Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 - pierwsza ocena na świecie (z CD-Action!)

51 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2011 o 17:43, Kafar napisał:

No i co z tego. Najwyżej stanie się pismem o konsolowych grach. Pech.

Pewnie że zazdroszczę debilizmu polaków że cieszą się pierdołami które powinny być dla
nas normalnością. To może mi powiesz dlaczego to dla nas nie normalność że polak coś
osiągnął. Takimi newsami tylko się z nas śmieją.

Powinny ale nie są. Ile to się słyszy że Polacy mogli zrobić to czy tamto. Tak to jest u nas że projekty upadają bo niema pieniędzy a za granicą, ktoś to podpatrzy i dokończy co dla Polaków było nie osiągalne. Powinniśmy się cieszyć że coś mamy pierwszego bo za granicą to nawet Polska nie wiedzą gdzie leży i myślą że niedźwiedzie polarne biegają po ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie specjalnie teraz poszukałem na gogle czy inne kraje zauważyły w jakim czasopiśmie znalazła się pierwsza recenzja i jestem pozytywnie zaskoczony ,na kilku forach wywiązało się dużo komentarzów .

ps.Pozwolę sobie zacytować reakcję użytkownika McBradders na pełniaki w CD-A(wersja ocenzurowana)
F*** me, Poland is the promised land. Time to move.

humor mi się poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość.

Jeżeli CD-Action nadal stosuje te same metody, co 10-11 lat temu, to fakt że napisali recenzję jako pierwsi na świecie nie jest niczym zaskakującym.

Byli też pierwszymi, którzy zrecenzowali Mortyra i kilka innych gier.

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy w czasach internetu nadal kupują to czasopismo, przyznaję jednak że swojego czasu była to jedyna opcja, która pozwalała być w miarę na bieżąco jeżeli chodzi o gry komputerowe (ze względu na zawartość obu CD, nie ze względu na... ekhm... "recenzje"). Muszę też dodać, że miałem dzięki tym materiałom kilka ciekawych chwil i mimo wszystko całkiem miło wspominam tą gazetę. To było jednak wieki temu, a w tym czasie świat poszedł do przodu -to, że mimo XXI wieku dinozaury nadal kroczą wśród nas, kompletnie mnie zaskakuje.

Nie wnikam jednak za bardzo -czytelników pieniądze i czytelników sprawa; jeżeli sprawia im kupowanie tej gazety jakąkolwiek przyjemność, to zdecydowanie powinni robić to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 18:09, MrGregorA napisał:

Różnorodna kampania : D


Kampania z jedynki była najlepszą, w jaką grałem w ogóle. Całkowicie ufam twórcom tego wspaniałego fps-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mięli pełną wersję gry? ;) No bo wersję preview to wszyscy mają już od dawna, tyle, że jest to tak jakby demo zawierające kilka misji. Bo to trochę dziwne, bo zazwyczaj to OM dostają takie gry pierwsze, bo zawsze to szansa na dobrą ocenę przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2011 o 17:43, Kafar napisał:

Pewnie że zazdroszczę debilizmu polaków że cieszą się pierdołami które powinny być dla
nas normalnością. To może mi powiesz dlaczego to dla nas nie normalność że polak coś
osiągnął. Takimi newsami tylko się z nas śmieją.

A ja się cieszę, że naszych doceniają nawet w taki sposób. Może ty oczekujesz by to u nas było na porządku dziennym ale niestety tak nie jest. I nie obrażaj ludzi którzy czują jakąś tam dumę gdy usłyszą iż Polak coś dokonał, Polacy coś stworzyli bądź Polacy dostali coś jako pierwsi na świecie gdyż to ukazuje, że jesteś albo tak zakompleksiony albo twoja ksenofobia udziela się także w obrębie twojej własnej ojczyzny..
Gry się doczekać nie mogę, niestety kupie ją dopiero w czerwcu ale i tak to nie przeszkodzi mi napawać się tym produktem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 17:43, Kafar napisał:

Pewnie że zazdroszczę debilizmu polaków że cieszą się pierdołami które powinny być dla
nas normalnością. To może mi powiesz dlaczego to dla nas nie normalność że polak coś
osiągnął. Takimi newsami tylko się z nas śmieją.


Sam nie jestem bardzo przywiązany do Polaków i Polski ale stać mnie na to, żeby pisać nazwę z wielkiej litery.
@Dante_Syn_Spardy: Kiedy przestaniemy z bólem wspominać news związany z Tanyą Jessen? O misiach polarnych poweidział tylko Adrian Chmielarz w ramach żartu, a tu połowa gram.pl wzięła go na poważnie. Swoją drogą, gdzie jest Brunei, albo chociaż Malezja czy głośny ostatnio Jemen?
@marcin-malysza: trzymając się potocznego znaczenia ksenofobii twoje zdanie o niej nie ma sensu, choć sama myśl nie jest głupia.
@Glief: to jest już magazyn o grach, konsole zawitały tam na stałe (co oczywiście wywołuje lament i frustrację pecetowych fanbojów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reffanov -jeżeli to subiektywna ocena i chodzi Ci o... wygodę czytania, że tak się wyrażę, mogę się z Tobą zgodzić.

Jeżeli natomiast masz na myśli treść -absolutnie się nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, to wszystko jest w sumie w internecie. Ale ja kupuję CDA bo po pierwsze, nie chce mi się wszystkiego szukać i wolę mieć to w jednym miejscu (w necie szukam zazwyczaj materiałów na temat gry, która już mnie interesuje, dzięki CDA poznaję gry, które mogą mnie zainteresować), a po drugie irytuje mnie czytanie dłuższych tekstów na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 18:50, Reffanov napisał:

Prasa drukowana > internet. eot. :P


no tak bo jest papierowa, wolniejsza (chyba ze dziennik, ale to tez ma opoznienie), czesto nieaktualna (publikuje newsy ktore zostaly sprostowane po wydaniu), co by tu jeszcze... jakies pomysly? :) A no tak papierowa gazeta sie niszczy informacje w internecie nie gina ;) No chyba ze kupujesz prase dla czegos innego niz informacje... wtedy papier zyskuje jakas przewage ;)

co do recki... niby fajnie ze polska jest pierwsza z drugiej strony CDA traktuje jako pisemko, ktore nie zasluguje na uwage i pisze recenzje z kosmosu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam najbardziej bawi to, że ta recenzja jest w gazecie komputerowej, ale co tam. Ocenami z tej broszurki reklamowej też bym się nie podniecał, kto pamięta 9+ dla gothica 3, obliviona czy kilku innych ''hitów''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować