Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EK gry Wiedźmin 2 - GameStop psuje niespodziankę CDP

246 postów w tym temacie

Show i emocje z powodu ukazania zawartości EK? Wolne żarty. Co innego gdyby podali informację o 100% pewności, że wyjdzie na PS3 i Xboxa 360 (a przynajmniej na jedno z nich). Wtedy to dopiero by był show i emocje.


Btw. Kolekcjonerki to dla mnie straszna strata kasy. Jedyne co by mnie interesowało to koszulka, ale i tak jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja na stronie CDP:
Przede wszystkim poznamy nowe informacje związane ze zbliżającą się premierą gry, m.in. ujawniona zostanie zawartość premierowych edycji „Wiedźmina 2" na całym świecie oraz edycji kolekcjonerskich.

Użyta jest liczba mnoga, więc prawdopodobnie będzie ich kilka. Na informacje o tym czy będą różniły się jedynie losowymi figurkami bohaterów z gry do składania czy też czymś więcej, musimy poczekać do czwartku.

Źródło: http://www.cdprojekt.pl/news/5486/DOKLADNA_DATA_PREMIERY_WIEDZMINA_2_POTWIERDZONA_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:31, Phobos_s napisał:

A swoją drogą, może się okazać, że w Polsce EK będzie może trochę inna? Coś więcej, może
coś innego... Tak tylko spekuluję :)


Bardzo bym chciał żebyś miał rację. Pisałem tak już wcześniej ale pomarzyć zawsze można jak i ponarzekać na stan obecny EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po treści tego newsa właśnie przestałem uważać, że dalej jesteście mocno powiązani z CDP. Ach ten obiektywizm, ach ta branżowa radość z nowinek... Ale chyba jednak troszkę przesadziliście, bo za mało żalów nad stratą CDP jest, jednak jakby nie patrzeć panom się wielka krzywda stała i powinno się to podkreślić w każdym akapicie, a nie tak po arogancku ignorować taki fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:35, metronom napisał:

Informacja na stronie CDP:
Przede wszystkim poznamy nowe informacje związane ze zbliżającą się premierą gry,
m.in. ujawniona zostanie zawartość premierowych edycji „Wiedźmina 2" na całym świecie
oraz edycji kolekcjonerskich.


Użyta jest liczba mnoga, więc prawdopodobnie będzie ich kilka. Na informacje o tym czy
będą różniły się jedynie losowymi figurkami bohaterów z gry do składania czy też czymś
więcej, musimy poczekać do czwartku.

Źródło: http://www.cdprojekt.pl/news/5486/DOKLADNA_DATA_PREMIERY_WIEDZMINA_2_POTWIERDZONA_


To podnosi mnie na duchu i daje jakąś nadzieję że może nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:38, ja33no napisał:

Coś czuję, że Polska dostanie okrojoną wersję przystosowaną na nasze standardy cenowe.


Być może ale po ostatnich wydarzeniach raczej wątpię:
- Age of Conan EK - zawartość taka sama jak na zachodzie, a cena całkiem dobra (180zł)
- Final Fantasy XIII EK - na gram.pl cena niższa od sugerowanej o 80zł
- AC: Brotherhood EK - dzięki gram.pl cena o ok. 100zł niższa niźli by się z zagranicy zamawiało

Moim zdaniem jest nadzieja że cena będzie naprawdę rozsądna, a zawartość równie bogata jeśli nie bogatsza od tej z GameStop (jeśli Polacy otrzymają inną EK niż na zachodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię, bo i tak nie kupuję edycji kolekcjonerskich.Ale to popiersie Geralta jakoś mi nie leży, brzydkawe takie. Podoba mi się natomiast pomysł z dołączeniem rozdawanego na tegorocznym Gamescomie Papercrafta, bo to był cholernie fajny pomysł Redów (więcej info: http://www.rockpapershotgun.com/2010/08/26/paper-paper-roleplaying-witcher-2-fun/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi S][C sie z Wieśka zrobił. Jeżeli będzie max 200 zł. to się skuszę, ale biorąc pod uwage kurs $ wychodzi ok. 350zł więc będzie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nastawiam się na wersję zwykłą... Jestem ciekaw czy będzie podobnie do 1 czy potraktują ją tym razem po macoszemu. Nigdy mnie nie kręcił zakup kolekcjonerek. A swoją drogą to całkiem ciekawie wygląda ta wersja... no poza tą głową ;-P. To DLC jako bonus też dobrego wrażenia nie robi ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka jest świetna, więc drogi gramie.pl jedną zarezerwuj dla mnie :-)
I nawet gdyby cena poszła po aktualnym kursie, to nie żałowałbym grosza, bo taką grę kupuje się raz na ok. 3 lata (jak na razie, bo mam nadzieję, że rodzime produkcje światowego formatu będą wychodziły coraz częściej).

A GameStop = Epic Fail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:05, PinKee napisał:

Co do samej kolekcjonerki - nie wiem kto wyda na nią 130 baksów.


Nie uwierzysz, ilu ludzi wydałoby na nią swoje pieniądze. Mało tego: dam sobie głowę uciąć, że gdyby powstała UBER-kolekcjonerka ze średniowiecznym mieczem wykutym przez kowala z inskrypcją runiczną taką samą jak w Sadze (na pohybel skurwysynom) rozeszłaby się jak świeże bułeczki - oczywiście nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nakład 100-200 szt. i masz szum medialny jak diabli. :D

Dnia 16.11.2010 o 20:05, PinKee napisał:

Głowa Wilka wygląda okropnie, Fidiasz to to nie jest :/


Michał Anioł też nie. W sumie, nie wiem dlaczego zdecydowali się akurat na to...

Dnia 16.11.2010 o 20:05, PinKee napisał:

CDP chyba się za bardzo napuszyło w związku z Wiedźminem 2.


??

Twoim zdaniem powinni siedzieć jak mysz pod miotłą? Tak, gdyby robili grę w stylu City Interactive, to faktycznie i bez reklamy by się sprzedała - za 20 zł w kiosku Ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co innego gdyby podali informację

Dnia 16.11.2010 o 21:35, czaczi87 napisał:

o 100% pewności, że wyjdzie na PS3 i Xboxa 360 (a przynajmniej na jedno z nich). Wtedy
to dopiero by był show i emocje.


Tak, wtedy bym sobie emocjonująco ziewnął.
Konsolowe RPG to jakaś pomyłka, dziwie się masochistom którzy w nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka, EK jest bardzo wypasiona. Jednakże po chwili zastanowienia uświadomiłem sobie że taka np. głowa Geralta, to trochę bezsensowny gift bo po pewnym czasie będzie się tylko kurzyć. Imo lepiej kilka mniejszych figurek.
Imho będą 2 EK, jedna bardzo droga, druga w normalnej, jak na EK cenie. Do 250 - kupuję, powyżej - dziękuję, postoję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować