Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Bunt Ludzkości - 25 godzin zabawy

48 postów w tym temacie

25 godzin... Całkiem całkiem jak na dzisiejsze czasy. Choć, o ile dobrze pamiętam, to pierwszego Deusa przechodziło się jakieś dwa-trzy razy dłużej. No ale cóż, kiedyś gra była długa jeśli miała 200 godzin gameplayu (BG2) a teraz jest długa jeśli ma ok 30... Znak czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ma cię problem z tym polskim tłumaczeniem,później się dziwić że nie chcą tłumaczyć niektórych gier (Dead Space 2) wydawca zagląda na takie forum i widzi tylko jęczenie czemu dubbing,czemu napisy,czemu to tak przetłumaczyli a nie inaczej......itd.Najważniejsza jest gra a nie pudełko.O mnie za mnie na okładce może nawet pisać Jaś i Małgosia,ważne żeby gra była w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Deus dawał dawał ponad 50 godzin zabawy. To była długa gra. Ale nie porównujmy pierwszego Deusa, który jest gra wybitną do innych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze w której dialogi odgrywają dużą rolę skopane tłumaczenie skutecznie psuje zabawę.

Co do długości jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 10:23, L33T napisał:

W grze w której dialogi odgrywają dużą rolę skopane tłumaczenie skutecznie psuje zabawę.

Co do długości jest ok.


Boje się tego tłumaczenia jak widzę tłumaczenie tytułu....
Ciekawe czy będzie się dało wyłączyć polskie napisy.
CD Projekt kiedyś robił nawet niezłe lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam na dłużej, szczerze mówiąc.

Btw: ironia w boxie "To powinno Cię zainteresować": Cenega zapowiada polską wersję językową Deus Ex: Human Revolution.
Tia, jasne, zainteresowało o tyle, że już myślę kogo poprosić o wersję w pełni angielską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 10:19, KannX napisał:

Pierwszy Deus dawał dawał ponad 50 godzin zabawy. To była długa gra. Ale nie porównujmy
pierwszego Deusa, który jest gra wybitną do innych gier :)



co za bzdura - musiałeś być niedorozwinięty, skoro pierwszy deus zajął Ci aż 50 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bunt Ludzkości" bwuahahahahahahaah

200h na BGII? spora przesada :P, ja tam robilem wszystko w tej grze i na pewno mi nie zajela 2-3 miesiecy, gora 3-4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 godzin i jeszcze mało co niektórym? Ludzie, ogarnijcie się, przecież dzisiaj przeciętną grę można ukończyć w 2-3 wieczory. Przykład: Kane & Lynch 2: Dog Days, który zajął mi dwa dłuższe posiedzenia. Spójrzcie prawdzie w oczy, 25 godzin rozgrywki, jak na dzisiejsze czasy i grę, która nie jest RPG lub MMORPG ( związek RPG i Deus Ex skończył się na jedynce ), to naprawdę BARDZO dużo.

Co do samego Deus''a - jak dla mnie poprzeczka jest zawieszona niesamowicie wysoko, a to za sprawą naprawdę genialnej jedynki, której czar pamiętam do dzisiaj. Zobaczymy, może wyjdzie z tego naprawdę niezła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 11:03, Kreek napisał:

> Pierwszy Deus dawał dawał ponad 50 godzin zabawy. To była długa gra. Ale nie porównujmy

> pierwszego Deusa, który jest gra wybitną do innych gier :)


co za bzdura - musiałeś być niedorozwinięty, skoro pierwszy deus zajął Ci aż 50 godzin.


Zaraz najprawdopodobniej posypią się ostrzezenia... to raz

A dwa mnie również przejscie jedynki za pierwszym razem zajeło koło 50 godzin......a tak wiem "... musiałeś być niedorozwinięty..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 11:11, xDeuSx napisał:

25 godzin i jeszcze mało co niektórym? Ludzie, ogarnijcie się, przecież dzisiaj przeciętną
grę można ukończyć w 2-3 wieczory. Przykład: Kane & Lynch 2: Dog Days, który zajął mi
dwa dłuższe posiedzenia. Spójrzcie prawdzie w oczy, 25 godzin rozgrywki, jak na dzisiejsze
czasy i grę, która nie jest RPG lub MMORPG ( związek RPG i Deus Ex skończył się na jedynce
), to naprawdę BARDZO dużo.

Co do samego Deus''a - jak dla mnie poprzeczka jest zawieszona niesamowicie wysoko, a
to za sprawą naprawdę genialnej jedynki, której czar pamiętam do dzisiaj. Zobaczymy,
może wyjdzie z tego naprawdę niezła gra.


Popieram, i daję sobie głowę uciąć że jest to czas potrzebny na przejscie "głównego wątku" zresztą z tego co pamiętam już któryś z pracowników eidosu o tym jakiś czas tem wspominał zaznaczając że to "goły scenariusz" z pominięciem zwiedzania okolic i wykonania zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak Wy w tego deusa graliście - ja rozumiem, że to teraz modne chwalić stare gry "że były długie" no ale bez przesady.
Deus to na pewno 20-30 godzin zabawy, ale 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 11:19, Kreek napisał:

to nie wiem jak Wy w tego deusa graliście - ja rozumiem, że to teraz modne chwalić stare
gry "że były długie" no ale bez przesady.
Deus to na pewno 20-30 godzin zabawy, ale 50?

Jak człowiek dopiero lizał angielski i siedział ze słownikiem, to oczywiście. Ja tak grałem. W fallouta też (niektórzy mogą nawet nie pamiętać, że kiedyś nie było fallouta PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 11:19, Kreek napisał:

to nie wiem jak Wy w tego deusa graliście - ja rozumiem, że to teraz modne chwalić stare
gry "że były długie" no ale bez przesady.
Deus to na pewno 20-30 godzin zabawy, ale 50?


Tak 50 słownie pięćdziesiąt godzin, podejewam że główny watek gdybym naprawde się postarał udałoby mi się w około 25-30 ( za pierwszym razem ), i nie jest to z mojej strony naciąganie rzeczywistości, wychwalanie pod niebiosa starych tytułów czy jakikolwiek powód będziesz próbował znaleźć i probował wcisnąc mi go w buty.

i jeszcze odnośnie tych 25 godzin DX:HR z tego co teraz wyczytałem na forum eidosu te 25 godzin to średni czas na ukonczenie gry z pominięciem zadań pobocznych które zajmują same około 15 dodatkowych godzin.....więc jest naprawde zacnie szczególnie jak na dzisiejsze czasy. ( info podane przez jedną z osób zamieszaną w testowanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, może - dawno w deusa ostatnio grałem, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby mi zajął nawet za pierwszym razem 50 godzin(a nie przechodziłem na hip hop, byle jak najszybciej skończyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 11:24, SimplyLucas napisał:

Tak 50 słownie pięćdziesiąt godzin, podejewam że główny watek gdybym naprawde się postarał
udałoby mi się w około 25-30 ( za pierwszym razem ), i nie jest to z mojej strony naciąganie
rzeczywistości, wychwalanie pod niebiosa starych tytułów czy jakikolwiek powód będziesz
próbował znaleźć i probował wcisnąc mi go w buty.

To jest naciąganie. Jak deusa przechodziłem po raz pierwszy błądząć łażąć wszędzie i gadając z każdym to mimo wszystko zajął mi nie więcej niż 30h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować