomoliop napisał:


Zapomniałem jeszcze o jednym - towarzysze w NWN2 są tak debilni że łatwiej już iść samemu. SI lepsze już w podstawce, gdzie też nie było idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry. Gdy kończą się te wszystkie info o tym kto wyprodukował i tak dalej powinno pojawićsię menu ale tak jest tylko czarny ekran z rączką i nic się nie dzieje. Tą łapką można ruszać a nawet klikać na coś czego nie widze np. raz klknołem i się wyłączyła gra. Czy ktoś wie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:34, Fagno napisał:

>
Zapomniałem jeszcze o jednym - towarzysze w NWN2 są tak debilni że łatwiej już iść samemu.
SI lepsze już w podstawce, gdzie też nie było idealne.

eeee to może być z nimi jeszcze gorzej niż w jedynce? już w podstawce nadawali się co najwyżej do ściągania na nas tabunów wrogów, zamiast "po cichutku" eliminować ich po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:32, Fagno napisał:

> Kompletnie się z tą opinia nie zgadzam, dwójka to wszystko co w jedynce dobre + ładna
oprawa
> graficzna, więc jedynka wymięka. Też dlatego, że na nowych komputerach ostro przycina
i sa
> spore problemy z Al.

Zastanówmy się... błędy, ledwo działający toolset, fabuła ciekawa inaczej, duże wymagania sprzętowe,
grafika miejscami ładniejsza w NWN jedynce po wgraniu odpowiednich dodaktów (ładniejsza pod
względem estetyki, nie techniki). Klient MG do tego fatalny, mam NWN2 i jedynkę, gram w jedynkę



Z toolsetu nie korzystam, jedynka mi ostro przycina, fabuła to raczej tez dobra nie jest. Jestem zdecydowanie za dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:30, tomoliop napisał:

Z toolsetu nie korzystam, jedynka mi ostro przycina, fabuła to raczej tez dobra nie jest. Jestem
zdecydowanie za dwójką.


Główna ''moc'' nwn''a to multi, fabuła w podstawce jest niezła (chociaż wiem że to mało popularny pogląd), a w dwójce... nudna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działa to urządzenie w tej świątyni/ruinach w dolinei wichru? Na przykłąd jest anpisane: dziesięć języków istot z zaświatów. Wkładam dziesięć języków slaadów, uruchamiam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:17, tomoliop napisał:

Jak działa to urządzenie w tej świątyni/ruinach w dolinei wichru? Na przykłąd jest anpisane:
dziesięć języków istot z zaświatów. Wkładam dziesięć języków slaadów, uruchamiam i nic.

sam miałem z tym problem (i się tu pytałem) chodzi o to że trzeba skorzystać z obu "pojemników" naraz. a ty pewnie popełniłeś ten sam błąd co ja i wkładasz tylko do jednego (naturalnie w lewym muszą być przedmioty do lewego, a w prawym do prawego. odpowiada to chyba rozmieszczeniu podpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:48, Sebo7 napisał:

czego ściągnięcie ?

moda, ściągniesz go ze strony serwera na którym chcesz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:20, Sebo7 napisał:

a co to coś daje ?

niewiem, nigdy nie grałem po sieci

Dnia 07.10.2007 o 14:20, Sebo7 napisał:

i po co to się ściąga ?

bo serwer tego wymaga? jeśli nie wymaga, to nie musisz ściągać

co do pytania z ostatniego moda, to nie, chyba niema oficjalnego serwera od twórców (pamiętam że u nas takowy stworzyła wirtualna polska, ale chyba już nie działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:47, Thalanthas napisał:

Mam problem z uruchomieniem gry. Gdy kończą się te wszystkie info o tym kto wyprodukował i
tak dalej powinno pojawićsię menu ale tak jest tylko czarny ekran z rączką i nic się nie dzieje.
Tą łapką można ruszać a nawet klikać na coś czego nie widze np. raz klknołem i się wyłączyła
gra. Czy ktoś wie o co chodzi??

blad w sterownikach nvidii. poczytaj kilka stron dalej jest to wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować