Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 zarządzi w tym roku?

72 postów w tym temacie

Ta cała Fanboy''owa otoczka wokół konsol to jest jedno wielkie śmieszne g***, jak można być tak ograniczonym, każdy gra na czym chce, niektorzy to nawet na grzebieniu ale po jaką cholere zaraz mówić ze tamci to debile bo kupili konsole z mniejsza iloscia exclusive''ów, sorry ale z mojego punktu widzenia gry na PS3 z cyferkami pow. 2 to jakies odgrzewane gówno, a wy się cieszycie z tego, niestety ale wiekszosc gier dlugo jeszcze bedzie odgrzewana w nieskończoność i tylko głupki wydadzą kase na te same gry. I skończcie z tym wyśmiewaniem jeden drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że posiadam PS3 :) Wiedziałem że to będzie lepszy wybór niż x360. Może rok 2011 będzie tym rokiem w którym PS3 wyprzedzi w sprzedaży x360? Zobaczymy ;) Większość gier z tej listy zakupię, a gry multiplatformowe kupuję na PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:40, hydzior napisał:

W poprzednim ,2 lata temu takze mialo zarzadzic :] .


no własnie, pytanie ile z planowanych premier zostanie rzucone finalnie na 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:14, karolekx23x napisał:

Kazda ma jakieś gry an wyłacznąsc , ale i tak nie ma to jak PC. Duzo tansze gry a PS3
jest dobry ale gierki niestety 2 razy wiecej kosztuja.


Ja od ponad dwóch miesięcy mam PS3 obok PC i choć PC jest nadal dla mnie tą główną platformą do grania to zakupu konsoli nie żałuję ( oprócz grania ma ona jeszcze inne zalety,np.oglądanie filmów na BD ) a w kwestii cen gier to większość nowych tytułów to cena rzędu 200 zł,czyli jakieś 70 zł drożej niż na PC - a ja i tak nowych gier na PS3 nie kupuję,tylko używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:14, damiank485 napisał:

Cr0ss2500 - też posiadam x360 i informacje nie są dla nas dobre ponieważ na xboxa 360
jest planowane około 3 exclusive''y... ;( Napisane na www.cd-action.pl


W tym roku były jakieś 4, a do tego rok nie był obfity w świetne multiplatformy, a miałem cały rok gry :). Nie ma się co martwić na zapas, bo sam GoW 3 to będzie mógł przyciągnąć na długo, a jeszcze Forza 4 (gdyby tylko kierownicę do tego wydali to bym chyba przez parę tygodni nie wychodził z domu ;) ), a ten rok ma być świetny z kolei pod względem multiplatform, więc raczej narzekał nie będę, a jak MS dostanie porządnego kopa to się zastanowi i zrobi gry, albo wypuści nową konsolę. Oba rozwiązania mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:14, Mastermind napisał:

> W poprzednim ,2 lata temu takze mialo zarzadzic :] .

no własnie, pytanie ile z planowanych premier zostanie rzucone finalnie na 2012

Nie wiem, czy żyję na tej samej planecie co Wy, ale moim zdaniem rok i dwa lata temu PS3 zarządziło. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:20, lis_23 napisał:

> Kazda ma jakieś gry an wyłacznąsc , ale i tak nie ma to jak PC. Duzo tansze gry
a PS3
> jest dobry ale gierki niestety 2 razy wiecej kosztuja.

Ja od ponad dwóch miesięcy mam PS3 obok PC i choć PC jest nadal dla mnie tą główną platformą
do grania to zakupu konsoli nie żałuję ( oprócz grania ma ona jeszcze inne zalety,np.oglądanie
filmów na BD ) a w kwestii cen gier to większość nowych tytułów to cena rzędu 200 zł,czyli
jakieś 70 zł drożej niż na PC - a ja i tak nowych gier na PS3 nie kupuję,tylko używki.

Ja nie mówię że PS3 jest złą platforma , jest świetna , grałem u kuzyna. Świetna frajda jak podpięte do telewizora 42 cale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten rok będzie mimo wszystko należał do PC, Wiedźmin 2, Diablo 3, GuildWars 2, Shogun 2 czy Heros 6 to klasam sama w sobie a do tego dochodzą przecież jeszcze takie tytuły jak Dota 2, Darkspore, Black Mirror 3, Stronghold 3, Tropico 4 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej połowę z tej listy pociągnę na 100% :) Najbardziej czekam na Uncharted 3 (oczywistość w moim przypadku), SoC i ICO collection (ahh, wreszcie będę miał obie na własność :), Last Guardian (bo twórczości Uedy nie sposób nie docenić dzięgami), Motorstorm 3 (hell yeah!), Killzone 3 (bo to już niedługo), R&C (bo dobry Ratchet nie jest zły) i Resistance 3 (booom- headshot! ;). Aha i Twisted Metal- bo zapowiada się carnage na multi. Osobiście nie lubię kiedy tyle słodkości wychodzi w tak krótkim okresie, ale no trudno- stało się ;D

Mam za to darmową bekę z niektórych komentarzy, nieodzownych w tego typu przypadkach ;) 2011 zapowiada się baardzo rozrywkowo, aż się boję myśleć co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że chodzi o ilość sprzedanych konsol, a nie o tytuły ;)
Gdyby jednak chodziło o to co wpierw podejrzewałem to sugerując się moimi znajomymi to tak:
- 4 ma PS3
- 1 ma Xbox''a
- 1 Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale by Microsoft zaskoczył wszystkich gdyby rzucili nową konsolę, co niektórzy uważają że tak będzie z uwagi na niewielką ilość exclusivów, ale chyba byłyby już jakieś przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze:
-The Ico and Shadow of the Colossus Collection
inFAMOUS 2
Journey
Killzone 3
The Last Guardian
LittleBigPlanet
MotorStorm Apocalypse
Playstation Move Heroes
Ratchet & Clank: All 4 ONe
Resistance 3
SOCOM 4
Sorcery
Twisted Metal
UNCHARTED 3:Drake''s Deception
Pisanie że żadna z tych gier nie jest hitem roku to tak jak poweidzieć że WoW to nie mmorpg.
No cóż to teraz pokazuje że kupno PS3 było nawet lepszym wyborem od kupna x360 i niestety ta druga konsola w tym roku znowu zaliczy okres zbierania kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:05, zglina napisał:

ta druga konsola w tym roku znowu zaliczy okres zbierania kurzu.


A o ile założysz się ze mną, że nie? Mogę zagwarantować, że u mnie nie będzie się kurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować