Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 21:56, Budep napisał:

Dawno nie gralem w NWN..mozecie przypomniec jakie sa klasy?


Jasne
Klasy podstawowe :
-bard
-barbarzynca
-kapłan
-druid
-wojownik
-łowca
-łotrzyk
-mnich
-paladyn
-czarodziej
-czarownik
klasy prestiżowe
-mistyczny łucznik
-czempion Torma
-czarny strażnik
-zabójca
-krasnoludzki obrońca
-zwiadowca harfiarzy
-blady mistrz
-uczen czerwonego smoka
-tancerz cieni
-zmiennoksztaltny
-mistrz broni

To chyba wszystko,moglem przeoczyc cos,ale mam nadzieje ze do tego nie doszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znó gra w NWN. Ale mam pytanie ,w jakich broniach powinien sie speclizować Barbarzyńca? Może dwa toporki/topory? Może Młot? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dowolnej poza lekką. Generalnie jednak Barbarzyńca RPGowy wyposażony jest w broń ciężką, to znaczy dwuręczną lub półtoraręczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:08, Zebius napisał:

Dla tych co mieli problemy z black screenem na kartach NVidii: na forum NWN piszą, że najnowsze
sterowniki beta 169.01 naprawiają ten błąd, tu jest link do wersji na XP:

http://www.nvidia.com/object/winxp_169.01.html


Dzięki, miałem z tym problem i działało mi tylko na dość starych sterownikach, przez co niektóre nowe gry nie chciały działać, a teraz jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 08:04, tomoliop napisał:

Dzięki, miałem z tym problem i działało mi tylko na dość starych sterownikach, przez co niektóre
nowe gry nie chciały działać, a teraz jest git:)

Nie ma za co :) Mam tylko nadzieję, że w kolejnych wersjach sterowników ten problem już nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 09:05, tomoliop napisał:

Poooooooooomocy jak pokonać Grimgawa i ekipę? Czarodziej 25, pięciu pomocników, a i tak ginę
szybko właściwie nie wyrządzając im żadnych strat

faktycznie ciężka sprawa, spróbuj ustawić się tak żeby mógł atakować cię tylko jeden jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 09:05, tomoliop napisał:

Poooooooooomocy jak pokonać Grimgawa i ekipę? Czarodziej 25, pięciu pomocników, a i tak ginę
szybko właściwie nie wyrządzając im żadnych strat


Możesz też spróbować wywabić ich w pobliże jakiegoś przejścia do innej części mapy, walczyć, w odpowiednim momencie uciekać, odpoczywać, ewentualnie leczyć się miksturami i wracać. Kilka takich rundek i koleżka powinien paść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:04, Rafal G napisał:

> Poooooooooomocy jak pokonać Grimgawa i ekipę? Czarodziej 25, pięciu pomocników, a i tak
ginę
> szybko właściwie nie wyrządzając im żadnych strat

Możesz też spróbować wywabić ich w pobliże jakiegoś przejścia do innej części mapy, walczyć,
w odpowiednim momencie uciekać, odpoczywać, ewentualnie leczyć się miksturami i wracać. Kilka
takich rundek i koleżka powinien paść;)

o ile pamiętam akurat w tym przypadku nie da się zastosować tej strategii, to co weszliśmy się "zamyka" a wyjście jest zamknięte na klucz który ma jeden z kumpli grima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:35, sig. napisał:

> Poooooooooomocy jak pokonać Grimgawa i ekipę? Czarodziej 25, pięciu pomocników, a i tak
ginę
> szybko właściwie nie wyrządzając im żadnych strat
faktycznie ciężka sprawa, spróbuj ustawić się tak żeby mógł atakować cię tylko jeden jednocześnie


mnie atakuje właściwie tylko jeden jednoczesnie - grimgaw, gania za mną z przyśpieszeniem bez przerwy. A nie mogę uciekać bo team dość szybko bez wsparcia wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko
czy jest Ktoś chętny do wspólnej gry w podstawkę ?,
a jak nie to czy będzie Ktoś tak miły i zrobi serwer ( na samą podstawkę ) ?,
a My ( ja i Dominik713 ) będziemy grali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:05, dominik713 napisał:

Mam pytanie.Jak mogę na tej stronie http://nwvault.ign.com/ zamieścić swój moduł?Tak go spakowałem,że
zajmuje 30 kb a przed spakowaniem miał 3 mega :D


Dobra,nieważne,udało mi się go tam zahostować :)
A powiedzcie mi,dlaczego jak dam żeby go wyszukało to go nie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:56, sig. napisał:

o ile pamiętam akurat w tym przypadku nie da się zastosować tej strategii, to co weszliśmy
się "zamyka" a wyjście jest zamknięte na klucz który ma jeden z kumpli grima


A wiesz, że całkiem możliwe;) W HoU jeszcze nie grałem (ale w tym tygodniu zaczynam;)) więc lokacji nie znałem. Jednak ta strategia w bardzo wielu przypadkach bywa skuteczna... choć na dobrą sprawę ma wiele wspólnego ze stosowaniem kodów, za czym specjalnie nie przepadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grimgnawem poradziłem sobie niestety w najgorszy możliwy sposób - god mode. A teraz Mefistofeles. W składzie Aribeth, Deekin (przypominam gram czarodziejem) jest cieniutko, bo absorbuje on wszystkie zaklęcia typu magiczny pocisk,pociski izaaka. Ogniem, zimne, błyskawicą tez go nie mogę zranić. Jedynie czar epicki: wielkie zniszczenie skutkuje, no i smoczyn rycerz. Zmieniłem więc drugiego kompna na Valena, ale problemem jest to, że on przechodzi na stronę diabła, nie pomaga nawet pogawędka z przyjaznym nastawieniem:P Żadna opcja nie działa. Ktoś poradzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cofnąć się do poprzedniego save-a i wyciągnąć od znającej imiona prawdziwe imię Mefistotelesa. Znając je będziesz mógł rozkazać mu wracać do Canii, tudzież zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować