Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Battlefield 3 zagramy nawet w 256?

35 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2011 o 14:43, Fuadex napisał:

A moderzy to co..? Jak chcą to zrobią i wszyscy będą zadowoleni.


Nie będzie opcji modowania, było o tym już mówione jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 15:41, Buachu napisał:

Nie będzie opcji modowania, było o tym już mówione jakiś czas temu.


Raczej "nie będzie oficjalnych narzędzi do modowania".

Na PC różne rzeczy są możliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

128 osób dawno takich się nie widziało ,rzadkością są nawet 64 osobowe - choć niektóre gry maja takie ilości. Ech ut3 32 vs 32 tdm chaos teamplay i zero kampienia ależ miło to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę już aby powoli ruszały prace nad Project Reality BF3 xD. I na 256 osób to by była prawdziwa kampania na mapach 20x20km albo i większych xD by się działo. Jeszcze podział na kompanię, plutony i drużyny. To by było coś ^^ . Już widzę oczami wyobraźni jak pluton prosi o nalot dywanowy xD na jakiś konkretny sektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest za dużo osób to też nie jest dobrze. Zwykle rozgrywka i tak skupia się w jednym miejscu niezależnie od wielkości mapy. Ciekawe dlaczego tylko 24 posiadaczy konsol będzie mogło grać jednocześnie na jednym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka gra pamiętam, specjalnie zbudowana dla Multiplayer''a nie pamiętam jak się zwała, lecz widziałem wtedy reckę w gram.tv (jeszcze wtedy funkcjonowało, a więc było to trochę dawno) Tak czy owak obsługiwała 256 osób, do tego grało się dość dobrze, cynk tylko w tym że komunikacja głosowa i współpraca to podstawa, w Battlefield''zie było by pewnie tak samo. Ciężko było by ogarnąć, to co dzieje się na mapie, aczkolwiek jest to możliwe. Ba! Nie ma rzeczy niemożliwych ^^. Jak DICE połakomi się na taką ilość osób na jednej mapie, to wydaje mi się że BF3 (jedyna gra typu FPS) znalazła by się w moim zbiorze gier "Must Play"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:12, Casprov napisał:

Kiedyś była taka gra pamiętam (...)

Pewnie chodzi o MAGa (Massive Action Game ), ekskluzywny tytuł na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było czemu nie :) 256 os na serwie, dajmy na to mapa jakieś wielkie miasto pełno uliczek wieżowców i sniperów :D jazda co nie miara ale szczerze za duży chaos byłby na mniejszych mapach :) 64os to zdecydowanie w sam raz do zaciętej walki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 03:05, metronom napisał:

> Kiedyś była taka gra pamiętam (...)
Pewnie chodzi o MAGa (Massive Action Game ), ekskluzywny tytuł na PS3.


Dokładnie, dziękuje za przywołanie wspomnień. Właśnie w tej grze można było pykać, w takiej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale pierwsze co mi przyszło na myśl po przeczytaniu tytułu, to możliwość gry w 256 kolorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


64 w zupełności wystarczy, powyżej już gra zatraci swój wymiar taktyczny i zrobi się chaos. Już przy 64 osobach czasami jest spora sieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla więcej niż 64 musiałby być przygotowane specjalne mapy, co najmniej na kilka km kwadratowych. Niech tylko wypuszczą narzędzia moderskie, ahh co to by było za PR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować