Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowy zwiastun

26 postów w tym temacie

Nie taki nowy ten zwiastun - od tygodnia już w sieci krąży, a i tak większość scen znana jest z obrazków lub wcześniejszych zapowiedzi. Jednak zgodzić się muszę z faktem, że wrażenie robi konkretne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nawet całkiem niezły. Dosyć klimatyczny.
No i imho świetny angielski dub, fajnie by było, gdyby w Polsce witch był wydany z możliwością odpalenia sobie też zagranicznego dubbingu, ciekawie było by tak kiedyś skończyć grę.

Btw czy tylko mi się wydaje, że ten silnik graficzny jest jakoś strasznie Unreal-Engino podobny xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie taki nowy. Ale i tak, mam już dosyć tych scen z więzienia. Gdzie nie spojrzysz to albo siedzi ten burak na skalniaku i gada z elfem albo Geralt ścina głowy w pudle. Chętnie zobaczyłbym coś nowego, no ale to w sumie zwiastun promujący edycję gry do kupienia, więc niech im będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się opamiętał ;-]
Na którymś zdjęciu z kolekcjonerką głowa stoi na tle płyty CD więc można sobie wyobrazić jak mogłaby być duża, nie mniej, myślałem, że będzie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj nic epickiego, ten zwiastun to nic innego jak poskładane w kupe wszystkie screeny które do tej pory każdy mógł zobaczyć heh. Cały czas nie jestem przekonany do tego zakupu, niech redzi sie lepiej postaraja bo marnie to wygląda ich kampania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"co tu dużo ukrywać, robi ogromne wrażenie."

"Edycji Kolekcjonerskiej (bodaj najlepszej w historii), "

Brakuje tylko jeszcze hasla na poziomie: "Najlepsza gra dekady nadchodzi!!!111"

Zwiastun zlepiony z starych materialow, no rzeczywiscie masakruje i poniewiera mnie tak, ze obsrałem się po pachy.

Kolekcjonerka rzeczywiście miażdży zawartością, bo przecież żadne inne studio nie wpadło na pomysł, żeby wrzucić łeb/artbooki/ścieżkę/inne sorty które p...lne w kąt jak zainstaluje się gierka...

Brakuje tylko tego bruneta-pyszałka z bródką z Red, który oznajmi nam że jak nie kupimy ich gry to będziemy największym frajerstwem pod słońce.

Rozumiem, że zapewne Redzi ciężko zainwestowali w reklamę, i ponownie uskuteczniają swoją dewizę: "Pół roku do premiery ale już teraz możesz spotkać Wieśka w lodówce/sedesie/pod poduchą!", ale panowie... Są pewne granice. Jak teraz co drugi dzień go widzę to co będzie miesiąc przed premierą?

Żeby nie było - bardzo czekam na grę no ale nie chce zbzikowac do tego czasu przez te "newsy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:14, golic napisał:

Kolekcjonerka rzeczywiście miażdży zawartością, bo przecież żadne inne studio nie wpadło
na pomysł, żeby wrzucić łeb/artbooki/ścieżkę/inne sorty które p...lne w kąt jak zainstaluje
się gierka...

A nie możesz po prostu kupić wersji zwykłej, albo najlepiej na gogu? To w 100% rozwiąże Twój problem.

Dnia 02.12.2010 o 16:14, golic napisał:

Rozumiem, że zapewne Redzi ciężko zainwestowali w reklamę, i ponownie uskuteczniają swoją
dewizę: "Pół roku do premiery ale już teraz możesz spotkać Wieśka w lodówce/sedesie/pod
poduchą!", ale panowie... Są pewne granice. Jak teraz co drugi dzień go widzę to co będzie
miesiąc przed premierą?

Będziesz go widział codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować