Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Czemu w "trójce" będziemy kłócić się z człowiekiem Iluzją? Przeszedłem Me1 i 2, wszystkie DLC (przed chwilą skończyłem Arrivala) a informacj o trójce śledzę na bieżąco. Choć najwidoczniej coś mi umknęło. Czyżby to z tego powodu, że

Spoiler

zniszczyliśmy kolonie i doprowadziliśmy praktyczie do wojny z batarianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 08:41, Ezio napisał:

Czemu w "trójce" będziemy kłócić się z człowiekiem Iluzją? Przeszedłem Me1 i 2, wszystkie
DLC (przed chwilą skończyłem Arrivala) a informacj o trójce śledzę na bieżąco. Choć najwidoczniej
coś mi umknęło. Czyżby to z tego powodu, że

Spoiler

zniszczyliśmy kolonie i doprowadziliśmy
praktyczie do wojny z batarianami?


Przecież kłótnie z Człowiekiem Iluzją można rozpocząć już w ME2. Nie pamiętam do końca powodu sprzeczki, ale wiem że takową miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Czemu będziemy walczyć z Człowiekiem Iluzją. Kłótnie to ja z nim co chwila miałem..
Ale jeśli nie wiadomo czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:12, Ezio napisał:

Źle się wyraziłem. Czemu będziemy walczyć z Człowiekiem Iluzją. Kłótnie to ja z nim co
chwila miałem..
Ale jeśli nie wiadomo czemu..

Jest tam pewien powód, wiem to na pewno. Niestety grałem w ME dawno i za cholerę nie pamiętam. :/
Trzeba będzie zagrać tak czy siak przed Trójką w poprzednie części, bo wiele wątków już zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się w grze, dlaczego. Ja wiem, PR-owcy lubią zdradzać szczegóły, ale bez przesady, chcecie wiedzieć wszystko przed zagraniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powód w dwójce - powód, przez który nie ma już sojuszu. Ale nie ten z dwójki.
@ Dół
Chciałbym wiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 11:19, Phobos_s napisał:

Ciekawe czy będzie ta wcześniej planowana Uber EK...

A jeśli będzie to ciekawe czy będzie można tą edycję zakupić bez problemów w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 13:15, Karharot napisał:

A jeśli będzie to ciekawe czy będzie można tą edycję zakupić bez problemów w Polsce...


Właśnie klika minut temu znalazłem na forum Bioware wypowiedz Chrisa Priestly''a, że tego Uber wydania raczej nie będzie. Jest duża szansa, że jedyne EK to właśnie to.

A dostępność w Polsce mnie nie interesuje. Po przejściach z DLC do ME2 zamówię sobie kopię z UK i będę miał spokój. A EA Polska niech się sianem wypcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 13:24, Phobos_s napisał:

A dostępność w Polsce mnie nie interesuje. Po przejściach z DLC do ME2 zamówię sobie
kopię z UK i będę miał spokój. A EA Polska niech się sianem wypcha :)

I tak należy. Btw. Robiąc dubbing do ME3 EA mogłaby spokojnie i niewielkim nakładem kasy dorobić dubbingi do dwóch ostatnich dodatków z ME2. To moim zdaniem byłoby najlepsze i najbardziej opłacalne wyjście z sytuacji w jakiej znalazła się EA. Przecież robiąc dubbing do kolejnej części ma się ustawionych na sesje aktorów, więc jedynym problemem będą jedynie minimalnie dłuższe sesje do nagrania. To moim zdaniem byłoby jedyne wyjście z twarzą przez EA Polska z sytuacji jaką stworzyło wyjście nieplanowanych wcześniej dodatków (tudzież zawartości pociętej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 00:20, Olamagato napisał:

Robiąc dubbing do ME3 EA mogłaby spokojnie i niewielkim nakładem kasy
dorobić dubbingi do dwóch ostatnich dodatków z ME2.


Oczywiście, to jest doskonały pomysł.
Tyle, że nikt w EA na to nie wpadnie, a nawet jeśli to stwierdzą: "po co wydawać kasę a tę dodatkową godzinę nagrań do DLC, skoro moderzy i tak już sami je przetłumaczyli. co z tego, że tylko kinowo" :)
Generalnie jesteśmy tylko chodzącymi portfelami a nie klientami, więc nie trzeba się wysilać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:41, W_Wallace napisał:

... tyle samo kosztowała NORMALA EK Wiedźmina II, a była znacznie lepsza ...


• Mecha-psa – wiernego towarzysza, który dotrzyma ci towarzystwa na pokładzie Normandii.

WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:30, Zgreed66 napisał:

• Mecha-psa – wiernego towarzysza, który dotrzyma ci towarzystwa na pokładzie
Normandii.


Nie wiedzieć czemu, ale ostatnio Bioware ma bzika na punkcie psów w swoich grach. Od DA2 zaczęli chyba nową tradycję - dawania psa w pre-ordzerze.

Powariowali ci Rzymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach BioWare panuje ostatnio jakaś moda na psy. Czemu nie mogą dać prywatnej striptizerki asari?
Ciekawi jaki wkład będzie miał Robo Reksio w scenach "żenotycznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 21:36, Leos8 napisał:

W grach BioWare panuje ostatnio jakaś moda na psy. Czemu nie mogą dać prywatnej striptizerki asari?

Hmm, do DA 2 wyszedł mod podmieniający psa na Succuba więc może i tu ktoś coś wymyśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 21:36, Leos8 napisał:

W grach BioWare panuje ostatnio jakaś moda na psy. Czemu nie mogą dać prywatnej striptizerki
asari?


Tak, to kmienie (DA1, 2), ale mecha pies? To juz przegiecie dla mnie. Pewnie Fenrisa maja na mysli.

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100212224410/masseffect/images/thumb/9/9b/FENRIS.png/830px-FENRIS.png

Swoja drogą smieszy mnie, ze nazywa sie tak samo jak ten zwariowany Elf z DA2 :)

Dnia 18.06.2011 o 21:36, Leos8 napisał:

Ciekawi jaki wkład będzie miał Robo Reksio w scenach "żenotycznych"

Ja wole sobie go pominać, tylko czekać, aż rybki do wirtualnego akwarium beda dawać w DLC, albo świnki morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować