Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Wizy i awki

105 postów w tym temacie

>Były zapowiedzi, ale nie było podanych terminów

Jak dobrze pamiętam ktoś z CDP powiedział, że jak wszystko pójdzie po myśli to wizy będą do końca grudnia 2005... :-|

Co do wizytówek: na starym forum byłem dopiero wtedy jak bylo już głośno o Gram.pl. Jednak miałem przyjemność zobaczyć wizytówki i bardzo mi się one spodobały (nawet zrobiłem swoją :) Dlatego w 100% popieram petycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.04.2006 o 22:54, Tomi_323 napisał:

Dlatego w 100% popieram petycję.


Dzięki. Własnie o to mi chodziło, żeby stworzyc osobny wątek na ten problem, bo wiem że wielu ludziom na tym zalezy. Tak jak mi niektórzy (glizda) zarzucają że wątek niepotrzebny- jak niepotrzeby, jak prośby w innych wątkach przechodzą bez echa, mejle to samo. Może osobny temat coś zmieni, jak się więcej osób wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też dłuższy czas zastanawiałem się dlaczego nie ma wizytówek i awatarów. W sumie bardzo urozmaicały widok forum , zwłaszcza wizytówki osób tych , którym naprawdę zależało na pokazaniu siebie w jak najlepszym świetle. Za awatarami nie płaczę tak bardzo , jednak wizy pokazywałyby przynajmniej podstawowe dane i ułatwiałyby zżycie się forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie :).


Powiem tak - oniegdyś byłem w CD Projekcie. Nad gram.pl pracuje kilku programistow i widziałem to na własne oczy. Mogę więc wam zagwarantować, że gram.pl ciągle jest rzobudowywane, upgredowane i zajmują się nim.

Nie wiem kiedy będą wizy, ale wiem że będą. Wierze w to i spokojnie na nie czekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:37, TYHE napisał:

Ale to nie miała być aluzja, że widziałeś nowe wizytówki? ^.^


Chyba miała ;]
Wszystko fajnie, ale od startu gram.pl mineło już pół roku, a tu ani widu ani słychu ;l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:08, Tomi_323 napisał:

>rozmawiac w tym temacie

Rozmawiać? Wszystko już jasne. Teraz trzeba spamować ;)



Nie każda rozmowa to spam coprawda czasem mam wrażenie że w niektorych watkach robi sie troche chat.

A ponamyśle stwierdzam że awtary moglyby być


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:37, TYHE napisał:

Ale to nie miała być aluzja, że widziałeś nowe wizytówki? ^.^


Nie Tyhe. Jakbym widział to bym dał zdjęcia. Przecież zrobiłem zdjęcia wszystkiego co było ciekawe :). Poza Wiedźminem, w którym skrzętnie wszystko utajniano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parząc na image nowego forum (PRL) można dojść do wniosku, że z wywalczeniem wiz będzie ciężko [joke]
Na starym forum mnie nie było i nie widziaŁem wizytówek, ale myślę, że ułatwiały życie użytkownikom, więd:

Również dołączam się do tego apelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:35, Keroth napisał:

Nie wiem kiedy będą wizy, ale wiem że będą. Wierze w to i spokojnie na nie czekam :).


To wie każdy już od dawna, że będą, ale nie wiadomo kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 00:10, Harmegidon napisał:

Ja zabardzo nie wiem jak to była na starym forum, ale te wizytówki to po co jak i tak aby nie
wszyscy znali moje dane ;].


Stary. Na starym forum nad wizytówkami to się nieraz pół dnia siedziało - co napisać, jak napisać - jak ozdobić i tak dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 23:56, TYHE napisał:

może wizytówki sa tak tajne, że nawet o nich nie wspominają? :P


Nie mam pojęcia, natomiast zastanawiam się ciągle nad tym co ukryli pod pojęciami "rewelacyjny" pomysł...


Nie wiem, czy czytujesz inne portale o grach ale pod względem innowacyjności najdalej poszło chyba imro. Każdy user może tam prowadzić bloga, ma liste gier które posiada, na które czeka, oraz w które gra. Ponadto może należeć do jednego z klanów, zbiera punkty za wkład w rozwój portalu, za które to awansuje.


Myśle, że jeśli innowacyjność to raczej w tą stronę. Więc nie dziwie się, że to tyle trwa skoro na stan obecny dopiero skończyli robić sklep :). Inna sprawa, że obiecywano na mam koniec tamtego roku, a chyba wyjdzie z tego koniec tego roku ;). Pozostaje nam czekać, podobno cierpliwość jest cnotą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info od anonimowego informatora... Wizy prawdopodobnie beda pod koniiec 2046 roku, wiec troszke sobie poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować