Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 22:17, tomoliop napisał:

Jestem w lokacji: Podgórze, poziom 1 Południe. Jest tam agadka z trzema posągami gargulców.
O co w tym chodzi? Rozumiem, że promienie z gargulców maja paść na drzwi, ale jak tego dokonać?
Udaje mi się na zmiane naprowadzić promień lewy i środkowy, prawy gargulec jest otoczony aurą.
Przynajmnije ładny exp jest za tego wybuchającego szkieleta co chwilę, ostro można przyexpić:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&pid=2385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też trochę tam się pomęczyłem, i okazało się że jeszcze muszę jakieś pomieszczenie odwiedzić. no chyba że to ta zagadka że pociągnięcie za małą dźwignię przenosi nas w stroną w którą wskazuje strzałka na wyspie, wtedy przesuwaj dużym aż do trzęsienia ziemi (wtedy gargulec będzie miał właściwy kolor światła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hordy Podmroku > Wyspa elfów ze skrzydłami > odłamki lustra:

W moim bogato wyposażonym ekwipunku znajduje się na chwilę obecną odłamek od czarodzieja, od meduzy oraz ze świątynii.. Porozczytywałam wszystkie możliwe poradniki i wszystkie twierdzą, że ma go kupiec. fakt, ze wymieniłam coś na spaloną książke, ale w ekwipunku nie pojawiło się nic poza amuletem do szukania pozostałych częsci...

Czy to tak jest czy poprostu kolejny bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie to jest debilny fragment, nochyba że ja nie potrafię amuletu używać. w każdym razie miń bibliotekę i idź dalej tam od strony przystani , jedno miejsce zacznie się świecić (właśnie tam jest ten fragment, osobiście poszedłem tam przypadkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:00, marcin112 napisał:

a może trza mu dać coś jeszcz bessensownego?

jak dostał amulet czyli kompas, to znaczy że nie ma czego od niego kupić (sam kupiec twierdzi że w zasadzie zapomniał gdzie ma lustro,ale ten ma przedmiot który do niego zaprowadzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:08, marcin112 napisał:

to ić tam gdzie cie prowadi to za takim budynkiem w gruzie(DOSTAŁEM AWANS!!!!)

problem w tym, że nie prowadzi nigdzie (przynajmniej mnie, i jego chyba też) podczas gdy ręka w hou ustawiała nas w właściwym kierunku, tak kompas z sou obróci ja parę razy dookoła i postać stoi dokładnie w tym samym co w momencie jego użycia (niezelżenie od tego jaki on był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:12, sig. napisał:

> to ić tam gdzie cie prowadi to za takim budynkiem w gruzie(DOSTAŁEM AWANS!!!!)
problem w tym, że nie prowadzi nigdzie (przynajmniej mnie, i jego chyba też) podczas gdy ręka
w hou ustawiała nas w właściwym kierunku, tak kompas z sou obróci ja parę razy dookoła i postać
stoi dokładnie w tym samym co w momencie jego użycia (niezelżenie od tego jaki on był)



gdzies po prawej chyba stronie mapki była taka wieżyczka za nią gruz tam coś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:06, sig. napisał:

> a może trza mu dać coś jeszcz bessensownego?
>
jak dostał amulet czyli kompas, to znaczy że nie ma czego od niego kupić (sam kupiec twierdzi
że w zasadzie zapomniał gdzie ma lustro,ale ten ma przedmiot który do niego zaprowadzi)


za biblioteką jest kupka śmieci, tam jest ten okruch zwierciadła.

Poza tym to ja mam problem z moim Obrońcą, którego utworzyłem na Wyspe Twórcy. Gdy używam Reliktu Żniwiarza tracę go z listy moich najemników, po prostu znika. Za pierwszym razem wlazł w ścianę, ale jakoś go wyciągnąłem, a teraz był na ołtarzu pomiędzy Valsharessą a Mefistofelesem na filmiku! Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier wręczył mi Neverwinter Nights ( bez dodatków ) z EK. Niestety występuje jakiś błąd. Gra się uruchamia ale jest cały czarny ekran i widać tylko kursor!!! Co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:57, Długi18 napisał:

Dzisiaj kurier wręczył mi Neverwinter Nights ( bez dodatków ) z EK. Niestety występuje jakiś
błąd. Gra się uruchamia ale jest cały czarny ekran i widać tylko kursor!!! Co mam robic??

Przeczytać poprzednią stronę tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:57, Długi18 napisał:

Dzisiaj kurier wręczył mi Neverwinter Nights ( bez dodatków ) z EK. Niestety występuje jakiś
błąd. Gra się uruchamia ale jest cały czarny ekran i widać tylko kursor!!! Co mam robic??


Masz grafikę z serii 8xxx? To popatrz 20 stron wcześniej, miałem taki problem i są tam sterowniki na których się uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej chwili za połową dodatku Hordy Podmroku. I jestem po prostu zachwycony. W porównaniu do pierwszego dodatku jest... nieporównywalnie lepiej:) Nie porównując już do podstawki:) Większa interakcja z postaciami, Obrońca:) , cut scenki, lepsze zoptymalizowanie (mniej się tnie niż podstawka), niewyobrażalne ilości przedmiotów i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna do pewnego czasu, póżniej muszę przyznać, że gra się na siłę - i tak przeszedłem jedynkę. Znowu złapała mnie chęć by w to grać i w Shadow of Undrentide zaciołem się na drugim rozdziale z braku chęci do grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:42, tomoliop napisał:

> Dzisiaj kurier wręczył mi Neverwinter Nights ( bez dodatków ) z EK. Niestety występuje
jakiś
> błąd. Gra się uruchamia ale jest cały czarny ekran i widać tylko kursor!!! Co mam robic??


Masz grafikę z serii 8xxx? To popatrz 20 stron wcześniej, miałem taki problem i są tam sterowniki
na których się uruchamia.



ściągłem jeden sterownik juz, a dokładnie to 94.24.forceware dla win.XP, ale nie działa, a tej strony nie umiem znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób skrót na pulpit do pliku nwnmain.exe. Potem kliknij na niego prawym a potem Właściwości.
w rubryce Element Docelowy i dopisz tam+TestNewModule "modulename" Przed plusem musi być spacja.Potem klikaj anuluj aż dojdziesz do głównego menu.Dalej to już normalnie stwórz postać i graj!!U mnie to działa.

A i jeszcze jeśli ściągnełeś jakieś starsze stery to spróbuj normalnie uruchomić.Jak będzie czarny ekran schowaj grę do paska ALT i TAB i przwroc ja z powrotem.Na starszych sterach to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:47, MetaL2 napisał:

Zrób skrót na pulpit do pliku nwnmain.exe. Potem kliknij na niego prawym a potem Właściwości.
w rubryce Element Docelowy i dopisz tam+TestNewModule "modulename" Przed plusem musi być spacja.Potem
klikaj anuluj aż dojdziesz do głównego menu.Dalej to już normalnie stwórz postać i graj!!U
mnie to działa.

A i jeszcze jeśli ściągnełeś jakieś starsze stery to spróbuj normalnie uruchomić.Jak będzie
czarny ekran schowaj grę do paska ALT i TAB i przwroc ja z powrotem.Na starszych sterach to
pomaga.


zrobiłem skrót pliku nwnmain i tam wpisałem to +TestNewModule "modulename" , a gra i tak nie dziala, cały czas czarny ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować