Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa nowe screeny z Max Payne 3

26 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2011 o 17:24, KannX napisał:

Na pierwszym screenie to przecież Jack Carver z FarCry''a. Tylko sobie łeb na łyso zgolił
;)



A drugi jak nic Kane & Lunch 2:/ Wiem, że same screeny to za mało ale boję się o trzeciego Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 17:50, Anteros napisał:

A drugi jak nic Kane & Lunch 2:/ Wiem, że same screeny to za mało ale boję się o trzeciego
Maxa.


Pfff ja juz go lata temu skreslilem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wcześniejsze części to jest niesamowity klimat... Zdaje mi się że w nowej części go nie będzie, choć po tych dwóch (aż dwóch!) screenach i wcześniejszych jestem prawie w 100% pewny że niestety tak będzie.

Jak wyjdzie na pewno najpierw przeczytam recenzje, obejrzę gameplay''e żeby wiedzieć co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 17:24, KannX napisał:

Na pierwszym screenie to przecież Jack Carver z FarCry''a. Tylko sobie łeb na łyso zgolił


I niech sobie jeszcze w niego strzeli, będzie mu do twarzy, a właściwie do jej strzęp(k)ów.

Nadal nie pojmuję, dlaczego postanowiono zaszlachtować tę markę i to jeszcze w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Max znajduje się na drugim screenie. Oby twórcy porzucili tamtą koncepcje i poszli po rozum do głowy. Przecież Max Payne i Nowy Jork to synonimy! Ktoś się mnie zapytał, "Ej Pecyn, gdzie Ty chciałbyś do Stanów pojechać?", ja mu odpowiadam "Do Max Payne''a"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 18:34, Pile napisał:

Zmiana w MP jest ryzykowana ale myślę że Rockstar wie co robi.


Doskonale wie co robi likwiduje ewentualną konkurencję dla L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować