Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 22:22, Shadover napisał:

Mam pytanko.
Czy da się podłączyć PS2 do monitora LCD 17" ?
Jeżeli tak to co powinienem mieć by te ps2 podłączyć ?

Jakie masz wejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym jest gra Shadow of the Colossus (z fabuły)? Tam się zabija tylko te kolosy, czy są jakieś inne potworki? Co bardziej opłaca się kupić, SotC czy GoW 2? Czy SotC jest ciekawa, trudna i, eeee... nieprzewidywalna? Tzn. czy ma w sobie coś nowego, jak piękną jak na PS2 grafikę, doskonały dźwięk, innowacyjne rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoTC jeśli masz kasę bo gry w sklepach nie znajdziesz, a na allegro leci w nieludzkich cenach... Co do samej gry sam na nią poluję bo warta jest swej ceny każde spotkanie z kolosem ci zapadnię na pewno w pamięci... A sam God of War 2 jest jednym z najlepszych i najtrudniejszych gier w swym gatunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:01, Konstantynopolitan napisał:

A co to za gra te Ico?

Ico to gra twórców SotC więc klimatem jest bardzo podobna. Jest to platformówka/przygodowka w której kierujemy chłopcem próbującym wydostać się z olbrzymiego, opuszczonego, dziwnego zamczyska. Chłopiec ma też towarzyszkę którą spotyka w zamczysku i której musimy pomagać i bronić ją przed wrogimi cieniami próbującymi ją porwać. Świetny klimat, trochę walki i sporo zagadek w stylu Tomb Ridera ;) Prawdziwa perła wśród gier.
http://www.youtube.com/watch?v=WkYThU-NtlY

Dnia 06.01.2010 o 19:01, Konstantynopolitan napisał:

Polecacie jeszcze coś fajnego, może jakiś Ratchet i Clank? O co
z kolei w tym chodzi?

Nie gralem.
>Mam już GoW''a 1 i Blacka, parę innych też...
Chcesz żeby ci polecić coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić taki bajer, żeby grajstację podłączyć do monitora, ale tak, żeby ten monitor obsługiwał mi także do tego jeszcze komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: ma do mnie jakaś rodzina przyjechać i mama mnie prosiła żebym przygotował jakieś zdjęcia, filmiki itp. Pozrzucałem wszystko na płytkę i mam pytanie: nie jestem zaopatrzony w odtwarzacz dvd a chciałem to odtworzyć na tv. Da się jakoś zrobić żeby to odpalić na playu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 21:18, Markush napisał:

Da się zrobić taki bajer, żeby grajstację podłączyć do monitora, ale tak, żeby ten monitor
obsługiwał mi także do tego jeszcze komputer?


Tak. Wymagany bodajże tuner TV, lub jakaś karta z wejściem Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:31, Tokkarian napisał:

Mam takie pytanko: ma do mnie jakaś rodzina przyjechać i mama mnie prosiła żebym przygotował
jakieś zdjęcia, filmiki itp. Pozrzucałem wszystko na płytkę i mam pytanie: nie jestem
zaopatrzony w odtwarzacz dvd a chciałem to odtworzyć na tv. Da się jakoś zrobić żeby
to odpalić na playu?


Tak. Wymagany Free MC Boot i Simple Media System. Wszystko to instalujesz w paczce z Free MC Bootem. SMS pozwala odtwarzać muzykę, zdjęcia i filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:58, Tokkarian napisał:

Czyli to ściągnąć, do paczki, ale jak to połączyć s ps''em?


Musisz to wypalić na płytę w specjalnym folderze i mieć Swap Magica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:48, kaczek93 napisał:

Opłaca się kupić wersję slim?
Czy nie byłoby problemów z graniem na monitorze od PC 1280x1024 ?


Jeśli posiadasz VGA Box czy jak to dziadostwo się nazywa to problemów nie będzie.
A według mnie już przestaje się opłacać kupienie PS2, chyba tylko po to, żeby pograc w kilka hitów na PS2, których na PS3 się nie da włączyć. Ja swoją PS2 sprzedaję i zostaję już tylko przy PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować