Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 po raz kolejny potwierdzony

36 postów w tym temacie

Jestem ciekaw, jakie nowe DLC zaoferuje nam BioWare ? Może jakieś nowe naramienniki , a może amunicję ? Popełniłem duży błąd kupując 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo taka prawda,że gdyby nie kupno Bioware przez EA ,PCtowcy Mass Effecta nigdy by nie pograli.Mass Effect to jest seria która zawsze była tworzona pod Xboxa 360 więc mocno bym się zdziwył gdyby Bioware zrobiło inaczej z trzecia częścią tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był kontrolowany wyciek czyli czysty marketing. Wątpie naprawdę wątpie żeby jakis pracownik w EA który zarabia mnóstwo kasy naraził by się na gniew szefa i wyleciał z pracy. Specjalnie został tak zrobione i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jimp

lol a kto Ci kazał kupować pomniejsze DLC z naramiennikami czy nową bronią. Ja kupiłem tylko te z dodatkowym misjami i byłem z tego jak najbardziej zadowolony - wg mnie niektóre DLC trzymają lepszy poziom niż misje zawarte w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie na PS3 to i owszem fajny pomysł, szkoda tylko, że nie objęty Polonizacją 2.0 - mnie to akurat lata, bo znam angielski dość dobrze, ale wydawanie gry choćby bez wersji kinowej to trochę taki klimat z końca lat dziewięćdziesiątych. Z drugiej strony martwi mnie to, iż prawdopodobnie Deus Ex 3 będzie w pełni zlokalizowany, co budzi wątpliwości pt. Cenega + lokalizacja = brak DLC.

Co do samego Mass Effect 3 to ja naprawdę nie wiem, co tu potwierdzać. Przecież na konferencji, gdy wydawali dwójkę, wyraźnie powiedzieli, że robią trzecią część. Szału nie ma, to był pewniak potwierdzony już rok temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:37, Jimp napisał:

Jestem ciekaw, jakie nowe DLC zaoferuje nam BioWare ? Może jakieś nowe naramienniki ,
a może amunicję ? Popełniłem duży błąd kupując 2 ...

Tak jakby ci ktoś kazał je kupować. Gra broni się bez żadnych dodatków całkiem dobrze. Popełniłeś błąd pisząc takie bzdury na forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie nabrałem ochoty na ME, z chęcią ukończyłbym w końcu drugą część, ale zastanawiam się czy nie poczekać na jakieś "ultimate edition" jak w przypadku DA. Mam nadzieję, że takie wyjdzie, bo trzeba nadrobić zaległości przed pojawieniem się części trzeciej :). Oby pokazali coś ciekawego na VGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 14:46, MYSZa7 napisał:

Dzibrill - jak ME może być objęte Polonizacją 2.0 jak Me nie jest wydawane przez Sony?

A co to za problem dogadać się z Microsoftem? Jakby chcieli, to by zlokalizowali kinowo - wszystko to kwestia chęci, a nie wymyślania coraz to nowszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 13:04, Darkstar181 napisał:

Zastanawialiście się kiedyś ile rocznie wycieka takich "przecieków" ?
Zwykły marketing a nie przeciek.

Hehe - dokładnie. Już nużyć zaczynają tego typu akcje... co chwilę jakiś pracownik w jakiejś firmie, niby to przypadkiem, wrzuca info o jakiejś grze, a kiedy tylko wystarczająca ilość osób wejdzie na tę stronę i porobi screeny, news znika. Sposób promocji gry dość ciekawy... ale po pierwszych 100 razach już traci na świeżości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ME3 czekam jak na zbawienie. Ostatnia część najlepszej gry, w jaką kiedykolwiek grałem :D Potem niech się dzieje co chce, ale wcześniej muszę ukończyć ME3. Czyżby finał miał się rozegrać na Ziemi... ta niecierpliwość mnie zeżre kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 15:30, Dzibrill napisał:

A co to za problem dogadać się z Microsoftem? Jakby chcieli, to by zlokalizowali kinowo
- wszystko to kwestia chęci, a nie wymyślania coraz to nowszych problemów.

Mass Effect 2 był wydany przez EA, od nich zależy w jakiej będzie wersji językowej. To jedynka była wydana przez Microsoft, ale ta część nigdy na PS3 się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam pisało prawie 60$ tak liczyć 3 zeta 1 USD to wychodzi ok. 180zł więc teraz się zastanawiam czy to była wersja zwykłą czy kolekcjonerka. A pozatym bardzo się ciesze z tego powodu, że niedługo będzie ME3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować