Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przegląd najdłużej tworzonych gier w historii

43 postów w tym temacie

Adam Berlik

Od najnowszych przygód Księcia nie da się już odkleić etykiety „najdłużej tworzonej gry w historii”. Fakt, to Duke Nukem Forever, który powstaje od czternastu lat, jest rekordzistą, ale konkurencja depcze mu po piętach.

Przeczytaj cały tekst "Przegląd najdłużej tworzonych gier w historii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać iż Stalker miał być początkowo grą o podróżach między wymiarowych a w grze miało sterować się cyborgami czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 09:41, Nalfein napisał:

Zapomnieliście o Wiesławie, który życie rozpoczął w Matropolisie w drugiej połowie lat
90-tych.


Jeśli masz na myśli Wiedźmina, to się też dziwię, że nie ma go na liście. Z tego co pamiętam, jego produkcja też trwała całkiem długo, nawet jakieś były screeny w CD-Action z 7-9 lat temu.

edit: Pierniczą mi się daty - przestałem na moment odróżniać lata 95-00 od 00-05 :D Cóż, bycie rocznikiem 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Duke wyjdzie to już wszystko wyjdzie... ale swego czasu pamiętam pogłoski o Stalkerze i czekałem na tą grę do premiery... nawet kupiłem sobie kolekcjonerkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Wiedźmin też był długo tworzony.
Na youtubie było nawet wideo z wczesnym gameplayem, ale nie mogę go teraz w ogóle znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie RTS SunAge? Gra powstawała dekadę i nie ma jej nawet w pozostałych :(
Co prawda u nas była tylko w wydaniu tekturkowym w jakiejś gazecie, ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 10:12, MatiSkc napisał:

Zgadzam się, Wiedźmin też był długo tworzony.
Na youtubie było nawet wideo z wczesnym gameplayem, ale nie mogę go teraz w ogóle znaleźć
:/


Jeszcze gdy Wiedźmin miał być tworzony przez gracza i był Berengarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:11, donard napisał:

> Przecież Starcraft II jest skończony. Po co ten znak zapytania?
1 część trylogii SC2, nawet ja to wiem...


Dude, jakiej trylogii? :E Przecież wyszedł teraz SC II a w drodze są dwa dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:33, rybisiu napisał:

Dude, jakiej trylogii? :E Przecież wyszedł teraz SC II a w drodze są dwa dodatki.


SCII jest trylogią... Następne części to nie są Expansion Set-y jak w WIII The Frozen Trone... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Too Human gra się fajnie, tylko strasznie irytuje moment śmierci, zanim to coś podniesie mnie i znów mogę grać, pękają mi zęby, to jest najgorsze obok sterowania w tej grze, a najgorsze to to,że gra kończy się mniej więcej w 1/3 fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować