• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Problem z Painkiller: Black Edition

Pytanie

Mam problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu gry w trybie SP i wczytaniu jej, nie pojawia się na ekranie HUD i nie mogę chodzić! Ale w trybie MP wszystko gra i normalnie można grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

138 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.10.2007 o 14:53, Akashi napisał:

Osoby które mają problem z trybem Multiplayer powinny zajrzeć do bazy Pomocy Technicznej
:)

Pod poniższym linkiem macie rozwiązanie problemu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1101&p=1773
z którym proponowałbym się zapoznać.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy w Multi


No to super też miałem problemy z multi ale zostaną zażegnane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 16:13, hunter22 napisał:

> Ależ ja zainstalowałem tego DirectX 9 z Painkillera!

Daj może większego screena z problemem..


Może pomożesz, odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz i directx i painkillera i zaczęło się wyświetlać takie cuś

20071004182750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.10.2007 o 18:27, Buhahahahaha napisał:

> > Ależ ja zainstalowałem tego DirectX 9 z Painkillera!
>
> Daj może większego screena z problemem..

Może pomożesz, odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz i directx i painkillera i zaczęło
się wyświetlać takie cuś

Tu coś z biblioteką .dll nie tak. Ja tak miałem gdy chciałem betę WiC uruchomić. Niestety wtedy nie udało mi się na to poradzić. Spróbuj odinstalować grę, pousuwaj wszystkie foldery z nią związane, wyczyść tempa, zdefragmentuj dysk, zainstaluj ponownie i napisz czy działa. Jeśli nie - może jakiś patch jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W przedostatniej planszy w PK BOOH trzeba znaleźć wszystkie sekretne miejsca aby zdobyć kartę tarota, poda mi ktoś link z poradnikiem albo wrzuci jakieś foty z sekretem, bo znalazłem 9 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 19:29, Dominik000 napisał:

W przedostatniej planszy w PK BOOH trzeba znaleźć wszystkie sekretne miejsca aby zdobyć
kartę tarota, poda mi ktoś link z poradnikiem albo wrzuci jakieś foty z sekretem, bo znalazłem
9 na 10.


Jeśli masz z extra klasyki next painkillera to poradnik masz na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 19:34, Diabol111 napisał:

> W przedostatniej planszy w PK BOOH trzeba znaleźć wszystkie sekretne miejsca aby
zdobyć
> kartę tarota, poda mi ktoś link z poradnikiem albo wrzuci jakieś foty z sekretem, bo znalazłem

> 9 na 10.

Jeśli masz z extra klasyki next painkillera to poradnik masz na płycie

Nie, mam czarną edycję, ale już sobie poradziłem. Na youtube są filmy z sekretami do każdej planszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 20:22, Dominik000 napisał:

> > W przedostatniej planszy w PK BOOH trzeba znaleźć wszystkie sekretne miejsca
aby
> zdobyć
> > kartę tarota, poda mi ktoś link z poradnikiem albo wrzuci jakieś foty z sekretem,
bo znalazłem
>
> > 9 na 10.
>
> Jeśli masz z extra klasyki next painkillera to poradnik masz na płycie
Nie, mam czarną edycję, ale już sobie poradziłem. Na youtube są filmy z sekretami do każdej
planszy.


no w ekn jest właśnie czarna edycja no ale jak juz sobie poradziles... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ycie

Dnia 12.10.2007 o 23:03, Diabol111 napisał:

> Nie, mam czarną edycję, ale już sobie poradziłem. Na youtube są filmy z sekretami do każdej

> planszy.

no w ekn jest właśnie czarna edycja no ale jak juz sobie poradziles... ;p


To znaczy mam wersję black edition z dobrej gry a nie czarną edycję z EKnext. Ale na youtube.com są filmy do wszystkich plansz z sekretami do BOOH.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no najlepsze jest to ze ja od razu ściągnąłem ten patch ( mam czarną edycje z gazety wyborczej :/) zainstalowałem go i nic sie nie zmieniło...... POMOCY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Proszę o pomoc, może ktoś z was coś poradzi bo ja już nie wiem, chciałem zainstalować painkiller-a, instalacja przechodzi pomyślnie, a przy uruchomieniu wyświeltla się: error could not Initialize DirectX 9 Renderer
Czy jest na to jakaś rada ?
Dodam że zaisntalowałem directa jeszcze raz, nawet ściągnąłem sobie z neta i nic dalej ten sam komunikat
Jeśli możecie proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2007 o 16:45, kaqlos napisał:

no najlepsze jest to ze ja od razu ściągnąłem ten patch ( mam czarną edycje z gazety wyborczej
:/) zainstalowałem go i nic sie nie zmieniło...... POMOCY !!!!!!

Ten z GW już ma patch. Najpierw wyskakuje okienko w stylu "zamknij mnie dopiero po instalacji gry, bo przy zamknięciu zainstaluję patch" a potem gra się instaluje. Jeśli masz otwarte inne programy to okienko może zniknąć pod nimi, bo niestety nie wyskakuje na pierwszy plan.

Instalujesz grę, czekasz aż się zamknie instalator a dopiero potem klikasz na "zamknij" w tym tajemnym dodatkowym okienku. Zainstaluje się patch i możesz grać. Jeśli nie, to coś źle zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skoro instalacja DX9 nic nie dała, to pewnie problem leży w zbyt starych sterownikach do karty graficznej - zaktualizuje je (jeśli chcesz wiedzieć, jaka ich wersja będzie najlepsza do Twojej karty, zapytaj o to w odpowiednim temacie, podając oczywiście jaką kartę masz) i zobacz, czy to pomoże. Jeśli masz kartę zintegrowaną lub z jakimś egzotycznym GPU, to musisz się jednak liczyć z tym, że PK nie będzie chciał ruszyć i już :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pomocy!!!,muj problem dotyczy,mianowicie:utknołem na poziomie3,rozdziale1,KATAKUMBY-dokładniej niemoge zabi dóżego potwora(jest on tylko sam)czy trzeba to zrobi specjalnie,prosze o pomoc-kto kolwiek wie,dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Są co najmniej dwa sposoby na zabicie tego bossa. Pierwszy (dla masochistów) polega na tym, że ustawiasz się gdzieś gdzie potwór nie może Cię sięgnąć. Następnie przyczepiasz ostrze painkillera w taki sposób, by paskuda próbując się do Ciebie dostać ciągle stała w promieniu wytwarzanym przez broń. Teraz możesz iść spokojnie na spacer, zrobić przedświąteczne porządki, zdrzemnąć się or whatever, bo zanim boss padnie minie ogromna ilość czasu.
Drugi sposób jest zdecydowanie szybszy. Nad płonącą przepaścią na suficie znajduje się pentagram. Strzel w niego, a do jaskini zacznie wpadać światło. Pozostaje Ci już tylko zwabienie zombiaka w jego zasięg i już.

A tak poza tym, to może byś przeczytał to co napisałeś i zastanowił się dlaczego prawie spadłem z krzesła czytając takie kwiatki jak "muj" albo "dóżego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ktokolwiek wie?,jak uruchomi gre sieciową?,mam orginał,ale jest ciś nie tak,bo nieidzie jej odpali,i jaki jest klucz,jaki numer,bo nigdzie go niewpisali,pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2007 o 11:46, stiven5 napisał:

czy ktokolwiek wie?,jak uruchomi gre sieciową?,mam orginał,ale jest ciś nie tak,bo nieidzie
jej odpali,i jaki jest klucz,jaki numer,bo nigdzie go niewpisali,pomocy!!!

Jak to nie powinno być napisane na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2007 o 12:18, muniok napisał:

> czy ktokolwiek wie?,jak uruchomi gre sieciową?,mam orginał,ale jest ciś nie tak,bo nieidzie

> jej odpali,i jaki jest klucz,jaki numer,bo nigdzie go niewpisali,pomocy!!!
Jak to nie powinno być napisane na pudełku.




napisane jest ale jeśli chodzi o granie w sieci?,to lipa!pisze podaj cdkey,ale skąd?,wpisywałem dwa kody,i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować