Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Bulletstorm mówią o broniach i trybie Anarchy

27 postów w tym temacie

Właśnie, nazwanie tych osób twórcami to lekkie nadużycie. Oni są z tego co zauważyłem takimi jak by rodzicami chrzestnymi tego projektu ale nie twórcami.
Irytuje mnie jak marginalizuje się prawdziwych twórców tej gry, ale to Amerykanie. Oni zawsze próbują wejść troszkę w paradę i nachapać się blasku i chwały.
Nic, po obejrzeniu tego filmiku z "twórcami"<sarkazm> Bulletstorm pójdę powalczyć z niedźwiedziami polarnymi bo mi gdzieś za blisko lepianki podeszły.
Te ich tytułu w filmiku to też pewne uogólnienie, takie posadki mają w epic ale nie jako osoby pracujące przy tej grze. Widać, że to taka metoda na lepszą promocje w US i A, dali ludzi charyzmatycznych ale na litość boską, mogli by dla naszego kraju robić te pamiętniki z Chmielarzem i spółką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że producentkę i projektantów Bulletstorm jak najbardziej można nazwać twórcami gry. Warto pamiętać też o tym, że w studiu People Can Fly nie pracują wyłącznie Polacy, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla talentu Cliff''a, ale podniecają się tą grą jakby faktycznie to oni ją robili. Nic dziwnego, że potem Amerykanie będą mówili, że to Epic z Blleszinskim na czele stworzył nową grę. Ale rozumiem, marketing. Pokazać nieznanego Chmielarza czy ojca Marcusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niepotrzebnie się niektórzy tutaj unoszą, że to nie faktyczni twórcy kodu źródłowego itp. opowiadają o grze. No wiecie, sa ludzie od tego i ludzie od tamtego. Chyba lepiej zostawić promocje ludziom, którzy się na tym znają, prawda? Historia zna przypadki, gdy fajna gra nie była hitem tylko dlatego, że dano ciała przy marketingu.
Ergo nie ma się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:19, marcin-malysza napisał:

Irytuje mnie jak marginalizuje się prawdziwych twórców tej gry, ale to Amerykanie. Oni
zawsze próbują wejść troszkę w paradę i nachapać się blasku i chwały.
Nic, po obejrzeniu tego filmiku z "twórcami"<sarkazm> Bulletstorm pójdę powalczyć
z niedźwiedziami polarnymi bo mi gdzieś za blisko lepianki podeszły.


No, bo całe zło na świecie to (H)Amerykanie i Ruscy /ironia/.
Dzięki tym ludziom Chmielarz i ekipa mają okazję zabłysnąć, mają okazję stworzyć grę z dużym budżetem, dzięki Cliffy''emu i całemu Epic People Can Fly mogą zrobić (wg mnie) jednego z ciekawszych FPSów w 2011 roku. CliffyB jest swego rodzaju rzecznikiem Epic i nie dziwcie się, że to jego dali do tego filmiku. To tak jakby się dziwić, że w dev diary Fable III występuje Molyneux.
Doceń to, że Epic znalazło People Can Fly i pomogło im w stworzeniu tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer ...im bliżej premiery tym coraz więcej pokazują ... nie mogę doczekać się demka a tym bardziej samej gry! ( Ciekawi mnie również jaki skok jakościowy w grafice ujrzę w porównaniu do Gears of War2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 14:13, Kretoszczur napisał:

No, bo całe zło na świecie to (H)Amerykanie i Ruscy /ironia/.
Dzięki tym ludziom Chmielarz i ekipa mają okazję zabłysnąć, mają okazję stworzyć grę
z dużym budżetem, dzięki Cliffy''emu i całemu Epic People Can Fly mogą zrobić (wg mnie)
jednego z ciekawszych FPSów w 2011 roku. CliffyB jest swego rodzaju rzecznikiem Epic
i nie dziwcie się, że to jego dali do tego filmiku. To tak jakby się dziwić, że w dev
diary Fable III występuje Molyneux.
Doceń to, że Epic znalazło People Can Fly i pomogło im w stworzeniu tej gry.


Nigdzie tak nie napisałem, że te dwa wymienione przez ciebie kraje to źródło zła na świecie. Bleszinskiemu się nie dziwie, jest najbardziej znaną postacią w Epic ale nie zaszkodziło by dać parę linijek w Dev diary faktycznym twórcom tej gry. Nie neguje tego iż Epic daje dużego kopa do przodu naszej rodzimej produkcji, Cliff już coś o tym wie. W końcu on stoi w 100% za marketingowym sukcesem GoW<jest postacią bardzo charyzmatyczną>. No i jeszcze jedno, jak mam nie być lekko uprzedzony do kogoś<chodzi mi o tą laskę> kto uważa, że nasz kraj to 4swiat. Reasumując, Cliff i Chmielarz w Dev diary a nie jakaś tam lalunia, tak by było najpoprawniej.
@SarenkaB, nie przesadź z tymi facepalmami bo twarzy nie poznasz...
@Michael-O wiem, że PCF to nie sami Polacy ale czy nie było by milej dla oka gdy by razem z Bleszinskim wystąpił jeden z założycieli PCF jako taki przedstawiciel samego PCF a nie sami Epicy??<no wiem, niby PCF jest wjakiś sposób w Epic ale polski akcent przy promocji gry<parafrazując od polsko brzmiącego nazwiska Cliffiego>.
PS. Może wam nie pasuje moje zdanie na ten temat ale czy my przypadkiem nie żyjemy w kraju demokratycznym?? Ludzie, mój subiektywizm już niektórzy chcą podpiąć pod jakiś "hate". Ogarnijcie emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:01, marcin-malysza napisał:

@Michael-O wiem, że PCF to nie sami Polacy ale czy nie było by milej dla oka gdy by razem
z Bleszinskim wystąpił jeden z założycieli PCF jako taki przedstawiciel samego PCF a
nie sami Epicy??<no wiem, niby PCF jest wjakiś sposób w Epic ale polski akcent przy
promocji gry<parafrazując od polsko brzmiącego nazwiska Cliffiego>.


Powiem tak Chmielarz to zbyt fotogeniczny nie jest i jakoś nie mam ochoty go oglądać (to już wolę Tanye) ... ważne że na pudełku z grą (i nie tylko) jest logo/emblemat People Can Fly - to mi wystarcza w zupełności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:51, Michael-O napisał:

Myślę, że producentkę i projektantów Bulletstorm jak najbardziej można nazwać twórcami
gry. Warto pamiętać też o tym, że w studiu People Can Fly nie pracują wyłącznie Polacy,
naprawdę.


Bleszyński jest Polakiem? On się nawet do swoich korzeni nie przyznaje. Producentka zajmuje się gameplayem? A co ona może o tym wiedzieć, skoro traktuje Polskę jak kraj III świata? Mało tego - ledwo umie liczyć do czterech. Nie bądź śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 14:13, Kretoszczur napisał:

Dzięki tym ludziom Chmielarz i ekipa mają okazję zabłysnąć, mają okazję stworzyć grę
z dużym budżetem,


Chmielarz nie ma okazji zabłysnąć, bo cały splendor nie spada na niego i jego squad, tylko na tego wyżelowanego pozerskiego pokemona.

Dnia 15.01.2011 o 14:13, Kretoszczur napisał:

dzięki Cliffy''emu


Bleszyński nie pełni żadnej roli decyzyjnej w Epicu. Jest po prostu projektantem GoW i jednocześnie medialną twarzą Epica, taką maskotką, a ostatnio oseskiem sypiającym na podłodze.

Dnia 15.01.2011 o 14:13, Kretoszczur napisał:

CliffyB jest swego rodzaju rzecznikiem Epic
i nie dziwcie się, że to jego dali do tego filmiku.


Szczerze? Nie lubię czegoś takiego. Wolę gdy o grze mówią deweloperzy, którzy grą się codziennie zajmują. Takie podejście prezentuje np. CDP Red. I ludziom to się podoba, zwłaszcza obcokrajowcom, bo czują autentyczność w ich słowach, wiedzą, że to prawda, a nie ściema. A w przypadku BS wyczuwam fałsz i czuję niesmak. To po prostu pozerzy, którzy wiedzą o grze tyle, co przeczytają albo co podpatrzą przez ramię.

Dnia 15.01.2011 o 14:13, Kretoszczur napisał:

To tak jakby się dziwić, że w dev diary Fable III występuje Molyneux.


Różnica jest zasadnicza - Molyneux jest szefem zespołu, szefem studia i lead designerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować