Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Super! Wreszcie Gothic w niższej cenie! (obydwie części =] ) Co prawda już przeszedłem ale inni mają świetną okazję by poznać tą świetną grę. =] CDP JESTEŚCIE SUPER!!! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Informujemy, że już w przyszły piątek - 21 kwietnia - na rynku pojawi się nowa generacja eXtra Klasyki, najpopularniejszej w Polsce serii gier komputerowych na PC. Najlepsze tytuły oraz połączenie wysokiej jakości z niską ceną sprawiły, że już grubo ponad milion pudełek z grami z tej serii znalazło swoich nabywców!

Przeczytaj cały tekst "eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay za niecałe 20zł? Juuupi!!! Już dawno chciałem pograć w tą grę. Niestety problemem był brak funduszy. Teraz nie muszę się już o to martwić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, wreszcie doczekaliśmy się nowych gier w tej serii. Upragniony Gothic też jest :D.
Szkoda, że te Pre-oredy nie maja bezpłatnego kosztu wysyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu przysłali mi Gothic2 Złota edycja - wydałem 48 zł a tu w NEK za 19,99 co prawda bez dodatku - tym się pocieszam... ;)

Kupię Kroniki Riddicka - dobrych FPSów nigdy dość...

I na koniec cieszy mnie fakt, że CDP "odświeża" swoje tanie serie. Będą niezłą konkurencją dla Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować