Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa galeria

25 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 13:27, KamiluSSS napisał:

Czesc:) mam pytanie
czemu nie moge zainstalowac patcha 1.4 do Wieska? :(


Witaj :) Najszybciej otrzymasz odpowiedź na to pytanie w Oficjalnym Wątku Pomocy Technicznej do Wiedźmina -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070&u=3218

Podaj też więcej informacji (chociażby co to znaczy "nie mogę" - wyskakuje błąd, jeśli tak, to jaki itp). To ułatwi zadanie osobom, które będą próbowały pomóc.


A co do galerii... nie wiem czemu, ale przeciwnicy z niej dziwnie przypominają mi gostka z poniższego obrazka...

20101130133401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy to są screeny orginalne z gry czy też podpicowane photoshopem. Bo jeśli są to prawdziwe screeny, to zapowiada się znakomita grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te screeny co raz bardziej wątpię w powstanie wersji konsolowej. Z drugiej strony bez GTX 260 pewnie nie ma co tej gry ruszać, No, chyba, że to photoshopowa ściema (w to wątpię).

Ech, czas chyba zbierać na jakąś kartę graficzną, bo pewnie nie okiełznają żadnej z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta grafika jest przepiękna, nie ma tu nic do zarzucenia, żeby jeszcze tytuł był tak doskonały jak poprzednik, ale o to nie mam obaw,bo wiem że na pewno tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galerie z poprzedniego wieśka też były twardo retuszowane. Nie spinał bym się i nie sugerował tymi screenami.
Zwłaszcza, że co jak co ale ten etap rozgrywki był akurat na pokazie i wyglądał zupełnie inaczej w akcji niż to co na fotkach - imho "fotoszopik" był grany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przepiękna , najpiękniejszy RPG jaki dotąd powstanie. Oprócz grafiki także chce otrzymać przecudowna gre z świetną walką , fabuła , muzyką itd. a czy to jest możliwe ?I zeby ocena gry po premierze nie otrzymywała nizej niz 9.5.
Wszystko az za pieknie wygląda , zebyw jakiś sposób niczego nie schrzanili i nie wyszła gra w której tylko atutem jest grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:09, karolekx23x napisał:

Gra jest przepiękna , najpiękniejszy RPG jaki dotąd powstanie. Oprócz grafiki także chce
otrzymać przecudowna gre z świetną walką , fabuła , muzyką itd. a czy to jest możliwe
?I zeby ocena gry po premierze nie otrzymywała nizej niz 9.5.
Wszystko az za pieknie wygląda , zebyw jakiś sposób niczego nie schrzanili i nie wyszła
gra w której tylko atutem jest grafika.


A jak dostanie 9.0 to co? Nie spojrzysz na nią bo powinna mieć 9.5?
Twoje ostatnie komentarze w różnych newsach na temat ocen gier są co najmniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować