Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 10:33, GaLii napisał:

... przestancie pisac o tych Gf 4 to jest tak stare ze wogule powino
zostac wycofane obecnie karty zintegrowane w standardzie maja podobna moc co ten gf dlatego
ludzie zmniencie ten shit albo grajcie w H3 a nie 5


nie nie doceniaj GF 4, bo jest strasza od Ciebie :) seria GF 4 jest jedną z najlepszych jaką wypuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i byla jedna z lepszych ale 6lat temu a teraz jednye co po niej zostalo to maly sentymentalny usmieszek ludzi który kiedys ja mieli[ taki czlowiek np:jak ja} ale gdy dzisaj o niej mysle nie wyobrazam sobie zeby uruchamiac takiej gry jak H5 na tej karcie. i wszystkim bardzo przywiaznaych do swojej GF4 muwię juz dzisaj ze jezeli cha sobie pograc w te nowsze tytuly a szczegulnie te które beda teraz wychodzily to radze zmienic karte na lepszą bo chodz by niewiem jak by ja podkrecic to długo juz nie pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie, ze gra jest hmmm... lekko mowiac, dosc trudna? ? ? Kampanie probowalem przejsc chyba 3 razy i nic, misja w singlu tez do latwych nie nalezy:( mam nadzieje, ze nie powtorzy sie sytuacja jak w Etherlords, gdzie nawet na poziomie Easy przejscie kampanii graniczylo z cudem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, gf4mx to złom, co do tego nie ma wątpliwości ALE multi chodzi. nie opowiadajcie, że tylko dlatego, że mapa jest mała bo to kompletnie nie ma znaczenia, gdyż i multi i single jest robione na tym samym silniku. gdymy nie obsługiwała tej karty to by wykrzaczała się już w menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 10:03, Mike1292 napisał:

Jester, tu nie chdozi nawet o tego GF4 bo to faktycznie złom i się specjlanie nie zdziwiłem
że mi nie posła ale dużo ludzi nawet z dużo mocniejszym sprzętam ma z Herosem V problemy. Ja
też myślałem że przy takim poziomie grafy(oczywiście, jest bardzo ładna ale do najlepszych
trochę jej brakuje) wymagania będą duużo niższe.. no cóż, dp moja muszę chociaż karte zmienić
;)


A mi chodziło o to żeby ludzie przestali marudzić, że na GF4MX NIE ODPALA się wogóle. Optymalizacja to inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:23, The-Darkest napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze gra jest hmmm... lekko mowiac, dosc trudna? ? ?


Przesadzasz. Na poziomie Normal kampania jest bardzo łatwa. Etherlords na poziomie Normal tez było łatwe, na Easy bylo banalne. Podobnie tutaj. Poziom trudności jest dobrze wyważony. Choć mam wrażenie, że przy oblężeniach miast armia Inferno jest znacznie lepsza, dzięki swym zdolnosciom magicznym. Ale to tylko moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:23, The-Darkest napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze gra jest hmmm... lekko mowiac, dosc trudna? ? ? Kampanie probowalem
przejsc chyba 3 razy i nic, misja w singlu tez do latwych nie nalezy:( mam nadzieje, ze nie
powtorzy sie sytuacja jak w Etherlords, gdzie nawet na poziomie Easy przejscie kampanii graniczylo
z cudem!


Nie. Poziom trudności jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:56, HumanGhost napisał:

> Czy tylko ja mam wrazenie, ze gra jest hmmm... lekko mowiac, dosc trudna? ? ?

Przesadzasz. Na poziomie Normal kampania jest bardzo łatwa. Etherlords na poziomie Normal tez
było łatwe, na Easy bylo banalne. Podobnie tutaj. Poziom trudności jest dobrze wyważony. Choć
mam wrażenie, że przy oblężeniach miast armia Inferno jest znacznie lepsza, dzięki swym zdolnosciom
magicznym. Ale to tylko moje odczucie.


A wiesz, żę mam podobne odczucie. Zauważyłem, że wole walczyć z nimi na polu z dużą ilością przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo z serwera Ubisoftu ale jak instaluje pisze że na dysku C:/ nie ma miejsca. Proszę zwolnic 688 MB. Jak to możliwe skoro na dysku C: mam 10GB wolnego miejsca! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:23, The-Darkest napisał:

Czy tylko ja mam wrazenie, ze gra jest hmmm... lekko mowiac, dosc trudna? ? ? Kampanie probowalem
przejsc chyba 3 razy i nic, misja w singlu tez do latwych nie nalezy:( mam nadzieje, ze nie
powtorzy sie sytuacja jak w Etherlords, gdzie nawet na poziomie Easy przejscie kampanii graniczylo
z cudem!

Demko aż tak bardzo trudne nie jest. Na początku kampani, owszem jest trudno,ale potem jest już łatwiej.
Cholerne inferno jest diablo dobre:) Przy oblężeniach wzywają posiłki żeby blokować strzelców. To chyba będzie jedna z potężniejszych frakcji w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze przyczyna tego ze mi wyskakuje jakis error gdy chce uruchomic gre to przez to ze nie zarejestrowalem sie na ubisoft''ie??? czy to nie ma znaczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:52, Czaki_44 napisał:

a moze przyczyna tego ze mi wyskakuje jakis error gdy chce uruchomic gre to przez to ze nie
zarejestrowalem sie na ubisoft''ie??? czy to nie ma znaczenia???


Napewno NIE ;] Ja jestem zarejestrowany, nawet rejestrowałem demko O_o i dalej lipa ;] Zresztą jak już mowili, Multi działa, więc to raczej nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a raczej czytajcie. Czy wam też pisze że mission lossed po paru turach. Nikt nie zginął. To misja heven i mam tylko 2. Czy można pograć na hotseat instalująć tego samego patcha co do Bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:16, GaLii napisał:

moze i byla jedna z lepszych ale 6lat temu a teraz jednye co po niej zostalo to maly sentymentalny
usmieszek ludzi który kiedys ja mieli[ taki czlowiek np:jak ja} ale gdy dzisaj o niej mysle
nie wyobrazam sobie zeby uruchamiac takiej gry jak H5 na tej karcie. i wszystkim bardzo przywiaznaych
do swojej GF4 muwię juz dzisaj ze jezeli cha sobie pograc w te nowsze tytuly a szczegulnie
te które beda teraz wychodzily to radze zmienic karte na lepszą bo chodz by niewiem jak by
ja podkrecic to długo juz nie pojedzie.


to wyobraź sobie, że w demko gram na ustawieniach very high w rodziałce 1024 x 768 na mojej karcie GF4 ti 4200 ^^ i mam około 20-30 fpsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:06, Makos0 napisał:

słuchajcie a raczej czytajcie. Czy wam też pisze że mission lossed po paru turach. Nikt nie
zginął. To misja heven i mam tylko 2. Czy można pograć na hotseat instalująć tego samego patcha
co do Bety??


Jeśli grasz w kampanie Haven to w ciągu pierwszego tygodnia musisz zdobyć miasto Dunmore i uwolnic Izabelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na demo, i musze napisac, że jak dla mnie jest super :D. Teraz pozostaje tylko wybór miedzy Edycją Kolekcjonerska (trzeba przekonywac siostre aby sie dołozyła :P btw. jedna z trzech gier w jakie ona grała i się jej podobały to własnie Herosy) a zwykła edycja . O polonizacje sie nie martwia CDP jeszcze nigdy nie dał (większej) plamy a przy takim Hicie napewno oszczedzac nie beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować