Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto pokona Polskę w 2011? Ofensywa gier znad Wisły

31 postów w tym temacie

Adam Berlik

Bulletstorm jeszcze nie zdążył zniknąć ze sklepowych półek (choć sprzedaje się świetnie), a na horyzoncie mamy już wysyp gier tworzonych nad Wisłą. Nie da się ukryć, że to właśnie u nas, w Polsce, powstają jedne z najbardziej oczekiwanych produkcji nadchodzących miesięcy.

Przeczytaj cały tekst "Kto pokona Polskę w 2011? Ofensywa gier znad Wisły " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm wgniata w fotel, Wiedźmin dotychczasowymi filmikami również, jeszcze Dead Island...doskonale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że narazie Bulletstorm zmiótł sobą wszystko co polskie, włącznie z Wieśkiem, ale jak wyjdzie drugi Wiesiek, to on zmiecie wszystkie RPG, które się w tym roku ukazały, włącznie z Dragon Age II :P Ta gra wygląda niesamowicie. Myślę, że to właśnie on będzie najlepszą polską grą tego roku. W dalszej kolejności produkcje Techlandu, ale one raczej furory na świecie nie zrobią - cudów bym się tutaj nie spodziewał. Dead Island, Call of Juarez, te gry może na screenach wyglądają świetnie, ale jak przychodzi do premiery, to są co najwyżej dobre. Takie, żeby zainstalować, przejść, usunąć, odstawić na półkę i już nie wracać do tego/sprzedać.

Pamiętam huczne zapowiedzi nail''d, jaki szum był wokół tej gry. Przecież on miał przebić PURE z palcem w d***. I co z tego wyszło? PURE nadal miecie wszystko na tym polu, a nail''d może się co najwyżej schować w jego cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem dla mnie jest Wiedźmin 2, i może was zadziwię, ale w następnej kolejności ciekawi mnie, co wyjdzie z fuzji Stuart Black+City Interactive+CryEngine 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Wg. mnie to polskich produkcji dosyć mało wychodzi, a jak wychodzą te mniejsze to nikt o niczym nie wie. Ale gdy się nasze porządne studia gier biorą za pracę to wychodzą gry na skalę światową. Wg. mnie BulletStorm, Wiedźmin 2 i Dead Island będą rządzić światowym rynkiem gier (no może Batman:Arkham City dołączy do nich). Najbardziej liczę na naszego Wiedźmina ;) Którego kupuję od razu jako EK, żeby wspomóc CD RED :D Potem kupię BUlletstorma (demo było wyborne, do dzisiaj grywam jak mi się nudzi :D), a na koniec premierowy Dead Island ;) Po prostu cud, miód i orzeszki. Trzymam kciuki za nasze, polskie produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Bulletstorm trzyma poziom...liczę ponadto na Snipera Ghost Warior 2 a reszta jak dla mnie nie musi nawet wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bulletstorma nie grałem, ale planuję w najbliższym czasie sprawdzić demo, więc póki co się nie wypowiadam.

Co do Wiedźmina - będzie tej grze bardzo ciężko dać mi więcej frajdy niż świetny Dragon Age 2 (choć nie twierdzę, że to niemożliwe), a pod koniec roku jeszcze wychodzi Mass Effect 3, który jeśli nie zmiecie konkurencji, to będę rozczarowany.

Co będzie z resztą tytułów, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe gdzie ten Bulletstrom sprzedaje się świetnie, bo w TOP10 w najważniejszych sklepach zarówno w Polsce jak i na świecie to był przez pierwsze 3 dni. Po przejściu gry (6.5h dla mnie ) nie ma już w tej grze nic, co by nie nudziło (z multi włącznie). Jeżeli ktoś chce rady to niech lepiej zainwestuje w Crysis 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA2 jest tak miałkie i płytkie, że wymięka już przy pierwszym Wiedźminie, a co dopiero ko jego sequela. Faktem jest, że nasi ostatnio pokazali pazur co cieszy, a to przecież nie koniec.

PS: Pierwsze Modern Warfare to jeszcze Call of Duty z 4 w tytule. Dopiero przy WaW zrezygnowali z numerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że w końcu dojrzeliśmy do tworzenia bardzo dobrych gier. Zastanawia mnie tylko, czy zarobki twórców są porównywalne z zarobkami ich zachodnich kolegów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin pozamiata.

ALE...

Nie podoba mi się w Wiedźminie wygląd i zachowanie postaci. Są bardzo sztuczne, dziwnie się poruszają i mają "martwe" twarze.

Oczywiście, i tak jest o niebo lepiej niż w nowym Dragon Age ;) Ale, kurczę, coś z tymi postaciami skaszanili... oby to był filmik z wczesnej wersji gry - może to jeszcze poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm, Wiedźmin 2, Two Worlds 2, Dead Island - jeśli te wszystkie gry okażą się doskonałe (oczywiście poza Bulletstorm, który już pokazał na co go stać) to najprawdopodobniej zacznie się Polaków dostrzegać z innej perspektywy pod względem robienia gier i nasz rynek gier odżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza wiedzminem to co najwyzej sredniaki, dead island jeszcze nie pokazali gameplaya wiec nic nie wiadomo, nowe call of juarez nie wyglada ciekawie, afterfall nie zapowiada sie dobrze, bulletstorm byl taki sobie, nawet mi sie podobal ale bronie mnie zawiodly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie, jak Wiedźmin 2 zostanie odebrany za granicą. Co do Polski to akurat nie mam wątpliwości. Dead Island też zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować