Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2012 o 21:29, darth_16 napisał:

Jest masa dobrych gier, gdzie wyskakują takie babole, ciekawe czemu nagle to tak razi
w serii ME?

czepiam się każdego z błędów w grze za cene ponad 100zł. Bo uważam że za taka cenę nie powinno się odbierać spartaczonej roboty. Tak samo było np. Anno 2070...

Dnia 20.02.2012 o 21:29, darth_16 napisał:

Nie rozumiem tego - w demo gra się naprawdę świetnie.

Widzę że jesteś fanem ME. Mnie też bardzo podoba się ta gra i na pewno w nią zagram (zwłaszcza że tragiczna posucha w takie tematyce) Co jednak nie zmienia faktu że sprawa została spierniczona.

Dnia 20.02.2012 o 21:29, darth_16 napisał:

Ta animacja może nie jest najlepsza, można było ją zrobić dużo lepiej, ale przecież nie o to chyba chodzi.

Ja się czepiam tej animacji bo to nie jest pierdoła na zasadzie źle dobranego jakiegoś koloru którego prawie nie widać. Tylko podstawowa animacja postaci i obawiam się że takich błędów animacji będzie więcej. Która całkowicie burzy klimat. Tu zaatakowali ziemię - widz powinien być przejęty itd.. (zwłaszcza że chyba chcieli zrobić z tego taki interaktywny film), a widząc taką animację to przejęcie zamienia się w kupę śmiechu, u mnie tak było, dodatkowo animacja trwa na tyle długo żeby kupa śmiechu zamieniła się w zniesmaczenie.

Po prostu twierdzę że za cenę ponad 120zł nie powinno się z odbiorców końcowych robić beta testerów - ale niestety taka jest tendencja, a ludzie jak te barany się na to godzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Anderson jak i Shepard nie są podobni do siebie chociażby z 1 i 2.
Cos czuje że 3 może być dobra ale nie najlepsza od poprzednich części, za bardzo niektóre rzeczy naciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 08:38, karolekx23x napisał:

Cos czuje że 3 może być dobra ale nie najlepsza od poprzednich części, za bardzo niektóre
rzeczy naciągają.


dokładnie mam takie samo wrażenie, fabuły już w demie mógłbym sie przyczepić ale ponieważ nie widziałem całości to nie mogę za wiele krytykować w tej tematyce. Jedyne o czym mogę wspomnieć i co mnie uderzyło to tam początek...

Spoiler

I buch! Żniwiarze są na księżycu.... i tu doskonale nadaje się internetowe - lol a cała galaktyka spała jak przez nią przelatywali? Brakuje tej przestrzeni między tym jak jeszcze byli po za a już są na ziemi. Przynajmniej opowiedzianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Może to w grze będzie wyjaśnione, poczekajmy. Na pewno bym chciał aby wyjaśnili wszystkie rasy, skąd powstały itd.



Jedynie trzyma mnie do kupienia to że w 1 i 2 grałem i chce się dowiedzieć jak się losy skończą, tyle czasu spędziłem w grze. Ale raczej poczekam jak wyjdzie patch i naprawi kilka rzeczy oraz napisy.
I ME3 wydaje się przykładem że jedna markę robi się maksymalnie do 3 części bo potem są pomysły takie, czasami niektóre nie przypominają tej gry w którą graliśmy. Jak grałeś w 1 i przerzucenie do 2, dużo zmian na początku w 2 ciężko się przyzwyczaić, po kilku godzinach dopiero odczucie ze fajnie się gra.
Wiadomo zmiany są potrzebne, bo jeśli się ich nie robi będzie narzekanie ze gramy w to samo, ale są rzeczy takie które wolno zmienić trochę a niektóre bardziej ale czasami jest odwrotnie to co nie powinni zmieniać to zostało zmienione i z tym często się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwiłbym się aż tak tymi fabularnymi i wizualnymi niedogodnościami - do obu kwestii wystosowano oświadczenia, wygląda na to, że przy okazji debiutu pełnej wersji pojawią się jakieś paczki z teksturami HD, a dialogi z kolei zostały nieco okrojone w obawie przed spoilerami. Inna sprawa, że misje faktycznie dobrano nieco od czapy.

A tak przechodząc do meritum, multi to cud, miód i orzeszki. Ależ to było niespodziewane! Gdy w październiku ogłaszali ten tryb podchodziłem do niego z entuzjazmem, ale nie spodziewałem się takiego impetu. W ciągu ostatnich 4 dni spędziłem przy nim jakieś 16h, i to przy zaledwie dwóch dostępnych mapach i jednym rodzaju przeciwników. Rank: 50+ Choć od kilkunastu godzin robię z grubsza to samo, to nadal chce więcej. Fakt, że po tym całym czasie można odczuć już znużenie powtarzalnością w sztafażu, ale i tak - zasysa. Jak zobaczę co zaoferuje pełniak, to może nawet pokuszę się o stwierdzenie, że sam ten tryb jest wart kupna gry. Nie wspominająć o tradycyjnym fabularnym, który ma szansę stać się najbardziej imponującym rozdziałem trylogii. Fuck yeah.

Nick na Origin: Galadh

Mój main/(mainka) to w tej chwili Asari Adept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, natomiast uważam, że ME3 będzie na tyle dobrą grą, że takie rzeczy nie będą miały kluczowego czy też nawet wielkiego wpływu na rozgrywkę. Poza tym - sytuacja ME3 w niczym nie przypomina np. Black Opsów, które w chwili wydania rzeczywiście były wersją beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nadal trailer się nie podoba. Jedyna fajna scenka to ta w której człowiek zmienia się w huska. A tak to nadal jest epickie pum-pum-pum z jeszcze większym jebudubu na koniec (mocno przesadzonym). Zastanawiam się nad tym czy to ja po prostu naoglądałem się za dużo naprawdę dobrych trailerów (a widziałem ich sporo) czy po prostu ten trailer jest kiepski i urzeka tylko swoją pustą pumpą w postaci muzyki i scen walki.
Tak czy owak podtrzymuję swoje zdanie na temat trailerów ME3:
Fani > Marketing EA (w tym ten trailer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest do bani. Wykonany całkiem spoko, tylko ta zawartość... mała dziewczynka biegająca z modelem statku i sru wpadają Żniwiarze. Jak dla mnie, ME3 powinien mieć trailer w stylu chociażby tych z filmów o Transformerach. Bo tak czuję się trochę, jakbym oglądał trailer z Dead Island, z tą różnicą, że tu od początku wiem, że jest on nieadekwatny do zawartości, więc zamiast "oh" i "ach" jest "whatever, just give me the damn Wrex and lets kill biatches". Jestem przekonany, że więcej czasu spędzimy na lataniu po galaktyce aniżeli na ratowaniu Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pobrać se demko założyłem konto i tak dalej, i jak ściągam to demo to mam transfer 2,4 kb a normalnie mam 240 kb więc pytam czy ktoś ma pomysł czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 19:37, Szw3dzik napisał:

Ludzie ta litografia będzie na jakimś sztywnym materiale czy zwyłka kartka ?


Takie pytania to raczej do Pani Ani (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 22:00, Leos8 napisał:

> Ludzie ta litografia będzie na jakimś sztywnym materiale czy zwyłka kartka ?

Takie pytania to raczej do Pani Ani (chyba).


Do pani Ani możesz wyjśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 07:58, Henrar napisał:

Panie i panowie, Microsoft znowu się popisał. Pierwsze DLC wyciekło na XBL:
http://social.bioware.com/forum/1/topic/323/index/9382439
Nazywa się From Ashes, kosztuje 800MS i z tego co wiem,

Spoiler

dodatkowa postać to Prothean



Straszne skur**syństwo, ale czego można się było spodziewać po EA. Na moje nieszczęście grę i tak kupię, choć za takie zagrywki powinienem ich olać i sobie ją ściągnąć. Bueh, co za durne czasy gdy kastrują grę z zawartości by ją potem opchnąć za dodatkowe kilka dolarów...
Inna sprawa że przecieki o tym DLC były już jakiś czas temu (miesiąc, dwa) - jeśli się nie mylę to jakiś jegomość kupił je w GameStopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować