Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jacek Rozenek znów użyczy głosu Geraltowi - znamy obsadę Wiedźmina 2!

70 postów w tym temacie

Bardzo dobrze że obsada się nie zmienia, w końcu nie zmienia się wygrywającej drużyny. No i oczywiście zmiana aktora dubbingującego to najgorsze co można zrobić przy lokalizacji sequela (czego nigdy nie wybaczę EA przy ME2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję że Pan Rozenek nie zapomniał jak odgrywać Geralta... wcześniej wychodziło mu to nieźle, choć zdarzały się beznamiętne momenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że bez zmian :) Mi polski dubbing w pierwszym wieśku przypadł do gustu i to bardzo :D Po cichutku liczyłem na powtórkę w dwójce, a szczególnie Jacka Rozenka w roli Wiedźmina ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to CD-Projekt ma u mnie dużego plusa :DD Lepszego Dubbingu sobie wymarzyć chyba nie można :D Jacek Rozenek jako Geralcik jest najlepszy : ) Nom i Paweł Szczęsny jako Zoltan muhah epic! Kocham tego aktora który tak fajnie przeklina i nie tylko w Wiedżminie ,ale i w Mass Effect 2 jako Zaeed Massani. Zawsze go miałem w teamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Zajcew:

Jan Kulczycki grał w W1, wiec nie wiem, czemu go wrzuciłeś do nowych aktorów. Udźwiękowił bodajże Oda z Podgrodzia i któregoś ceglarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi zdecydowanie na plus, szczerze to nie wyobrażam sobie aby głosu bohaterowi udzielał ktoś zupełnie inny niż w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakież to zacne że głosy pod dwójke bępą podkładać ci sami aktorzy. Dubbing w jedynce był świetny i już nie moge sie doczekać premiery części drugiej. Może zaprezentują jeszcze próbki głosu albo krótki filmik ze sceny dialogowej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to jedna z niewielu gier, w które gra się lepiej po polsku i bardzo się cieszę, że postaciom nie zmienią się głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP. EA ucz się a nie rób wiochy jak zwykłaś. Seria ME będzie pod tym względem najlepsza prawdopodobnie, najpierw lokalizacja 1 robiona przez CDP, potem 2 przez EA ze zmienioną obsadą, a patrząc co zrobili z Dead Space 2, 3 będzie w oryginale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak dla odmiany trochę ponarzekam. Dla mnie nuuuuda. W każdej kolejnej grze, kreskówce, serialu, wszędzie tam, gdzie jest dubbing, mamy te same nazwiska - już mi one bokiem wychodzą. Mamy tylu świetnych aktorów, a pomimo to wszędzie widzę te same nazwiska. Tak mi się "wryły" w mózg, że już je na pamięć potrafię wymienić. Wiesiek 2 nie jest wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować