Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Seks - temat tabu

1110 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 20:52, Probos napisał:


> hehe w średniowieczu powiadasz? Zapewniam Cię, że dużo dużo wcześniej :)

Kiedyś widziałem jakiś obraz, bodajże w Centrum Sztuki Japońskiej Manga, z samurajem onanizującym
się, tak więc mamy z lekka poszerzony okres poszukiwań ;P

Nie ma co szukac za daleko, skoro nawet zwierzęta potrafią stosować coś na kształt masturbacji, więc gdyby szukac jak to było u ludzi, to pewnie u tzw. zarania dziejów ; ), najwyżej problem może byc z udokumentowaniem. Przed wakacjami był Focus - perwersje, czy jakoś tak i tam chyba też coś było na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:52, Probos napisał:

Czy ja wiem ;) Mam w tym doświadczenie i nie jestem uzależniony ;)


Heh, znajdź mi faceta, który nie ma w tym doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:59, bojanzaw napisał:

> Czy ja wiem ;) Mam w tym doświadczenie i nie jestem uzależniony ;)

Heh, znajdź mi faceta, który nie ma w tym doświadczenia :P



Nie musimy daleko szukać, chociażby w mojej klasie ;) Przynajmniej 6 osób podaje, że nigdy w życiu się nie masturbowałó... Trudno mi w to uwierzyć, no ale dobra, wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:59, bojanzaw napisał:

> Czy ja wiem ;) Mam w tym doświadczenie i nie jestem uzależniony ;)

Heh, znajdź mi faceta, który nie ma w tym doświadczenia :P

wg statystyk to prawie każdy facet w swoim życiu miał z tym do czynienia (coś ok 80-90%), a także większość kobiet, tylko poza anonimowymi ankietami liczby te znacznie spadają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:05, Learzi napisał:

co sądzicie o życiu seksualnym osoby w moim podpisie?


Sądzę, że twoje będzie ubogie, bo żadna normalna cie nie zechcie... nawet prawa reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:08, squeglee napisał:

> co sądzicie o życiu seksualnym osoby w moim podpisie?
1. Tu nic nie widać.
2. Prosisz nas o ocenianie życia seksualnego obcej osoby ;/?

To osoba mająca idealne zadatki na trolla forumowego, ktoś założył pewnie 2 konto, aby się chwalić wszem i w obec znalezionymi na innym serwisie wypowiedziami nt. życia erotycznego jednego z uzytkowników forum, zakłada tematy na ten temat i robi wszystko, aby jak najwięcej osób to przeczytało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:12, BigShot napisał:

> co sądzicie o życiu seksualnym osoby w moim podpisie?

Sądzę, że twoje będzie ubogie, bo żadna normalna cie nie zechcie... nawet prawa reka

Jak to twierdzisz że w twoim otoczeniu prawa ręka u kobiety jest gorsza ? TY NAZISTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:02, Probos napisał:

Nie musimy daleko szukać, chociażby w mojej klasie ;) Przynajmniej 6 osób podaje, że nigdy
w życiu się nie masturbowałó... Trudno mi w to uwierzyć, no ale dobra, wierzę ;)


Kłamią :P Podobno 95% to robi, a te pozostałe 5% to albo kłamie, albo mówi prawdę. Sądzę, że te ziomki kłamią :P Ale nie będziemy tutaj się bawić w detektywów przecież xD A tak btw. to ile masz lat i ci kumple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:15, Learzi napisał:

Jak to twierdzisz że w twoim otoczeniu prawa ręka u kobiety jest gorsza ? TY NAZISTO !


Koniec zabawy. BAN za obrazanie innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak mój kolego w szkole ( jakieś 4 lata temu 5 klasa podstawówy ) chodził po korytarzu i robił wiadome gesty nad swym przyrodzeniem i mówił że "wali konia". Tak szpanował, szpanował aż do momentu kiedy mielismy "okienko" i siedzielismy w czytelni. Kolega miał zwyczaj nie słuchania się nauczycieli i robienia sobie różnych wygłupów. Więc jak na grzecznych uczniów przystało weszliśmy do czytelni i odrabialiśmy lekcje żeby w domu mieć to z bani ale kolega (gacuś mu było) nie chciał. Kiedy bibliotekarka zwróciła mu uwagę żeby siadł na "4 litery" zacisnął zęby odwrucił się do niej i zrobił wiedomy gest no czyli "walił gruche" na niby do pani. Pani się w******* i... od tej pory juz tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:41, Mr Red napisał:

Pamiętam jak mój kolego w szkole ( jakieś 4 lata temu 5 klasa podstawówy ) chodził po korytarzu
i robił wiadome gesty nad swym przyrodzeniem i mówił że "wali konia". Tak szpanował, szpanował
aż do momentu kiedy mielismy "okienko" i siedzielismy w czytelni. Kolega miał zwyczaj nie słuchania
się nauczycieli i robienia sobie różnych wygłupów. Więc jak na grzecznych uczniów przystało
weszliśmy do czytelni i odrabialiśmy lekcje żeby w domu mieć to z bani ale kolega (gacuś mu
było) nie chciał. Kiedy bibliotekarka zwróciła mu uwagę żeby siadł na "4 litery" zacisnął zęby
odwrucił się do niej i zrobił wiedomy gest no czyli "walił gruche" na niby do pani. Pani się
w******* i... od tej pory juz tego nie robi.



no, niezły z niego aparat ze sie tak wyraze. Naprawde nie wiem czym tak szpanował...tym ze dziewczyny nie mial i sam to robil :) Dziwny ten kolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:52, Probos napisał:

Czy ja wiem ;) Mam w tym doświadczenie i nie jestem uzależniony ;)

hehe gratuluję ;)
Ja dużo książek o życiu płciowym przeczytałem, i w każdej z nich była wzmianka o uzależnieniu od samogwałtu (sama nazwa tej czynności chyba o czymś mówi... ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat pettingu i neckingu? To chyba najlepsze, hmm, formy wstępu do życia seksualnego, prawda? Mam dziewczynę, kochamy się, jesteśmy ze sobą drugi rok i zastanawiamy się nad tym.. Stosunku koitalnego odbyć nie zamierzamy, bo jest jeszcze za wcześnie..
To chyba dobre miejsce na takie pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie, ponieważ to było, jest i będzie. Islam i Judaizm bardzo przestrzegają swoich praw. Jeśli Muzułmanin się onanizuje nie idzie na spotkanie z Mahometem, w Judaizmie natomiast całe życie seksualne mężczyzny jest pod ścisłą kontrolą praw religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować