Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #4

21 postów w tym temacie

A ja mam pytanie, na jakiej podstawie Redakcja ocenia wpisy na gramsajtach? Czy trzeba je zgłaszać? Planuję pewien artykuł i zastanawiam się czy Redakcja dotrze do niego kiedy już go umieszczę na swoim blogu?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 13:41, Kessarath napisał:

A ja mam pytanie, na jakiej podstawie Redakcja ocenia wpisy na gramsajtach? Czy trzeba
je zgłaszać? Planuję pewien artykuł i zastanawiam się czy Redakcja dotrze do niego kiedy
już go umieszczę na swoim blogu?
Pozdrawiam


Nie sądzę aby gramowicze mieli na to wpływ, wydaje mi się że to redakcja wybiera "najlepsze z najlepszych" i publikuje co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 13:41, Kessarath napisał:

A ja mam pytanie, na jakiej podstawie Redakcja ocenia wpisy na gramsajtach? Czy trzeba
je zgłaszać? Planuję pewien artykuł i zastanawiam się czy Redakcja dotrze do niego kiedy
już go umieszczę na swoim blogu?
Pozdrawiam


Ja trafiłem a nawet nie widziałem... Tylko że na gramsajtach to nie piszę po to żeby ktoś wziął i to jakoś wyróżnił, tylko po to żeby pokazać coś innego, coś czym się interesuję... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy .. bez urazy panowie ale ja jakoś nie zauwazyłem przyrostu na moim GS''ie ^^. Gdy została opublikowana recenzja G2:MP :D No ale cóż, samo to że się jest, jest tak przyjemne jak orgazm <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot i ponownie się załapałem.

Ciekawiej by się imo sprawdziła forma publikowania po jednym-dwóch tekstach codziennie jako normalny news. Wydaje mi się, że by bardziej zachęciło coś takiego do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popraw literówkę z rocznicą śmieRci, bo wygląda dziwnie o.O - chociaż sam wpis na GS-ie jest tak pełen błędów, że aż bolą oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 19:34, Prosiaq napisał:

Uj z Tobą, ważne, że Manifest Geeka jest!

No z Manifestu też się cieszę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:48, Joorg napisał:

> Uj z Tobą, ważne, że Manifest Geeka jest!
No z Manifestu też się cieszę ;D


Combo! Jeden wpis z mojego gramsajta i jeden z Manifestu Geeka. Warto się udzielać i starać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"cytując wpis jednego z użytkowników"
Nie ma to jak ktoś pisze o tobie, że cytujesz kogoś, gdzie tak na prawdę to twój post, a ten "użytkownik" to twoja postać.
W ogóle czytacie te wpisy, które tutaj potem trafiają? Czy tylko tytuł i nagłówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować