Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 16:53, PolishWerewolf napisał:

> A mój problem to: W świątyni Śpiącego, w solucji pisze, że powinny się pojawić jakieś
drzwi, ale stoję w tamtym miejscu przez minutę i nic!
A masz założony pierścień który dostałeś od Śniącego / rozwiązałeś wszystkie zagadki pozwalające
się do niego dostać? Opisz dokładnie który moment. Bo pojawiania się i znikania drzwi w III
rozdziale jest pełno.


Nie dostałem pierścienia od niego. Jestem zaraz po zabiciu sensei. Obudziłem Śpiącego za pomocą Trąbki Pandemonium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Luki1696 napisał:

XP procesor 1.67ghz Ram 256 Karta graf.256

a dokładniej jaka karta? bo są problemy z randeonami, trzeba wyłączyć sprzętowe wspomaganie wody. pozatym jesteś pewnien że by systemu nie przeciąża coś pracującego w tle? na wszelki wypadek przeskanuj go ad-aware oraz spybotem a także antywirusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Luki1696 napisał:

XP procesor 1.67ghz Ram 256 Karta graf.256



Hehehe.Wiesz co Ci powiem?Ja mam 1 gb ram,2600 + procek,karta GeForce 6200 i...mi się też tnie :)
Więc co Ty chcesz,jak masz taki komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:02, dominik713 napisał:

Więc co Ty chcesz,jak masz taki komputer?

Oczywiście płynnej rozgrywki i słusznie, ja na P4 1.60 GHz, 512 MB Ram i karcie GeForce 4 MX 64 MB grałem na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:07, Fagno napisał:

> Więc co Ty chcesz,jak masz taki komputer?
Oczywiście płynnej rozgrywki i słusznie, ja na P4 1.60 GHz, 512 MB Ram i karcie GeForce 4 MX
64 MB grałem na max detalach.



Tak?To powiedz mi,jak to zrobiłeś?Chyba ze chodzi Ci o grę na full detalach gdy na ekranie jest max 10 npc.Ja jak gram w moduły z bitwami na MINIMALNYCH ustawieniach tak mi się tnie,że się grać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:10, dominik713 napisał:


Grałem na modułach do rozgrywki Multiplayer które siłą rzeczy zdzierają więcej mocy komputera. Nie wiem jak, po prostu grałem :). Teraz na Celeron 2.4 GHz, 1 GB RAM i GeForce 7300 GT od Galaxy 256 MB tez max bez zwiechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:02, dominik713 napisał:

> XP procesor 1.67ghz Ram 256 Karta graf.256


Poaktualizujcie grę, windowsa, przeinstalujcie sterowniki do grafiki/znajdźcie nowsze albo starsze. Ewentualnie jeżeli macie grę aktualną zainstalujcie sobie łatę krytyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiele to da obawiam sie. gra ma problemy na wszystkich kartach nowszych od serii gf6xxx w zwiazku ze zmiana opengl. teraz wszystko w rekach bioware lub nvidii, musza sie dogadac i cos z tym zrobic, albo patcha albo poprawic stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam małą prośbę... zainstalowałem podstawkę nvn instalatorem linuksowym, do tego patcha i niestety gra częściowo się ''zangielszczyła'' :/

prośba jest taka, by ktoś posiadający podstawową spatchowaną wersję nvn (polską, na windowsie) udostępnił mi jakoś (choćby na rapidshare) plik dialog.tlk a najlepiej cały katalog override :)

jeśli ktoś okaże dobrą wolę to będę wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem w tym temacie, ale nie mogę znaleźć tego posta :/
Mam problem z grą, zawsze gdy zapisuje grę w "Dokach" i chcę tą grę potem wczytać, to za każdym razem łapie zwieche :/ Gdy zapisze grę gdzie indziej, to normalnie mogę wszystko wczytać, problem występuje tylko w Dokach :/
Grę mam z Extra Klasyki Next, nie instalowałem żadnych patchy, i gram w "gołą" gre, tzn. bez żadnych dodatków, modów.

Mój komp:
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram


Proszę o jak najszybszą odpowiedź, chce w końcu ukończyć grę :P Z góry dziękuję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim spatchuj grę do najnowszej wersji (nie jestem pewny czy w XKN taką dają;)). Zainstaluj też najnowsze sterowniki do karty graficznej. Jeśli to nie pomoże - spróbuj wyłączyć w opcjach refleksy na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować