Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy tak wygląda zakończenie Starcraft II: Heart of the Swarm?

91 postów w tym temacie

Jeśli to tak zostanie to *ziew* bo mnie akurat takie ckliwe historie nie ruszają ogólnie fakt Blizzard lubi psuć bardzo fajne lore i fluff swych uniwersów vide warcraft gdzie wszystko zaczyna być ubijane... A co do tego to kurcze jakoś nie daje rady uwierzyć aby to było prawidłowe zakończenie....

Spoiler

Nie mniej czemu to zawsze ludzie są tacy źli aby "zniewalać" niewinne istotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 20:41, Tosimir napisał:

Zbyt słabe efekty i Raynor jest mało podobny do tego z WoL


BO TO PRE-WIZUALIZACJA

Ludzie, ogarnijcie się wreszcie. A Raynor jak najbardziej podobny, o Mengsku też możesz powiedzieć, że do siebie niepodobny, ale to tylko wypełniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 20:44, Demagol napisał:

> Zbyt słabe efekty i Raynor jest mało podobny do tego z WoL

BO TO PRE-WIZUALIZACJA

Ludzie, ogarnijcie się wreszcie. A Raynor jak najbardziej podobny, o Mengsku też możesz
powiedzieć, że do siebie niepodobny, ale to tylko wypełniacze.


no to już pisałem wcześniej ale ignorancja co do czytania postów jest wielka i rozległa a szkoda. bo czuje się jakby nikt nigdy nie czytał ani nie oglądał jak takie filmiki się robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:18, Gohan1989 napisał:

Obejrzałem 20 sekund i odrazu stwierdzam że to fake .. jezu ludzie widzieliście jakość
tego filmiku? jakby film kategori d


Znajdz sobie definicje "Workprint" oraz przeczytaj jeden komentarz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:33, Horgrawl napisał:

> Nuta która wchodzi w 2:00 min. jest przekozacka :)
Tak tylko, że tan motyw jest z transformersów.



Nie wiem, nie oglądałem transformers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz dopieszcza gry do granic możliwości??? A zaraz po premierze wychodzi 1 patch... To opóźnianie premier to przede wszystkim zabieg marketingowy, to bardzo logiczne. Blizzard w ten sposób buduje markę i rozbudza fanatyzm wśród osób czekających. Później gry, które są po prostu dobre, takie jak SCII - a poza tym nie oferują NIC innowacyjnego - stają się dla niektórych fenomenalne. Ostatnia dość oryginalna gra blizzarda to już 8-letni warcraft3. Też miałem kiedyś 16 lat i podniecałem się byle produktem blizza, więc rozumiem na czym to polega. Natomiast gram.pl wykorzystuje za dużo tanich sloganów, moglibyście być bardziej krytyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego gra ma być innowacyjna, by być fenomenalna? W gruncie rzeczy największą innowacją SC2 jest stworzenie platformy, na której można oprzeć dowolny rodzaj rozgrywki. Po co ci setka różnych gier, jak możesz mieć jednego SC2 i setki map do pobrania, będących FPP/TPP, RPG, logicznymi, innymi tego typu zabawkami. Zresztą od kiedy SC2 miał być innowacyjną grą?

Zresztą "dopieszczanie tytułu" oznacza to, że Blizzard nie przestaje wspierać produkcji, ciągle dodaje kolejne funkcje, poprawia błędy... Uniknięcie ich przy premierze jest po prostu niemożliwe, bo gracz zawsze znajdzie coś, na co twórca gry by nigdy życiu nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:13, The_Hammerburst napisał:

Blizz dopieszcza gry do granic możliwości??? A zaraz po premierze wychodzi 1 patch...
To opóźnianie premier to przede wszystkim zabieg marketingowy, to bardzo logiczne. Blizzard
w ten sposób buduje markę i rozbudza fanatyzm wśród osób czekających. Później gry, które
są po prostu dobre, takie jak SCII - a poza tym nie oferują NIC innowacyjnego - stają
się dla niektórych fenomenalne. Ostatnia dość oryginalna gra blizzarda to już 8-letni
warcraft3. Też miałem kiedyś 16 lat i podniecałem się byle produktem blizza, więc rozumiem
na czym to polega. Natomiast gram.pl wykorzystuje za dużo tanich sloganów, moglibyście
być bardziej krytyczni...


http://us.starcraft2.com/launcher/patch-notes.htm

WOW az 3 patche! Ale zobacz jakie poprawki dają i to jak szybko. Nawet drobniuteńkie zmany w balansie... w porownaniu do CODa to jest Epic Support. Wszystkiego zawsze nie da się wychwycić.
Starcraft II dobry? Chyba tylko na singla patrzysz, dokładniej na skomplikowanie fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakończenie sc2 z muzą z Transformerów... poza tym nie wiem, ale to wygląda żenująco i wali amatorką na kilometr, czy ktoś na serio myśli, że to autentyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej fake. Nie po to Blizzard gimnastykował się z przemianą Kerrigan z powrotem w człowieka żeby potem znowu ją zmienić w Królową Ostrzy, poza tym to by było po prostu śmieszne i niszczące dla fabuły jakby tak co część/dodatek się zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm moim zdaniem to może być to zakończenie które się pojawi ale... no cóż jak ktoś wcześniej wspomniał Acti za mocno z tym walczy by to był fake, a zarazem moim zdaniem to jest jedynie nie rozbudowana wersja endingu. Blizzard stworzył wstępną końcówkę która zapewne i tak miałaby być jeszcze wiele razy przebudowywana i zmieniana. Moim zdaniem koniec drugiego epizodu będzie na pewno różnił się w wielu szczegółach od tego co tutaj zobaczyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 23:02, Budo napisał:

Tak, zakończenie sc2 z muzą z Transformerów... poza tym nie wiem, ale to wygląda żenująco
i wali amatorką na kilometr, czy ktoś na serio myśli, że to autentyk?


Muza jeszcze nie jest skomponowana, więc mamy placeholder w postaci muzy z TF. Wygląd słaby, bo to workprint, bez nałożonych wszystkich efektów. No i całość jest tak wybitnie metzenowa, że aż boli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gralem jeszcze w starcraft2 epizod1 ale obejrzalem zakonczenie epizodu 2 hahaha, przeciez to tylko gra, zaloze sie ze zakonczenie bedzie dokladnie takie, ludzie sie bardzo rozczaruja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:23, Zgreed66 napisał:

Starcraft II dobry? Chyba tylko na singla patrzysz, dokładniej na skomplikowanie fabuły.


Trzeba wziąć pod uwagę, żę nie wszyscy jarają się MP. Potem wychodzą właśnie takie CoDy, w których fabuła jest tylko tutorialem przed multi, choć seria zaczynała tak dobrze.
Sam też w SC nie szukam rozrywki w MP, więc jak już tę grę zakupię to będę również oceniał pod kątem singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 23:02, Budo napisał:

Tak, zakończenie sc2 z muzą z Transformerów... poza tym nie wiem, ale to wygląda żenująco
i wali amatorką na kilometr, czy ktoś na serio myśli, że to autentyk?


What is this swill? Serio, paru ludzi się tu produkuje od dłuższego czasu tłumacząc różnym przypałom, że to tylko "work-in-progress" i pre-wizualizacja, tylko taki projekt filmiku, to i tak przyłażą kolejni myślący, że to finalny produkt -_-. Did IQ''s drop sharply while I was away?

Swoją drogą muzyka z TF-ów jakoś tak pasuje do kompozycji z SC2 i ogólnie klimatu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 09:13, Demagol napisał:

Did IQ''s drop sharply
while I was away?


Nie bądź taki do przodu, bo Ci z tyłu zabraknie. Już Blizzard pozwala na wyciek filmu z którejkolwiek z jego gier... sądzisz, że to możliwe? Nawet jeśli, to zakończenie już jest przedmiotem zmian i będzie inne. CDP może sobie robić kontrolowane wycieki, ale to nie klimat blizza, a przypadkowy wyciek imo nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować