Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Obecnie nawet nie wiem czy istnieje jeszcze serwer wykorzystujący samą podstawkę. Co najmniej 90% wymaga obu dodatków.

Komplet nie jest już drogi - a do gry multiplayer warto mieć całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:27, Paool napisał:

i jeszcze jedno pytanie - czy zeby grac po sieci wystarczy podstawka, czy moze dodatki poszerzaja
jakos mozliwosci gry po sieci?

poszerzają, ale jak ktoś z graczy założy serwer to można i w samą podstawkę (zresztą cofnij się na sąsiednią stronę, tam byli chętni do takiej gry. Jeśli natomiast chcesz grać na serwerze dostępnym cały czas, to bez dodatków się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:10, tomoliop napisał:

hmm jeśli nikt nie wie jak w moim problmie pomóc to prosiłby o napisanie jak w waszym przypadku
ta akcja wyglądała.


PRoszęęęęęęęęę spróbujcie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooooo cóż ... może mam za mały lvl Czar i przez to ona odpiera moje zaklęcia?
Obrońca z sanktuarium ... padł w walce z kapłanem dragolisza - Vixtry.
Mój chowaniec raczej nie wiele mi pomoże :P bo służy do otwierania drzwi i skrzyń :D żywiołaki VIII i IX odpedza (sa pod wpływem przerażenia lub strachu) Ale spróbuje xD
Dzięki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:16, Basajew napisał:

A wie ktoś może za ile można teraz kupić NWN + dodatki po polsku? Z góry dziękuję za odpowiedź


Polecam Diamentową Edycję za 59,90. Można też kupić wszystko osobo w XKN, ale cena wychodzi taka sama, więc warto zdecydować się na DE, która jest bardzo ładnie wydana z dobrą instrukcją i poradnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:16, Basajew napisał:

A wie ktoś może za ile można teraz kupić NWN + dodatki po polsku? Z góry dziękuję za odpowiedź

jeśli chcesz nwn + sou + hou to z nexta kupisz za 40 zeta (są oddzielnie w nexcie, sam tak mam), a jeśli chcesz dodatkowo kingmakera (który również w nexcie jest osobno) to lepiej chyba diamentową (tu i tu ok 60 zł, a bardziej "zintegrowane" bo chyba na jednej płycie wszystko a nie 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:23, sig. napisał:

> A wie ktoś może za ile można teraz kupić NWN + dodatki po polsku? Z góry dziękuję za odpowiedź

jeśli chcesz nwn + sou + hou to z nexta kupisz za 40 zeta (są oddzielnie w nexcie, sam tak
mam), a jeśli chcesz dodatkowo kingmakera (który również w nexcie jest osobno) to lepiej chyba
diamentową (tu i tu ok 60 zł, a bardziej "zintegrowane" bo chyba na jednej płycie wszystko
a nie 3)


Cena dość wysoka jak na dość starą grę. Ale dla tej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem to Diamentowa Edycja wychodziła drożej niż cały zestaw z XKN.Bo była chyba promocja "Idealne Połączenie" czy coś takiego i wychodziło za podstawkę, dodatki i mody koło 5 zł taniej.Ale sprawdź bo dokładnie nie pamiętam.Co do instrukcji i poradnika to masz to wszystko to samo na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, myslalem ze jesli zaprawilem sie w bojach w BG i ID to pojdzie latwo - a tu zonk na samym prawie ze poczatku :|

gram lotrzykiem i mam problem z... szefami gangow :P tego na polwyspie zaciagnalem do strazy i wspolnie go ubilismy, ale w wiezieniu jest drugi i jego nie ma juz gdzie wyciagnac :/ zabija mnie 2-3 ciosami.. pulapki niewiele mu robia. kompana nie mam bo jedyny spotkany ktory chcial sie przylaczyc rowniez byl lotrzykiem.

jakies pomysly? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najemnicy raczej zawsze chcą się przyłączyć o ile masz odpowiednio dużo kasy;) Dla łotrzyka polecam Daleana, powinien dać radę szefowi.
Zawsze też możesz zainwestować w mikstury i napakować się nimi przed walką - siły byka, wytrzymałości, korowej skóry, itd.
Ale do tego wszystkiego oczywiście potrzebna jest kasa. Najwyżej udaj się do innych dzielnic, wytłucz pomniejsze plugastwo, nazbieraj pieniędzy, podnieś doświadczenie i a potem wróć trudniejszych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o wypisanie jak nalezy patchowac NWN zaleznie od posiadanych dodatkow. Jest tyle plikow na gram.pl, ze mozna oszalec a przydaloby sie to jakos uporzadkowac(tak jak to jest w topicu o Heroes V) Miloby bylo gdyby takie info modkowie przykleili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze zaczac jakas inna klasa? cos polecacie? na czarodziej/czarownika nie rzucam sie na pierwszy raz, zwykly woj to tez nie dla mnie. moze kaplan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:49, Paool napisał:

a moze zaczac jakas inna klasa? cos polecacie? na czarodziej/czarownika nie rzucam sie na pierwszy
raz, zwykly woj to tez nie dla mnie. moze kaplan?


Z tego co wyczytałem, to po prostu nie wynajmujesz najemnika.
A jest to duży błąd, przynajmniej na początku, bo jeżeli pierwszy raz grasz w NWN''a, to warto się zaopatrzyć w najemnika. Tak, jak to ktoś wcześniej napisał - pogadaj z Dealanem, Czerwonym Tygrysem. Znajduje się on w karczmie o nazwie... "Księżycowa Maska", bodajże. Na prawdę warto tam wbić i porozglądać się za najemnikami.
Karczma ta znajduje się niedaleko Świątyni Tyra.
A łotrzyk o którym mówisz to Tom, spotykamy go na początku gry, mój ulubiony pomocnik ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fakt gralem bez najemnika ale juz to nadrobilem :) i juz zaczal mnie wkurzac atakujac zamkniete skrzynki...

swoja droga troche to monotonne, mam nadzieje ze tylko poczatek jest taki bo liczylem na dobry kawal rpg ;)

a moze faktycznie zaczne wojownikiem zeby szybciej sie przez to mieso przebijac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:21, Paool napisał:

a moze faktycznie zaczne wojownikiem zeby szybciej sie przez to mieso przebijac :D

jak chcesz killera to rób mnicha, kupisz mu rękawiczki z dodatkowymi obrażeniami i nikt nie podskoczy (zbroi nie nosi, a jak ma rękawiczki to tradycyjnej broni też nie trzeba. więc kasa będzie na zakupy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować