Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Uncharted 3: Drake''s Deception

127 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 18:53, Pietruszex napisał:

Jak skasować wszystkie osiągnięcia w multi i zacząć od nowa?

Nie ''skasujesz'' tego, możesz jedynie założyć nowe konto PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:32, Chaotizz napisał:

> Jak skasować wszystkie osiągnięcia w multi i zacząć od nowa?
Nie ''skasujesz'' tego, możesz jedynie założyć nowe konto PSN.


To super mam niedziałające multi, trzeba podziękować Naughty Dog że nie poinformowali o tym że trzeba kasować savy z bety i mam teraz niekompletny produkt. Co prawda kupowałem grę głównie dla singla i gra jest w singlu świetna no ale mam oryginalną grę i powinienem mieć multika czyż nie? Chyba zadzwonię jutro do pomocy technicznej może mi to jakoś zrekompensują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mordobicie w nowym Uncharted jest chyba najlepsze w całej serii :D Co ciekawe samo sterowanie wydaje się gorsze niż w U2, tzn. może nie gorsze, ale jakieś takie za "nerwowe" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 12:25, kodi24 napisał:

Mordobicie w nowym Uncharted jest chyba najlepsze w całej serii :D Co ciekawe samo sterowanie
wydaje się gorsze niż w U2, tzn. może nie gorsze, ale jakieś takie za "nerwowe" ;p


O, tak, sterowanie wydaje się być mało precyzyjne - zwłaszcza podczas chowania się za osłoną i przeskakiwania między osłonami
do tego, wydaje mi się, że lokacje są mniej rozległe i słabiej wykorzystane niż w dwójce i jest ich mniej - tam przed finałem spędziliśmy dość dużo czasu w klasztorze zanim przenieśliśmy się do właściwego miejsca, którego poszukiwaliśmy - tutaj mam obecnie 20 rozdział i wydaje się, że to już finał - za szybko, za krótko
same rozdziały też następują zbyt szybko po sobie, w obrębie jednej lokacji, jednej akcji mamy nawet 3,4 rozdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do konstrukcji leveli, to najwyraźniej przysposobiono je nieco pod 3D, chociaż wciąż zachowały firmową jakość wykonania :)
A co do długości kampanii- no cóż, czas przy tej grze ucieka szybko, nawet sama gra zdaje się motywować gracza na zasadzie "no dalej chłopie, ruchy ruchy" ;) Ja to ucinam ''chodzeniem'', nie spieszę się, rozglądam za charakterystycznym migającym światełkiem, podziwiam rzeźby, obrazy, żyrandole (warto zwrócić trochę uwagi na ciekawe detale, czasami małe a wciąż wielkie ;)). Nie lubię, gdy gra zbytnio mnie popędza, oferując jednocześnie tak wiele smaczków do obadania i podumania nad nimi ;) Niemniej już wiem, że przejdę tę grę nie raz i nie dwa- moja "gra roku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 14:34, kodi24 napisał:

Co do konstrukcji leveli, to najwyraźniej przysposobiono je nieco pod 3D, chociaż wciąż
zachowały firmową jakość wykonania :)


Chodzi mi bardziej o to, że poziomy były większe, tutaj są jakby mniejsze, gra właśnie zbyt szybko pcha na przód, zwłaszcza gdy jesteśmy w naprawdę fajnych miejscach - za mało Jemenu, za mało lokacji na pustyni, za szybko pędzimy w stronę finału, tak jakby twórcą zabrakło pary na zapełnienie świata gry i zapewnienie graczom dłuższej zabawy i przyjemności obcowania z grą.
Zgadzam się co do walk na pięści, są świetne, trochę przypominają mi system walki z Batmana, ale tylko trochę
nie zgodzę się jednak z autorem recenzji i filmików na gry-online, który twierdzi, ze w grze jest za dużo strzelania - moim zdaniem jest go znacznie mniej niż w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:01, lis_23 napisał:

> Co do konstrukcji leveli, to najwyraźniej przysposobiono je nieco pod 3D, chociaż
wciąż
> zachowały firmową jakość wykonania :)

Chodzi mi bardziej o to, że poziomy były większe, tutaj są jakby mniejsze, gra właśnie
zbyt szybko pcha na przód, zwłaszcza gdy jesteśmy w naprawdę fajnych miejscach - za mało
Jemenu, za mało lokacji na pustyni, za szybko pędzimy w stronę finału, tak jakby twórcą
zabrakło pary na zapełnienie świata gry i zapewnienie graczom dłuższej zabawy i przyjemności
obcowania z grą.
Zgadzam się co do walk na pięści, są świetne, trochę przypominają mi system walki z Batmana,
ale tylko trochę
nie zgodzę się jednak z autorem recenzji i filmików na gry-online, który twierdzi, ze
w grze jest za dużo strzelania - moim zdaniem jest go znacznie mniej niż w dwójce.

Pustynia to mały poziom? W lokacjach jesteśmy za mało czasu? Przecież w Jemenie spędzamy mnóstwo czasu nie wspominając o tym że gonimy pewnego jegomościa przez całe miasto. Coś kłamczuchujesz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 16:49, Pietruszex napisał:


Pustynia to mały poziom? W lokacjach jesteśmy za mało czasu? Przecież w Jemenie spędzamy
mnóstwo czasu nie wspominając o tym że gonimy pewnego jegomościa przez całe miasto. Coś
kłamczuchujesz ;) .


Nie mały poziom, tylko zbyt krótko tam przebywamy a potem dosyć szybko otrzymujemy " konną " pomoc i po filmiku jest już kolejna akcja z konwojem
czas spędzony w Jemenie porównuję z czasem spędzonym w mieście w drugiej części, a tam dosyć długo przebijaliśmy się przez ulice, budynki aż do świątyni a i potem też spędziliśmy tam jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz skonczylem gre. Nie bede pisal o tym co jest dobre w grze bo recka na gramie opisala wszystko. Dodal bym za to pare rzeczy do minusow.

- Wydaje mi sie ze gra jest znacznie krotsza od poprzednich czesci.

- Trzecia czesc jest rowniez o wiele mniej smieszniejsza, byc moze to przez jezyk polski, teraz na Crushing gram po angielsku, generalnie dobra polonizacja, ale w orginale podoba mi sie bardziej. Dwie poprzednie czesci gralem tylko po angielsku. Byly momenty po polsku ze szly teksty totalnie bez sensu nie wiedzialem do czego sie one wogole odnosza.

-Zdarzylo mi sie kilka razy ze jakis skrypt nie zadzialal. Najczesciej moi kompani po prostu stali i gra nie szla dalej.

-Strasznie dlugie ladowanie sie gry podczas jej uruchamiania, wolalbym juz zeby sie zainstalowala raz a pozniej wlanczala szybciej. Z drugiej jednak strony nie bylo to az tak uciazliwe bo gre wlaczylem tylko dwa razy, wczoraj i dzisaj po czym byl niespodziewany koniec.

-Walka z ostatnim Bossem,

Spoiler

jak dla mnie duzy zawod, strasznie prosta, chyba jeszcze prostsza od 1 czesci, fajnie to wygladalo jednak koles padl za pierwszym razem na trudnym

.


A z plusow to wszystko to co bylo w recenzji. Gra naprawde bardzo dobra, swietna grafika, fajne zagadki, choc zabraklo mi ich pod koniec, duzo bardzo widowiskowej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:17, Gosu napisał:

Ja juz skonczylem gre. Nie bede pisal o tym co jest dobre w grze bo recka na gramie opisala
wszystko. Dodal bym za to pare rzeczy do minusow.

- Wydaje mi sie ze gra jest znacznie krotsza od poprzednich czesci.

I to jest chyba jej największy minus, wydaje się, że czegoś zabrakło, albo że nie było czasu na dodanie więcej treści do gry - po ukończeniu dwójki oczekiwałem że trójka będzie jeszcze dłuższa / ponad 30 etapów / a tutaj zapowiada się na jeszcze krótszą zabawę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to nie sandbox czy rpg żeby gra trwała 30h i miała ogromne lokacje, bez przesady poprzednie części też były liniowe i nikt nie narzekał. Lokacje mają piękne panoramy i to wystarcza. Może jest trochę krótsza (ja przechodziłem grę 3 dni) ale też scenariusz jest bardziej składny, ma więcej treści i jest lepiej napisany. Najlepsza część serii zdecydowanie a multi to już wogóle (poradziłem sobie z problemem żeby nie było). Dla mnie Uncharted dla mnie zawsze było grową adaptacją Indiany Jonesa i bardzo mnie ucieszyło że w 3 części gry było dużo nawiązań do 3 części filmu (hymm przypadek?) sami zgadnijcie jakie bo na telefonie mi spojlery coś nie działają :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, jak zwykle z reszta :P
w pudeleczku od uncharted 3 mialem 2 kartki z kodem do wpisania w playstation store, 1 mi wszedl bezproblemowo , ten z ulepszeniem ak i regeneracja hp, ale ten z network pass mi niby pokazuje ze dobry kod, ale jak probuje pobrac to wyskakuje blad, moze mi ktos powiedziec czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:35, mateusz111 napisał:

a ja mam pytanie, jak zwykle z reszta :P
w pudeleczku od uncharted 3 mialem 2 kartki z kodem do wpisania w playstation store,
1 mi wszedl bezproblemowo , ten z ulepszeniem ak i regeneracja hp, ale ten z network
pass mi niby pokazuje ze dobry kod, ale jak probuje pobrac to wyskakuje blad, moze mi
ktos powiedziec czemu?

Mi za pierwszym razem też wyskoczył błąd dopiero za drugim dało się pobrać także próbuj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:07, Pietruszex napisał:

Mi za pierwszym razem też wyskoczył błąd dopiero za drugim dało się pobrać także próbuj
do skutku.

wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:57, lis_23 napisał:

> Ja juz skonczylem gre. Nie bede pisal o tym co jest dobre w grze bo recka na gramie
opisala
> wszystko. Dodal bym za to pare rzeczy do minusow.
>
> - Wydaje mi sie ze gra jest znacznie krotsza od poprzednich czesci.
>
I to jest chyba jej największy minus, wydaje się, że czegoś zabrakło, albo że nie było
czasu na dodanie więcej treści do gry - po ukończeniu dwójki oczekiwałem że trójka będzie
jeszcze dłuższa / ponad 30 etapów / a tutaj zapowiada się na jeszcze krótszą zabawę ;).


Dokladnie tak. Mam ciagle takie wrazenie ze niby wszystko bylo ale czegos zabraklo. Mysle jednak ze najbardziej

Spoiler

rozmachu zwiazanego z ostatnia lokacja, w koncu wszystko dzialo sie wokol tego zeby odnalesc to miasto , a tu nagle 2 epizody i koniec. Zero jakis zagadek, odrobiny grozy (bo te zwidy to rodem z wolfenstaina), jakiegos uwienczenia przygod Nathana.

Zdecydowanie tez brakowalo mi wiecej relacji pomiedzy glownym bohaterem a kobietami, to zawsze bylo najzabawniejsze.

Dnia 03.11.2011 o 18:57, lis_23 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:20, Pietruszex napisał:

Uncharted to nie sandbox czy rpg żeby gra trwała 30h i miała ogromne lokacje, bez przesady
poprzednie części też były liniowe i nikt nie narzekał. Lokacje mają piękne panoramy
i to wystarcza. Może jest trochę krótsza (ja przechodziłem grę 3 dni) ale też scenariusz
jest bardziej składny, ma więcej treści i jest lepiej napisany.


Nikt nie oczekuje ze bedzie to sandbox, ja zreszta nie lubie tego gatunku gier. Ale w porownaniu do poprzednich czesci jednak czegos mi zabraklo. Zrobili z 3 czescia to co z Matrixem, przerost efektow specjalnych nad trescia, wedlug mnie trojka ma najslabszy scenariusz ze wszystkich czesci, ale zdecydowanie wygrywa wygladem i bardzo widowiskowa akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2011 o 01:50, Gosu napisał:

Zdecydowanie tez brakowalo mi wiecej relacji pomiedzy glownym bohaterem a kobietami,
to zawsze bylo najzabawniejsze.
>

Też wydaje mi się, że w tej części kobiety stanowią tylko tło, miały być i są, nic poza tym - brakuje głębszych relacji

Spoiler

poza momentem, gdy Drake wraca z " rejsu " ;)


wygląda to trochę tak, jakby twórców goniły terminy i po prostu nie zdążyli należycie rozwinąć, rozbudować opowieści - niby wszystko jest tu na miejscu ale jest zbyt szybko a przez to za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polygamia znowu dolewa oliwy do ognia, sugerując iż Unchartrd 3 Rozczarowanie Drake''a ":

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,10589684,Co_z_ta_interaktywnoscia_.html?bo=1

" Na Zachodzie wielka afera - Uncharted 3, zwieńczenie trylogii, najładniejsza gra na PlayStation 3, apogeum gry akcji/przygody etc. - otrzymało 8/10 od Eurogamera, znanego brytyjskiego internetowego magazynu dla graczy. W swojej recenzji Simon Parkin napisał: „Ciasne, linearne poziomy i ograniczona możliwość kontroli kamery sprawiają, że gracz czuje się na wpół widzem, siedzącym na karuzeli( ) jako ekspresja tego, czym mogą być gry video, Uncharted 3 jest wąskie, zogniskowane i ostatecznie płytkie”. I Internet eksplodował. "

Coś w tym jest, ale nie powiedziałbym że to rozczarowanie, po prostu brak świeżości i gra, mimo wszystko krótsza i trochę słabsza od dwójki, być może spędzono nad nią po prostu zbyt mało czasu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę i uważam że jest świetna. Mam pytanie

Spoiler

co to za pierścień który daje Sully naszemu bohaterowi w ostatnim filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować