Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage raczej nie doczeka się dema

21 postów w tym temacie

Na początku bardzo interesowałem się ta grą i wiązałem z nią spore nadzieje. Ale jak z biegiem czasu id dało jasno do zrozumienia że będzie to raczej zwykłe FPP z wykorzystaniem pojazdów to straciłem większość zainteresowania.
Miałem nadzieje że taka legenda jak id ma jaja żeby zrobić coś nowego a przynajmniej jakąś hybrydę na kształt stalkera. A tu kiszka. Pewnie będzie niezłe, pewnie chłopaki z id jak zwykle zrobią świetny silnik ale na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko połączyć techniczne zdolności ludzi z id software z kreatywnością obsidian entertaiment to dostalibyśmy grę doskonałą , ale znając gości z OE to oni zawsze będą robili gry na zabugowanych silnikach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Carmack to legenda. Właściwie ojciec FPP :D Chłop rzucił studia i gry pisał sobie :) Wtedy naprawdę miał innowacyjne podejście do sprawy. Dzisiaj z innowacji w id chyba już tylko silniki zostały, szkoda trochę. Dawniej, przynajmniej na PC, to można było wyznaczać kolejne ery na podstawie kolejnych silników od id. Teraz to już nie bardzo ale ciekawe czy Rage przywróci te tradycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 21:24, KannX napisał:

Gry od Pana Carmacka zawsze kupuję w ciemno. Zawsze. I jak na razie nigdy się nie zawiodłem
:)


A Doom 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 22:33, Vojtas napisał:

A Doom 3?


Może Cię zaskoczę, ale DooM 3 bardzo mi się podobał (bardziej przypadł mi do gustu niż HL2). Nie oczekiwałem po nim rewolucji. Oczekiwałem wspaniałej grafiki, strasznych momentów, piły łańcuchowej i oldskulowej rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że ostatnio coraz mniej gier posiada swoje dema? Ciekawe czy to kwestia tego, że rozgrywka skraca się tak niemiłosiernie, że jakby jakoś obciąć niektóre gry, to zostałoby tylko intro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 23:20, KannX napisał:

Może Cię zaskoczę, ale DooM 3 bardzo mi się podobał

mi tez, choc pamietam jak ludzie wieszali na nim psy to ja mialem swoje zdanie :)

o demo sie nie martwie bo na platforme mojego wyboru zawsze sie ukazuja dema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 00:28, Odbytnica napisał:

> Może Cię zaskoczę, ale DooM 3 bardzo mi się podobał
mi tez, choc pamietam jak ludzie wieszali na nim psy to ja mialem swoje zdanie :)

o demo sie nie martwie bo na platforme mojego wyboru zawsze sie ukazuja dema :P


To się możesz zdziwić mimo wszystko. Nawet tytuły konsolowe nie zawsze mają dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To się możesz zdziwić mimo wszystko. Nawet tytuły konsolowe nie zawsze mają dema.

Nie zrozumiałeś aluzji ;-) On gra na PC, a na niego zawsze wychodzą nieoficjalne wersje demo ;-)))

------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------

A co do słow Pete''a - "Stworzenie dema to coś, o czym myślimy w przypadku każdej naszej gry i robimy to, gdy tylko jest to możliwe i stosowne. "

Haha - no to ostatnio było stosowne bodajże przy Dagerfall''u (1996 r ? !997 ?), bo ani Morrowind, ani Oblivion, ani Fallout 3 dema nie miały. A skoro iD jest teraz własnością Beth/ZeniMax''u to o demie Rage należy zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 09:19, Lordpilot napisał:

Nie zrozumiałeś aluzji ;-) On gra na PC, a na niego zawsze wychodzą nieoficjalne wersje
demo ;-)))

dokladnie o to mi chodzilo, nie pisalem wprost zeby nie szerzyc... zgorszenia
wystarczy juz moj nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować