Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Alias, ale w Polsce były tylko dwie serie (na świecie robią 5), z czego obejrzałem tylko 1, bo zainteresowałem się dopiero powtórkami w wakacje.
Aha... U nas leci jako "Agentka o stu twarzach".

Dawniej były dobre MacGyver, Drużyna A. Allo, allo dalej jest bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten cały Monk to przerysowana, nazbyt jaskrawa, nowoczesna wersja porucznika Coulumbo. Nie powiem, czasami oglądam, bo w natłoku tych wszystkich kryminalno-sensacyjno-policyjnych seriali jako jeden z nielicznych jest dość oryginalny, na jakimś poziomie i nawet zabawny. Ale to nie to samo co porucznik grany przez Petera Falka, jego prochowiec, specyficzny sposób dręczenia podejrzanych, pies o imieniu Pies... kiedy wreszcie puszczą powtórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:25, Podpułkownik napisał:

Swiat:Kryminalne Zagadki; Las Wegas,Nowego Jorku i Miami :)

O tak wszystkie zagadki kryminalne są genialne...
I jeszcze Monk, Agenci NCIS, i jak jeszcze leciały to Bez śladu i Dowody Zbrodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu MR. MONK.
2. Kompania Braci
3. Agenci NCIS
4. Dowody Zbrodni.
5. W11
6. Na wspolnej
7. Pierwsza Miłość
8. M jak Miłość

Podaje po koleji to co wysoko to najbardziej lubie.

(Pozycje 6-8 tylko dlatego ze mama oglada a ja musze kontrolowac co ona tam moze zobaczyc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:21, TYHE napisał:

nie bzdurę, dobrze? :P to b. fajny serial :)


tak zartowalem troszke ;)

Dnia 19.10.2005 o 21:21, TYHE napisał:

a Allo allo to klasyka
;-)


wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:58, Wredniak2003 napisał:

5. W11

To było kiedyś smieszne ale widać że bohaterowie nauczyli się aktorstwa. A ten nowy typ (mięśniak) jest tak żałosny że szok:) i mogli by piękniejsze panie dać:)

Dnia 19.10.2005 o 21:58, Wredniak2003 napisał:

6. Na wspolnej

To ogladam też gdyż dwóch znajomych tam gra;)

Dnia 19.10.2005 o 21:58, Wredniak2003 napisał:

7. Pierwsza Miłość

Tu ta blondyna rządzi.. :P słodka:> choć nie oglądam to jak włanczam to czekam by ją zobaczyć choć na chwile :P

Do swoich seriali dodał bym jeszcze oczywiście Przyjaciele i z Archiwum X :P nikt tu nie wymienił.. wstyd!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 23:35, Kafar napisał:

> 6. Na wspolnej
To ogladam też gdyż dwóch znajomych tam gra;)


Oooo! Ktorzy? :> Tez czasem ogladam, ale w soboty, kiedy leca pod rzad odcinki z calego tygodnia. Akurat wtedy jem sniadanie, wiec zaczalem kiedys ogladac i mi tak zostalo... :P Ale za nic nie moge zauczyc sie imion bohaterow. :D

Dnia 19.10.2005 o 23:35, Kafar napisał:

Do swoich seriali dodał bym jeszcze oczywiście Przyjaciele i z Archiwum X :P nikt tu nie wymienił.. wstyd!;]


Ja wymienilem Przyjaciol! :|

Co do Monka, to bardzo nie podoba mi sie czas jego emisji na TVN... Latwo bylo zasnac... :/ Przez to przegapilem kilka odcinkow... :/ Ostatni odcinek ogladalem rano pzred szkola, przez co spoznilem sie do szkoly i mial;em dymy. :D Warto bylo. :] A teraz jest bula, bo TVN w ogole pzrestal puszczac Monka, a ja nie mam canal+... :| Wiecie moze czy TVN bedzie puszczal kolejny sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:40, Wiadroman napisał:

Oooo! Ktorzy? :> Tez czasem ogladam, ale
w soboty, kiedy leca pod rzad odcinki z calego tygodnia.

Znam Joanna Jabłczyńska która gra Marte Hoffer
oraz aktora który gra (grał) Konrada - Marcin Władyniak

Dnia 20.10.2005 o 15:40, Wiadroman napisał:

Ja wymienilem Przyjaciol! :|

Ale Archiwum X nikt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 MacGywer
(długo potem nic)
2Czterej Pancerni i pies
(długa przerwa
3 Knight Rider( jedyna znośna rola haselhoffa)
4 Allo Allo
5 Liga mistrzów (właściwie to jest serial leci w środy i czwartki częściej niż jeszcze niedawno Pensjonat pod Różą)
6 Pensjonat pod Rożą
7 JAG
8 MASH (czy jakoś siak)
9 Rodzina Zastępcza
10 Poruczik Collombo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:24, Seqiu napisał:

Jeśli chodzi o anime to dragon ball ;)


dragon ball...pamiętam,że gdy byłem młodszy to nie przegapiałem żadnego odcinku wszystkich tych serii:),ale teraz mi się to już znudziło,a ulubione seriale to oczywiście:"Detektyw Monk","VIP" no i oczywiście oglądam też "Świat Według Bundych",a z polskich to nie ma zadurzo dobrych,ale ostatnio podobają mi się "bulionerzy"i "W11",a dawniej to obowiązkowo "Świat Według Kiepskich",oraz "Miodowe Lata".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze długo przed oglądaniem dragon balla czyli jak miałem jakieś 7 czy 8 lat lubiłem oglądać MacGywer''a i Drużyne A ;) no i oczywiście power rangers, ale to wcześniej ;) czyli w wieku 6 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy wspominkach to się przyznam, że kiedyś oglądałem "Czarodziejkę z Księżyca". ;-D Powaga, ale to byla parenaście lat temu. W każdym razie dzięki temu serialowi odkryłem mangę i anime za co będę mu dozgonnie wdzięczny. :-)
A tak co do spraw tereźniejszych. Lubię oglądać "JAG". nowe odcinki na TVP1. Nie przegapiam żadnego, jak i poprzednich serii. :-) Pewnie z racji studiów pałam miłością do seriali prawniczych i kryminalnych. :-)
Drugim serialem jaki oglądam jest "Desperate housewives". Może to trochę babski serial, ale dobrze nakręcony i z ciekawą, wielowątkową fabułą. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z seriali to znajduję czas tylko na falę zbrodni. Niby niewyszukane, a fajnie się ogląda, poza tym nie przegapię w telewizji nic, w czym gra Agnieszka Wagner. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować