Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED mówi nieco więcej o tajemniczym królobójcy

24 postów w tym temacie

Chciałem tylko zauważyć, że opis Geralta pojawił się jako pierwszy tyle, że w zakładce bohater, a nie postacie. Na pewno nie on będzie ostatnią, która pojawi się w tym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze ze nie ma podanego tego imienia, bo wolę samodzielnie sie tego dowiedzieć aby potem kilka minut patrzec w monitor z otwarta paszcza ze zdumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak Yennefer albo Ciri? No przynajmniej Yena musi się w końcu pojawić, to wynika z zakończenia sagi... Poza tym ktoś musi wreszcie zjechać Triss, niech sobie nie myśli że jest taka ważna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni będzie pewnie ten cały

Spoiler

Dethmold, czarodziej o którym już w dzienniku developerów wspominali

.
[Edit] - a, nie, już jest. To zobaczymy...
Mam nadzieję, że twórcy nie zapomnieli o zwolennikach Shani i także ona w dwójce się pokaże ;P

A jesteście pewni, że ten królobójca w ogóle w książkach się pojawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta postać wcale się nie musiała pojawiać w książkach ani poprzedniej grze, nawet nie musiała być ledwie wspominana w dialogach. Nie mamy opisanego całego życia Geralta od narodzin do chwili obecnej, więc autorzy fabuły do Wiedźmina 2 mogli mu bez problemu wstawić znajomego o którym nigdzie dotąd nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, imię poznałem póki było i imię zapomniałem. Tyle wiem, że to nie Dijsktra, choć myślałem, że to on. Teraz może nawet mieć na imię Zygfryd Końska Rzyć. I tak to nic w moim przypadku nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 19:39, R3nO napisał:

Cóż, imię poznałem póki było i imię zapomniałem. Tyle wiem, że to nie Dijsktra, choć
myślałem, że to on. Teraz może nawet mieć na imię Zygfryd Końska Rzyć. I tak to nic w
moim przypadku nie zmieni :P


Albo

Spoiler

i to jest Dijsktra, bo zwiał prawdopodobnie do Zerrikani i zmienił faktycznie imię - kurna, że też musiałem zapomnieć jak ono szło :P Gość z opisu pasuje...nic, zobaczymy w grze :D Może nawet lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko wiedźmin może powstrzymać plany królobójcy i jak na ironię jest jedynym, którego olbrzymi morderca NIE JEST W STANIE ZABIĆ Z ZIMNĄ KRWIĄ..." Czyżby jakaś rodzinka Geralta albo dobry przyjaciel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze. W jedynce strasznie irytował mnie przesyt nawiązań do książek.
Oby to nie był jakiś naciągany zwrot akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jaki Dijkstra ?? właśnie wczoraj czytałem fragment jego przesłuchania Jaskra z Krwi Elfów i jest tam jego opis.

"Jak splatał ręce przed sobą to wyglądał jakby 2 kaszaloty położyły się an Wielorybie" ;) to częśc tego opisu - wnioskuję więc że był wielki gruby niespotykanie a tutaj mamy typowego mięśniaka rzezimieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 22:19, Angmir napisał:

Ludzie jaki Dijkstra ?? właśnie wczoraj czytałem fragment jego przesłuchania Jaskra
z Krwi Elfów i jest tam jego opis.

"Jak splatał ręce przed sobą to wyglądał jakby 2 kaszaloty położyły się an Wielorybie"
;) to częśc tego opisu - wnioskuję więc że był wielki gruby niespotykanie a tutaj mamy
typowego mięśniaka rzezimieszka.


Jak dla mnie cały opis zgadza się jota w jotę z wyglądem Zabójcy. Zwłaszcza ten tekst o wieprzu, czy 7 stopach wzrostu, czy też sam fakt miejsca akcji. No, ale to pewnie specjalnie twórcy walnęli taką postać, żeby nam w głowach namieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Jaki Djikstra? Djikstra byl grubasem, krolem szpiegow, wyobrazacie sobie tego koxa jako szpiega? Poza tym, Djikstra nie byle wiedzminem. Wystarczy spojrzec na oczy "zabojcy" w galerii i od razu widac ze to wiedzmak. Co wiecej, niedoszly zabojca Foltesta byl wiedzminem, wiec to logiczne, ze ten rowniez nim bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować