Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2012 o 11:43, Witcher1990 napisał:

Na pierwszy raz monohydrat tylko po co Ci kreatyna na basen i bieganie. Niby masz wtedy
większą wydolność ale na basenie może Cię tak spompować, że ręką nie ruszysz.

chodzę też na silke od 4 miechy a przy moim wieku wzroście waga jest tragiczna ;) mimo że dużo jem produkty wyskobiałkowe to waga nic nie rośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 20:46, Witcher1990 napisał:

Napisz swoją dietę, wagę, wzrost i treningi

Waga 60kg ;x
185cm.
Pn. Klata biceps 3serie po 8x
Sr. Plecy triceps.
Pt. nogi barki.
Dieta przeważnie jem wysoko białkowe jajka tuńczyki dużo wody serek biały topiony wiejski kurczak ryz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem tu kiedyś dietę dla osoby z Twoją wagą, poszukaj i zastosuj się (kliknij [W] na moim poście, wyświetli wszystkie moje wiadomości)
Trening musi być mocny i na wolnych ciężarach, odpadają z miejsca wszystkie bzdurne maszyny, ćwiczenia izolacyjne też możesz sobie darować.
Najlepiej by było, gdyby istniało dla Ciebie 7 ćwiczeń: przysiady, martwy ciąg, wyciskanie na płaskiej, wyciskanie żołnierskie, dipsy i drążek nachwytem/podchwytem. Więcej nie jest Ci potrzebnych, bo musisz się skupić na największych mięśniach ciała, potem zajmiesz się mniejszymi jak już będzie masa. Polecam trening metodą 5x5, bo masz dźwigać ćwiężko, a nie na liczbę powtórzeń. Jak największy siłowy wycisk w jak najkrótszym czasie, długa (1-2 minuty) regeneracja między seriami.
Byłem w takiej samej sytuacji jak Ty i powiem, że 60% sukcesu to odpowiednia dieta (musisz, no musisz jeść bardzo dużo, nie przeskoczysz tego), treningi są mniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:45, Daelor napisał:

no musisz jeść bardzo dużo, nie przeskoczysz tego), treningi są mniej ważne.

Jeszcze chciałem rady tak jak pisałem wcześniej chodzę na basenik praktycznie przez 6dni w tyg po 1,5h na karnet chciałbym tak w ciągu 2 miech poprawić kondycje chciałbym też jakieś domowe sposoby nie wiem skakanka ? posiadam akurat rowerek w domu czy to też może poprawić gdybym tak też 3x w tyg po 40 min ćwiczył + pompki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co może ze mną być, że po pobycie w zimnie łapie mnie katar i kicham? Nie byłoby to takie niezwykłe, gdyby nie to, że dzieje się tak w przeciągu jakies minuty od poczucia chłodu i mniej wiecej w tym samym czasie przechodzi, gdy poczuje się trochę cieplej (i to niekoniecznie gdzies pojde, gdzie jest ciepło, lecz np. założę jakąś grubą bluzę). Ma ktoś jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić? Bo dzieje się to niezależnie od pory roku i mam już tego trochę dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadne informacje, napisz szczegółowo albo popatrz jak powinna wyglądać dieta i trening
Daelor
świetna rada polecać trening 5x5, którym ćwiczą zawodowi sportowcy dla kogoś nowego na silowni.
Buhahahahaha
Każdemu leci z nosa. być może masz alergię lub niealergiczny nieżyt nosa. Sprawdź czy nie masz zatkanego nosa, zrób RTG zatok na krzywą przegrodę nosową. Możesz spróbować używać soli morskiej, taki spray do nosa. Dobrze oczyszcza nochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, to nie działa na zasadzie pieca węglowego xD

Spalanie to takie bardziej potoczne określenie, po prostu zużywasz zasoby z tłuszczu, które są zamieniane w energię.

Srsly, zabiłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2012 o 21:45, Daelor napisał:

no musisz jeść bardzo dużo, nie przeskoczysz tego), treningi są mniej ważne.


A czy taka dieta ;)? może byc /


1) posilek 100gplatkow owsianych+lyzka miodu+1 szkanka mleka 0,5% 4cale jajka suplementy: omega3 100mg (rybi) moltivitamina(animal pac 1 saszetka) 2) posilek 100g ryzu brazowego lub kaszy gryczanej lub makaron zytni,200g miesa przygotowanego bez tluszczu (spray albo gotowanie) mieso : piers z kurczaka albo indyka warzywa dowolna ilosc gotowane lub surowe,2 lyzki surowej oliwy z oliwek. 3) shake bialka (izolat serwetki) 40 gram z woda (bez mleka!) 50g orzechow lub migdalow,4 lub 5 krazkow ryzowych,1 owoc obojentnie jaki. 4) posilek taki sam jak posilek numer 2 5)taki sam jak 3 6) 200g wolowiny lub makreli lub sledzia lub lososia,warzywa+ lyzka oliwy z oliwek 100g chleba razowego (pumpernikiel) suple: 30mg cynk(chellat),vit c,500mg magnez,300g wapn Bezposrednio po treningu:100g vitargo,40g izolatu serwetki,owoce 2 sztuki,vitc 500mg,cynk chellat 30 mg 40min. po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policz BWT, i dzienne zapotrzebowanie, wszystko jest na necie, na masę musisz mieć więcej kalorii, biorąc je głównie z węgli, jeśli dobrze pamiętam, najwyżej mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2012 o 21:03, Witcher1990 napisał:

świetna rada polecać trening 5x5, którym ćwiczą zawodowi sportowcy dla kogoś nowego na
silowni.


Na pewno lepsza niż dawać mu splita z pięcioma bzdurnymi ćwiczeniami na każdą grupę mięśni, które nic mu nie dadzą i nawet nie zmęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos na wzmocnienie kolan? ostatnio przy robieniu przysiadu cos mi przyslowiowo strzyklo, od tego momentu troche oszczedzam ta lewa noge ale zastanawiam sie jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 16:11, sonnyACE napisał:

cos na wzmocnienie kolan? ostatnio przy robieniu przysiadu cos mi przyslowiowo strzyklo,
od tego momentu troche oszczedzam ta lewa noge ale zastanawiam sie jak sobie z tym poradzic


Kolagen typ II - czyli coś typu Artro Protect Max. Ja np. kupuję w amerykańskiej aptece coś takiego: http://www.iherb.com/Twinlab-MaxiLife-Collagen-Type-II-60-Capsules/2420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 16:24, sonnyACE napisał:

Kolagen nie zaszkodzi ale bardziej chodzilo mi o jakies cwiczenia


to najlepszym rozwiązaniem będą długie spacery, serio - w bardziej sportowej wersji może być nordic walking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy wzroście 185cm ważysz 60kg, oznacza to, że jesteś hmm chudy. Jesteśmy podobnego wzrostu, tylko że wagą różnimy się w około 30 kilogramach.
Nie mogę sobie siebie wyobrazić przy tej wadze, po prostu wyglądałbym jak szkielet obciągnięty skórą.

Ale do rzeczy:
Patrzę na to co napisałeś i mam wrażenie, że to dieta na utrzymanie wagi lub jej zbicie, ostatecznie na rzeźbienie. Twoim celem raczej jest zbudowanie masy prawda?
Robiłem dokładnie to co ty, liczyłem po aptekarsku co do grama, nic smażonego itp. No i niestety waga stała, bo wszystko przepalałem.

Strzałka poszła w górę dopiero wtedy kiedy zacząłem "żreć", dorzuć jakiegoś dobrego gainera 2 x dziennie, do tego jedzenie praktycznie non-stop żeby organizm nie spalił wszystkiego i coś wyszło na plus.

Spróbuj podnosić kaloryczność posiłków o 500 w skali tygodnia i zobacz co się będzie działo. Tylko nie jedz słodyczy i tym podobnych gówien, jak zobaczysz, że idzie w sadło to zmniejsz kalorie z węgla, a zwiększ z białka, co przyspieszy metabolizm.
Do tego regularny wysiłek i powinno pójść z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować