Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekomendowane wymagania sprzętowe Wiedźmina 2

121 postów w tym temacie

Absolutnie za wysokie!Ludzie,zoptymalizujcie silnik zamiast windować w górę wymagania! Jesli minimalne i zalecane potwierdzą się to anuluję preorder. To już przeginka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jedynie przez kartę graficzną możesz mieć problem.

Sam mam E5200 podkręcony z 2,5 na 3,3 GHz i jak na razie łyka wszystkie nowości w maks detalach.
4 GB Ramu w zupełności wystarczy.

Ale jak to pójdzie na GF9800 GT, to aż boję się myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 23:22, majkel666 napisał:

Absolutnie za wysokie!Ludzie,zoptymalizujcie silnik zamiast windować w górę wymagania!
Jesli minimalne i zalecane potwierdzą się to anuluję preorder. To już przeginka!


A skad wiesz, ze to nie wina jakosci samej grafy?
Minimalne juz od dawna sa znane przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 23:22, majkel666 napisał:

Absolutnie za wysokie!Ludzie,zoptymalizujcie silnik zamiast windować w górę wymagania!
Jesli minimalne i zalecane potwierdzą się to anuluję preorder. To już przeginka!


A czego się spodziewałeś od gry z taką grafiką? Halo, czas się obudzić! Wymagania są już oficjalne, więc anuluj to zamówienie. :)

Niestety, gry PC nigdy nie będą tak dobrze zoptymalizowane jak konsolowe (a przynajmniej jak większość z nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w internecie widzę więcej przeciwnych od twojej opinii. Jakoś tylko na gram.pl najwięcej takich zrzęd jest. Ciekawe z czego to wynika. [retoryczne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba będę musiał poczekać do jakiejś re-edycji.
Tak jak niektórzy napisali, prawdopodobnie wtedy będzie mój sprzęt dobry do odpalenia Wieśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 20:53, Kadaj napisał:

No cóż, ciężko obecnie kupić nowy monitor CRT, to ludzie chcąc nie chcąc decydują się
na zakup gorszego sprzętu.


Te czasy się już skończyły. Heloł! :)

@majkel666:

Dnia 25.03.2011 o 20:53, Kadaj napisał:

Absolutnie za wysokie!Ludzie,zoptymalizujcie silnik zamiast windować w górę wymagania! Jesli minimalne i
zalecane potwierdzą się to anuluję preorder. To już przeginka!


No tak, bo przecież gra z TAKĄ grafiką ma się odpalać na Geforce 6600 ze 128 MB Ramu i Athlonie 3000+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do maruderów
ludzie najpierw narzekacie na to że to konsole hamują rozwój gier lecz gdy dochodzi do sytuacji że dostajemy exclusive''a to nagle jest szum płacz i zgrzytanie zębami na wymagania i to wymagania rekomendowane czyli takie które pozwolą wam grać na wysokich bądź najwyższych ustawieniach grafiki
wymagania minimalne są naprawdę niskie więc przestańcie narzekać albo kupcie konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten quad to byłbym pewien, że uruchomię na max. Nie czytałem poprzednich komentarzy, ale czy dużą różnicę robi w przypadku wiedźmina solidny 2-rdzeniowiec, a nie np. słaby quad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować