Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w lutym - najciekawsze premiery miesiąca

27 postów w tym temacie

A to marzec stał się lutym? :]

HVI mają wyjść teoretycznie w marcu. A to jest spis na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:34, sirufok napisał:

"Masowe Otwarte Wyścigi Online" - padłem;)


Cóż, tak to się niestety nazywa. MOWO. W englishu: MMORG. Ale mimo nazwy gatunku, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, naprawdę ciekawie, jedyna ciekawa gra w tym zestawieniu to Bulletstorm. Byłby jeszcza AC:Brotherhood na PC, gdyby ZNOWU nie przełożyli premiery. Nie no ale trzeba było przełożyć o miesiąc premierę, bo "chcą poprawić grę" czy co tam jeszcze wymyślili. Dobrze, że Bulletstorm ma premierę gdy będę miał ferie (co prawda końcówka, ale zawsze coś :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm po co tyle wymienionych tytulow, Bulletstorm zmiecie wszystko z przereklamowanym killzonem na czele , ihaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Byłby jeszcza AC:Brotherhood na PC, gdyby ZNOWU nie przełożyli premiery. Nie no ale trzeba było przełożyć

Dnia 03.02.2011 o 19:48, KamyK_84 napisał:

o miesiąc premierę, bo "chcą poprawić grę" czy co tam jeszcze wymyślili.


Kolejny raz? Z listopada przełożyli na pierwszy kwartał 2011 i wszędzie widnieje ta data. Coś się zmieniło? Kolekcjonerka zamówiona we wrześniu, znienawidzę ubi jeżeli każą mi jeszcze dłużej czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezu: tu są aż trzy produkcje, na które cieknie mi ślinka. A jeszcze w maju kolejna bomba premier (ale spokojnie, moim priorytetem nadal L.A. Noire i go nie zdradzę :)) Cóż, trzeba będzie poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 to co mnie tylko interesuje, dla mnie słaby luty i nic co mnie by aż tak bardzo zacheciło.
Ale juz marzec mnie dość ciekawi ze wzgledu na Crysisa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze moim zdaniem są tylko 2 gry :) Bulletstorm i Killzone 3 nic więcej nie ma ciekawego no może Marvel vs Capcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:25, Jeffero napisał:

Kolejny raz? Z listopada przełożyli na pierwszy kwartał 2011 i wszędzie widnieje ta data.
Coś się zmieniło? Kolekcjonerka zamówiona we wrześniu, znienawidzę ubi jeżeli każą mi
jeszcze dłużej czekać...


Tak kolejny ponieważ jeszcze kilka tygodni temu z tego co pamiętam, w niektórych sklepach widniała data premiery gdzieś na koniec lutego (nie pamiętam dokładnie). No i właśnie to jest ten kolejny raz, o raz za dużo. Zresztą jest tak jak z poprzednimi częściami, tylko po co? Co najwyżej wkurzeni gracze anulują pre-ordery i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łyknę TDU2 i Bulletstorma. Idealne może nie będą, ale w coś trzeba grać ;)

A skrót MOWO to jakiś bezsens totalny. Polska potrzebuje własnego skrótu? Skoro na końcu tego "tworu" jest wyraz "online", to po kiego grzyba w ogóle tłumaczyć pierwsze trzy wyrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:16, Amom napisał:

hmm po co tyle wymienionych tytulow, Bulletstorm zmiecie wszystko z przereklamowanym
killzonem na czele , ihaaa

To ty już grałeś w K3 i wiesz, że jest przereklamowany?? No no, pewnie pracujesz w CD-Action i to ty recenzowałeś?? O Allahu...

U mnie Bulletstorm i Killzone wiodą prym, MvC3 sobie pewnie co najmniej na rok odpuszczę gdyż za dużo ciekawych tytułów nam na ten rok przyszykowano a kasy aż tyle nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 20:16, Amom napisał:

hmm po co tyle wymienionych tytulow, Bulletstorm zmiecie wszystko z przereklamowanym
killzonem na czele , ihaaa


Yhy, na razie to przez kampanię reklamową Bullestorma w wykonaniu Cliffy''iego B. mam tej gry serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm, Killzone 3 i Beyond Good & Evil HD - na te tytuły czekam w lutym i nic mnie nie powstrzyma przed zakupami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie można również by wspomnieć o Rift którego premiera jest w zasadzie na początku marca ale dostęp do headstart zaczyna się 24 lutego, ale o tej grze nikt nie wspomni bo jesteśmy sto lat za.... i niestety nigdzie nie można jej zamówić na Polskim rynku (mam na myśli wersję pudełkową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować