Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

chyba jesteś jakiś zepsuty, bo mięśnie mają, że tak powiem, napierdalać, a nie mrowić ;]
rozgrzewaj się porządniej, lepiej rozciągaj ramiona - skoro nic nie boli to nie widzę problemu, najwyżej Ci ręka odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:26, Azra napisał:

chyba jesteś jakiś zepsuty, bo mięśnie mają, że tak powiem, napierdalać, a nie mrowić


Tak, alkohol,papierosy,narkotyki : ) No dobra w takim razie się nie przejmuje i idę na drążek( e, zakwasy też mam :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Co mogę zrobić, żeby eee... nie było mi widać żeber? Jestem szczupły (BMI w normie, ale bardzo nisko), trochę sadełka mam na brzuchu, nie jestem zbyt umięśniony. I nie podoba mi się to, że jak się wyprostuję to tak widać te żebra...
Jakieś rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:35, kitek0101 napisał:

Jakieś rady? :)


NAPIERDALAĆ KOMU ŻYCIE MIŁE!!
dużo żarcia, dużo koksowania, litry potu i żelazna dyscyplina. to tak w skrócie.
wpadnij do Budo na gramsajt, zamieścił zacny poradnik (od zera do Spartiaty) co do ćwiczeń i diety.

aha, słówko ode mnie - samo się nie zrobi. zrywając się i ćwicząc przez tydzień niczego nie osiągniesz, przygotuj się na co najmniej rok-dwa ciężkiej pracy (jeśli widać Ci żebra wnioskuję, że jesteś chudym ekto, waga pewnie pod 70, wzrost >180).


*oskiiq - chyba nie skminiłem, mnie chodziło o ból po treningu, a nie jakiś używkowy syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 19:45, Azra napisał:

*oskiiq - chyba nie skminiłem, mnie chodziło o ból po treningu, a nie jakiś używkowy
syf.

Ależ ból też czuje.To chyba oczywiste ,co to za ćwiczenia bez bólu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:45, Azra napisał:

> Jakieś rady? :)

NAPIERDALAĆ KOMU ŻYCIE MIŁE!!
dużo żarcia, dużo koksowania, litry potu i żelazna dyscyplina. to tak w skrócie.
wpadnij do Budo na gramsajt, zamieścił zacny poradnik (od zera do Spartiaty) co do ćwiczeń
i diety.

Uff, poradnik Budo pamiętam, trochę czytałem. Ale na te żebra szczególnie to co by było? Od Budo wyniosłem, że na klate mogę robić pomki, ale nie wiem czy w tym przypadku coś dadzą :).

Dnia 08.08.2009 o 19:45, Azra napisał:

aha, słówko ode mnie - samo się nie zrobi. zrywając się i ćwicząc przez tydzień niczego
nie osiągniesz, przygotuj się na co najmniej rok-dwa ciężkiej pracy (jeśli widać Ci żebra
wnioskuję, że jesteś chudym ekto, waga pewnie pod 70, wzrost >180).

Ekto? Co to znaczy? :P
Ważę coś ok. 56 kg, a mierzę ok. 175 cm. Kurde, to granica niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 19:51, kitek0101 napisał:

Uff, poradnik Budo pamiętam, trochę czytałem. Ale na te żebra szczególnie to co by było?
Od Budo wyniosłem, że na klate mogę robić pomki, ale nie wiem czy w tym przypadku coś
dadzą :).

na wystające żebra pomoże ćwiczenie brzucha (szczególnie mięśni skośnych) - żmudna to robota, jeśli masz sadło to efekty nie będą od razu widoczne.
nie oszukujmy się, pompkami niewiele zdziałasz - najlepiej zainwestuj w dwa hantle ze zmiennym obciążeniem (5-10 kilo na hantel będzie w sam raz), pozwoli Ci to rozpocząć jakieś konkretne ćwiczenia wszystkich grup mięśniowych.
ja pompek nie robię, bo nie lubię i mi się nie chce - wolę porobić rozpiętki albo powyciskać.

Dnia 08.08.2009 o 19:51, kitek0101 napisał:

Ekto? Co to znaczy? :P

wysoka chudzina z długą szyją, metabolizmem który pali żarcie lepiej niż piec w Hucie Sędzimira i gigantyczne problemy z przybieraniem na wadze. google it*

Dnia 08.08.2009 o 19:51, kitek0101 napisał:

Ważę coś ok. 56 kg, a mierzę ok. 175 cm. Kurde, to granica niedowagi.

nie ma się co przejmować - nie zakrzyknę ''łooo ale jesteś chudzielec!'' bo wiem, jak to jest być patyczakiem ;]
Frank Zane też kiedyś był długim chudzielcem, a jak pięknie mu się wyrosło ;]

* a kiedy już się zniechęcisz i zaczniesz przeklinać swoją genetykę, napisz tutaj, a wyjaśnię Ci, dlaczego jesteś największym szczęściarzem, który dostał wspaniały prezent od natury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Otóż za dwa dni wyjeżdżam na wakacje. Nie będzie to typowy wyjazd, ponieważ jadę kamperem. I tu rodzi się owe pytanie. Czy są jakieś ćwiczenia na dolne partie mięśni brzucha, które można wykonywać na niewielkiej przestrzeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:51, kitek0101 napisał:

Ważę coś ok. 56 kg, a mierzę ok. 175 cm. Kurde, to granica niedowagi.


Bardzo mało- z mojego małego poradnika powinieneś wziąć sobie do serca przede wszystkim dział o diecie- z taką masą nie masz co się brać za ciężkie treningi, a najpierw ureguluj wszystko z jedzeniem. Dopiero z dobrą dietą możesz oczekiwać efektów po treningach. Straszny z Ciebie patyczak, jestem niższy, a ważę 10kg więcej od Ciebie, a jeszcze mógłbym przybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wznosy nóg w leżeniu tak jak w abs. W ogóle możesz abs porobić, tylko bez drążka, do tego wystarczy tylko kawałek podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:12, luq napisał:

Mam takie pytanie.
Otóż za dwa dni wyjeżdżam na wakacje. Nie będzie to typowy wyjazd, ponieważ jadę kamperem.
I tu rodzi się owe pytanie. Czy są jakieś ćwiczenia na dolne partie mięśni brzucha, które
można wykonywać na niewielkiej przestrzeni ?


1. poziom abs2 rozwiązuje twoje problemy. jeżeli już koksowałeś brzucho, zwiększ ilość powtórzeń i treningów w tygodniu.
http://www.insomnia.pl/ABS_2_trening_brzucha_-t215251.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;) Teraz muszę to tylko zapamiętać i mogę jechać :)
A co do koksowania - 2 cykle a6w mam za sobą, chociaż jeden niekompletny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:17, Budo napisał:

Straszny z Ciebie patyczak, jestem niższy, a ważę 10kg więcej od Ciebie, a jeszcze mógłbym przybrać.

kurna Budo, nie jedź po chłopaku, bo genetyki sobie nie wybrał - a gadanie, że jest patyczak na pewno mu nie pomoże ;]
z własnego doświadczenia wiem, że nic tak nie wkurwia jak ''ale jesteś chudy, zrób coś z tym, łee'' ;] jakbym mógł to bym zrobił, a w tydzień nie da rady ;]
rozumiem, że nie ma się co szczypać po cycuszkach (jak to mawia zaprzyjaźniony dentysta), ale IMO lepiej zachęcać i dawać nadzieję na poprawę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez przesady, powiedziałem mu jak jest. To tak jak z grubymi pannami, nikt im nie mówi, że są grube, to one o tym nie wiedzą i żrą dalej. A jak ktoś powie, to o rany, ale cham, ale prostak.

Pytał o ćwiczenia, żeby nie było widać żeber. Z taką wagą nie da rady, po prostu trzeba przybrac mięcha. Wem, że to nie jest proste, przeciez sam jestem ektomorfikiem i ćwiczę od lat, no ale kurna- chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiesz, moja budowa tak bardzo mi nie przeszkadza. Cieszę się, że jestem chudy, a nie gruby; lepiej ze względów zdrowotnych i chyba estetycznych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierają mięśnie przedramion. Prawdopodobnie problem w tym, że masz je po prostu za słabe, bo przedramiona same się nie napompują, a wbrew pozorom 3/4 ćwiczeń je nadwyręża. Możliwe też, że z techniką słabo.
Łapy nie ograniczają się tylko do bica, trica i czterocepsa. ;] Na Twoje szczęście ćwiczenie przedramion jest chamsko proste ( http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp, nr 11 i 12).
Jeśli się mylę, to musi być technika. A jeśli nie technika, to licho wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pompki raczej robię dobrze (tzn. zawsze mnie chwalono ,że robię je bardzo technicznie). No a z tym linkiem to wielkie dzięki, szukałem właśnie czegoś takiego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:58, Azra napisał:

* a kiedy już się zniechęcisz i zaczniesz przeklinać swoją genetykę, napisz tutaj, a
wyjaśnię Ci, dlaczego jesteś największym szczęściarzem, który dostał wspaniały prezent
od natury ;]


O widzę że mowa o wysokich i chudych , czyli o mnie :P
Mam podobne parametry jak kitek0101, tylko nie wiem o co cho z tym "prezentem od natury " ?

Spoiler

Proszę o olśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować