Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Forumowiczu dołącz do redakcji gram.pl!

222 postów w tym temacie

Naprawdę-taki "casting";) to świetny pomysł! CDP i Gram.pl wychodzą do graczy, dając im takie mozliwości, kurcze, tylko pogratulować!
Może uda mi się spróbować sił w ten weekend, bo właściwie wtedy tylko mam więcej czasu:).
Życzę powodzenia wszystkim starającym się:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie newsa mam już za sobą, to jednak nie takie łatwe :D Tylko po co to zadanie z informacją Domka ? Przecież to nie na podstawie jego newsów, przyszły newsman będzie pisał nowinki ze świata i nie tylko ;-) Swoją drogą takie zadania to dość dobre przygotowanie do matury z anglika, tzn. nawet jak się nie uda, to praca w to włożona nie zmarnuje się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 22:44, Yankowich napisał:

Czy news o ktory chodzi w 1 zadaniu powinien byc jak najbardziej "swiezy" czy nie ma to znaczenia?



Taki byłby najlepszy bo Panowie/Panie z CDP muszą zweryfikowac wiec przydałby się najswiezszy. Najlepiej jakos tak sprzed tygodnia to juz i tak duze pole do manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle, ale na starym forum tez co jakis czas pojawiala sie taka mozliwosc, poki Domek sie nie zglosil, bo poprzedni newsmani po pewnym czasie rezygnowali/zostali zwolnieni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 23:52, KHRoN napisał:

oczyma duszy już widzę Domka jak zaciera łapki i hihocze "MWAHAHAHA
:>"


gorzej ;D ja go widziałam jak ostrzył ząbki ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> All

Proszę tu sobie mną gąb nie wycierać. :P

EDIT: Proszę również nie traktować tego posta zbyt poważnie. Zbyt poważne patrzenie na świat może być przyczyną wielu groźnych chorób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 22:16, LifaR napisał:

Pisanie newsa mam już za sobą, to jednak nie takie łatwe :D Tylko po co to zadanie z informacją Domka ? Przecież to nie
na podstawie jego newsów, przyszły newsman będzie pisał nowinki ze świata i nie tylko ;-) Swoją drogą takie zadania to dość
dobre przygotowanie do matury z anglika, tzn. nawet jak się nie uda, to praca w to włożona nie zmarnuje się ;-)


zastanow sie - drugie zadanie ma pokazac czy radzisz sobie z parafrazowaniem i redakcja tekstu, a takze sprawdzic czy potrafisz byc kreatywny (bo przeciez nie chodzi o bierne kopiowanie tresci skadstam)
dobry news to taki ktory pozostaje zgodny z prawda ale i przyjemnie sie go czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować