Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

He, he.... nudziłem się wczoraj i pod koniec misji z demonami zaatakowałem pierwszy Agraela... Oczywiście wygrałem, ale potem gra nie chciała się skończyć... Po każdej turze pojawiała się scenka z Isabel cieszącą się gdy Godric dotarł do Nicolaia. Mam nadzieje że nie bedzie takich kwiatków w pełnej wersji bo nie lubie gdy gry zacinają się bo ktos tam czegos nie przetestował ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:59, Darkstar181 napisał:

Ja zdobyłem ten potęzny artefakt od tego komputerowego frajera,co to wykopał go za mnie:)


Niezly hardcore i gratuluje w takim razie :-) Ja nie dopuscilem przeciwnika do obeliska w prawym gornym rogu, ktory jedynie mial dostep do dwoch pozostalych. Ale musze powiedziec, ze dosc szybko zajalem zamek wroga i jedynie musialem sie uganiac za wrogimi bohaterami, ktorzy wyskakiwali z portali. Ogolnie baaardzo przyjemna mapka na zroznicowanym poziomie. Gralem na normalu, jak w wiekszosc gier, czasem daje hard by sie tzw. sprawdzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:07, arteka napisał:


Też tak miałem. Odczekaj jedną turę i wtedy zaatakuj. Nicolai dojdzie do miejsca i pojawi się filmik,mimo że demon został pokonany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie baaardzo przyjemna mapka na zroznicowanym poziomie. Gralem na normalu, jak

Dnia 16.04.2006 o 09:50, piotrek napisał:

w wiekszosc gier, czasem daje hard by sie tzw. sprawdzic :-)

Ja tez mu zamek zająłem,dopiero wtedy znalazłem artefakt, kiedy bohaterowie demonow wałesali się po planszy
A misja jest trochę trudna na początku,no ale to ostatnia msjia kampani Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już było o przepraszam, ale za dużo postów żeby przeglądać.
Po pierwsze miałem problem z rozpakowaniem ZIPa, więc ściągnąłem sobie z GameSpot samą instalkę i wszystko pięknie się zainstalowało. Uruchamia się bez problemu, tworzę profil, zmieniam ustawienia grafiki, uruchamiam Single Playera pierwszą dostępną kampanię i... pasek ładowania dochodzi do połowy i wywyala mi grę. Już dwa razy ją przeinstalowywałem i cały czas jest tak samo w tym samym miejscu. Wie ktoś co to może być? Poprzednia beta chodziła bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:56, Daerdin napisał:

(...) Poprzednia beta chodziła bez problemów.


Sprawdź czy Twój PC spełnia aktualne wymagania minimalne dema (zmieniły się one od czasu bety). Część osób wcześniej mogła grać na GF 4MX a teraz niestety stracili tą możliwość. Czy ktoś z was wie jak zmusić jednostkę Pit Lord do strzelania? Kiedy przeciwnik posiada ten oddział to zawsze wykorzystuje jej fioletowo-czarny promień. Kiedy natomiast ja z niej korzystam to mogę jedynie walczyć w zwarciu. Ktoś już to rozgryzł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:11, shinian napisał:

> (...) Poprzednia beta chodziła bez problemów.

Sprawdź czy Twój PC spełnia aktualne wymagania minimalne dema (zmieniły się one od czasu
bety). Część osób wcześniej mogła grać na GF 4MX a teraz niestety stracili tą możliwość. Czy
ktoś z was wie jak zmusić jednostkę Pit Lord do strzelania? Kiedy przeciwnik posiada ten oddział
to zawsze wykorzystuje jej fioletowo-czarny promień. Kiedy natomiast ja z niej korzystam to
mogę jedynie walczyć w zwarciu. Ktoś już to rozgryzł?


O ile się nie mylę to ta jednostka może tylko czarować (fireball, meteor) i ten fioletowo czarny promień to jej czar osłabiający (ale mogę sie mylić) ja w każdym razie nie zauważylem żebym mogł strzelać. Jak się czary skończyły to pieszo i atak ręczny

I mam takie pytanko. Narazie w demie najmniej podobaja mi sie zamki (za bardoz okrągłę mi sę wydają). Czy wszystkie zamki takie są?
Cała reszta jest cacy i nie mam co narzekać, tylko czekać na premierę (no jeszcze muszę zamówienie złożyć, ale to po świętach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)Uruchamia się bez problemu, tworzę profil, zmieniam ustawienia

Dnia 16.04.2006 o 09:56, Daerdin napisał:

grafiki, uruchamiam Single Playera pierwszą dostępną kampanię i... pasek ładowania dochodzi
do połowy i wywyala mi grę. (...)


- to pewnie masz Gf4MX...a ta karta nie ma żadnej wersji shaderów, dlatego się nie uruchamia. W pliku "readme" tego dema jest podane, że kartą minimum dla firmy nVidia jest Gf 4 Titanium, a z ATI Radeon 8500 (który ma shadery v.1.0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze demo nie uruchamia sie na gf4 to nic innego jak proba zmuszenia ludzi do kupienia nowej i oczywiscie drogiej karty, wczesniej chodzilo na gf4 a teraz nie moze?
Przy takiej polityce firmy na razie zrezygnowalem z kupienia orginalu (co nie znaczy ze nie kupie) ale wczesniej musze zebrac kase na karte, zyc sie odechciewa...
A juz mialem zamowic gre
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:39, Feniks napisał:

I mam takie pytanko. Narazie w demie najmniej podobaja mi sie zamki (za bardoz okrągłę mi sę
wydają). Czy wszystkie zamki takie są?
Cała reszta jest cacy i nie mam co narzekać, tylko czekać na premierę (no jeszcze muszę zamówienie
złożyć, ale to po świętach ;))


Wydaje sie, ze wszystkie zamki sa zrobione na bazie kola:) no ale co sie dziwic:P nie chcialo im sie programowac kazdego po kolei od nowa, to przygotowali gotowego formata i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:25, verbum napisał:

- to pewnie masz Gf4MX...a ta karta nie ma żadnej wersji shaderów, dlatego się nie uruchamia. W pliku "readme" tego dema jest podane, że kartą minimum dla firmy nVidia jest Gf 4 Titanium, a z ATI Radeon 8500 (który ma shadery v.1.0).

Ale to wydaje mi się, że powinien się pojawić jakiś komunikat, a nie tak w połowie ładowania wywalić. Fakt mam GF4MX i do tej pory jak gra wymagała shaderów, to w ogóle się nie uruchamiała (vide PoP, Lego Star Wars). A tak jest ewidentnie jakiś błąd i właśnie nie wiem z czego on może wynikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, w takim razie jak się rzuca tymi jednostkami czary?

Feniks-> to jest napewno zaklęcie ofensywne i to o dość sporym zasięgu, po jego rzuceniu giną moje jednostki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem.bo gra normalnie mi sie odpala.

ale w menu i calej grze nie mam zadnych napisow.
gre udalo mi sie jakos na slepu uruchomic ale nie pogram ,bo nie wiem gdzie co jest napisane.zadne przyciski mi nie dzialaja.
a sciagalem 2 dni na moim super necie.

mam 1,3Ghz duron
384MBram
radeon9800 pro 128,128

pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozpakowaniem demka. Pojawia się błąd "Some data in your Zip file damaged. The CRC is 74ca5e23 but should be 96f9af9e".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę pobrać z innego źródła? Bo trochę jednak to czasu się zeszło, zanim pierwszy raz pobrałem. mam transfer ok. 128 kb/s ( ogólnie ) bo zasysało na IDM max 17 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 14:02, shinian napisał:

No dobrze, w takim razie jak się rzuca tymi jednostkami czary?


Tak jak bohaterem - kiedy nastąpi tura jednostki to aktywuje się ikona księgi czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować