Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - zwiastun pierwszego DLC

32 postów w tym temacie

Może kupię na PC, jeśli cena spadnie o jakieś 75% na jakichś promocjach - pomarzyć zawsze można. Z map najbardziej podoba mi się Kowloon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1200 mp to około 45-50 zł

a na steamie kosztować będzie 15 euro co daje 60 zł;/


generalnie mapki, jak mapki, fajne, ale cena odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o tym że to tylko "mapa" do gry : ) Takie rzeczy powinny być za darmo i żadnej dyskusji na temat ceny być nie powinno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 19:50, djsound napisał:

1200pkt czyli ok 60zł (w zależności od sklepu) 8/ - za cenę konkretnego tytułu na Live
proponują kilka mapek. LOL!


Co sie dziwisz, to juz nie pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem graczem ze starego pokolenia. Mam dopiero 20 lat. To i tak we łbie mi się nie mieści aby płacić za coś co bez najmniejszej wątpliwości powinno być za darmo. I nie dość, że za darmo to udostępnione w dniu premiery, a nie w częściach tak jak ma to miejsce dzisiaj. Kiedyś za dawnych dobrych czasów słowo "dodatek" nie oznaczało mapy czy nowego kapelusika dla postaci, ale całą kampanie lub wprowadzenie nowych rozwiązań do gry. Dziś w takiej sytuacji twórcy gier tworzą po prostu kolejną część -> patrz -> nowe Gran Turismo -> gra jeszcze nie wyszła a już mówiono o tym co będzie w kolejnej odsłonie, tłumacząc się, że "w tej nie dało rady tego zmieścić".

ehhhh... idę grać w Max Payne''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:00, Ari13 napisał:

Mimo, że nie jestem graczem ze starego pokolenia. Mam dopiero 20 lat. To i tak we łbie
mi się nie mieści aby płacić za coś co bez najmniejszej wątpliwości powinno być za darmo.
I nie dość, że za darmo to udostępnione w dniu premiery, a nie w częściach tak jak ma
to miejsce dzisiaj. Kiedyś za dawnych dobrych czasów słowo "dodatek" nie oznaczało mapy
czy nowego kapelusika dla postaci, ale całą kampanie lub wprowadzenie nowych rozwiązań
do gry. Dziś w takiej sytuacji twórcy gier tworzą po prostu kolejną część -> patrz
-> nowe Gran Turismo -> gra jeszcze nie wyszła a już mówiono o tym co będzie w
kolejnej odsłonie, tłumacząc się, że "w tej nie dało rady tego zmieścić".

ehhhh... idę grać w Max Payne''a.


To dlatego że ludzie przyzwyczaili producentów do tworzenia DLC a nie pełnoprawnych addonów do gier. Bo żeby zrobić dodatek z dobrą fabułą trzeba poświęcić więcej czasu niż miesiąc. A DLC zrobi ci w 2 tygodnie i sprzedają tyle co kosztuje podstawowa gra. Gdzie tu rozsądek ? Twórcy dymają nas aż miło a my dajemy się doić. Co zrobić, takie czasy że ludzie co raz głupsi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki główny target czyli Amerykanie, nie powiedzą stanowczego "NIE dla dlc, które ewidentnie są kpiną" nic nie zdziałamy. My sobie możemy narzekać, ale tam są skłonni płacić bajońskie sumy za "wycięte fragmenty z podstawowej gry", a póki znaczna część zysków idzie stamtąd nic nie zmusi developerów do zmiany strategii wydawniczej bo po co? Zielone są to nie narzekamy, kroimy ludzi jak się da, a oni w ekstazie jeszcze nam za to podziękują. Powiedzmy sobie szczerze, żaden człowiek z IQ powyżej 100 nie zapłaci tyle za 5 map. Nawet zamożniejsi powinni popukać się kilka razy w głowę zanim wydadzą pieniądze na takie dlc. A wymówki w stylu "zarobiłem to wydaję na co chcę"?. Dobra. Wydajesz na co chcesz, ale pokazujesz, że jesteś na tyle głupi, że można wcisnąć ci wszystko za każdą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapki przyznam są całkiem kuszące, ale jeśli w wersji PC mają kosztować 15 ojro (jak w przypadku MW2), to nie do mnie z takim towarem. Za taką cenę można mieć trochę starszą pełnoprawną grę, a nie małe DLC. Widocznie nie jestem targetem Activision... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to co mnie interesowało najbardziej, czyli mapa zombie nie zostało pokazane ... oby tak jak nas Treyarch przyzwyczaił - było to za darmo na PC. I niech dadzą tego cholernego, obiecanego mod toola :/

Dobra, dobra, niepoprawny marzyciel ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh te czasy gdy mapy były dodawane wraz z patchami, a fani mogli tworzyć własne mapy.
To wszystko wyjaśnia dlaczego map jest IMO mało w podstawowej wersji.
Jeśli cena będzie taka jak przy dlc do MW2 na pewno nie kupię. Tu co prawda widać poprawę (w MW2 z 2 mapy w dlc to były stare mapy z CoD''a 4) ale to za mało. Gdyby dodano nowe bronie czy coś...
I jeszcze mapka do zombie... ee nie to nadal za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dupach się im poprzewracało...
Przez wypuszczanie DLC powinni utrzymywać graczy przy danym tytule, nie wysysać z nich pieniądze...
Nie wiem jak to jest u innych ale powiem wam jak to wygląda u mnie: Kupiłem BO, pograłem (nawet fajna gierka ale imo CoD4 i BC2 są o wiele lepsze), odłożyłem na półkę i gram okazyjnie. To co mogłoby mnie na nowo przyciągnąc do tego tytułu to właśnie nowe mapki, ale zaraz zaraz... Nie zapłacę za nie takiej kasy!
Dziękuję, dobranoc, Treyshit tracicie jednego gracza =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować